קניות באתרים מחו"ל מכס חל גם על אמזון?

Pencil

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כידוע בקניה מעל 75$ חייבים במכס,
פעם כתבו כאן שאמזון לוקחים את העניין בחשבון וזה כבר כלול במחיר המשלוח (אולי בגלל זה הוא כ"כ יקר?!)

זה כתוב באנשהו? יש מקור?

תודה.

נערך לאחרונה ב:

AR

משתמש רשום
בזמן התשלום באמזון, יש שלוש שורות.
מחיר המוצר
מחיר המשלוח
מחיר המיסים (אם יש).

המחיר הוא סופי, וכולל הכל, אבל את המחיר הסופי רואים רק אחרי שמוסיפים לסל, ומגיעים לשלב הסופי לפני האישור הסופי של ההזמנה.

Pencil

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בזמן התשלום באמזון, יש שלוש שורות.
מחיר המוצר
מחיר המשלוח
מחיר המיסים (אם יש).

המחיר הוא סופי, וכולל הכל, אבל את המחיר הסופי רואים רק אחרי שמוסיפים לסל, ומגיעים לשלב הסופי לפני האישור הסופי של ההזמנה.
תודה רבה!
הצלחתי לפתוח גם מכאן, נראה לי לזה הכוונה

קבצים מצורפים

• ד.png
    ד.png
    KB 266 · צפיות: 65
נערך לאחרונה ב:

Pencil

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אגב, יש מצב שזה תקף גם ב ebay?

קבצים מצורפים

• 66666666.png
    66666666.png
    KB 144.6 · צפיות: 45

לילי 1

משתמש מקצוען
באמזון אתה משלם אתהשורה הסופית ומקבל את המוצר הביתה ובלי הפתעות

אבל לא תדע את עלות השילוח או המיסים עד הרגע הממש ממש אחרון, אחרון לפני הלחיצה הסופית לאישור הקניה.

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אישית לא רואה בזה כל יתרון. מע"מ אני יכולה לחשב לבד בסיוע מחשבון... וכשאני לא משלמת אותו מראש אולי יתמזל מזלי וידלגו על החבילה שלי במכס ולא ידרשו תשלומים נוספים. כבר קרה לי כמה פעמים בעבר.
אין כאן הפתעות. יש תשלומים קבועים של מעמ על מעל 75 דולר ומכס על מעל 500 דולר כמדומני, ועל מוצרים מסויימים החייבים במכס. כמו כן, חלק מחברות השילוח מחייבות בדמי טיפול ברגע שצריך לשלם משהו ולכן אני תמיד מעדיפה להזמין דרך דואר רגיל ולא חברת שליחויות , כשמתאפשר.

פסקאות

עימוד ועיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
המעלה של אמזון היא בעיקר ביחס לשאר חברות השילוח שגובים עוד כל מיני דברים על הדרך דמי טיפול וכו'
וגם אם היה טעות לא יגבו ממך יותר ממה ששילמת בהתחלה,
בנוסף באמזון יש לך אחריות של החנות עצמה עד הבית כי זה משלוח שלהם,

לשלוח בדואר כחבילה רגילה ללא חברות שילוח בדר"כ אם זה נשלח מחנות אמינה ומוכרת ישלמו מע"מ כי הם רושמים את המחיר האמיתי על החבילה,
ואם התמזל מזלך ואפי' שכתוב מחיר גבוהה על החבילה המכס לא גבה משום מה, באמזון כמו באמזון יחזירו לך את הכסףשגבו על המיסים , קרה לי פעם..

AR

משתמש רשום
בנוסף, באמזון אם בפועל המיסים ששולמו נמוכים יותר - מקבלים החזר על ההפרש.

2OR

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
שים לב שזה רק למוצרים הנשלחים על ידיד אמזון עצמה,
באמזון ניתן לקנות גם מוצרים רבים שרק נמכרים דרך הפלטפורמה שלה..

אולי מעניין אותך גם...