דרוש מידע מכירת קמחא דפסחא של חסידות דאראג

אני וביתי

משתמש מקצוען
יש להם מייל ומספר טלפון ראיתי חוברות שלהם באיזה בית כנסת זה נראה שהפעם הם פתחו את מכירה לכלל הציבור התחנה במוסדות דארג נפחא בני ברק
טלפון0733103030 להזמנות
מייל A0733103030 שטרודל וכו לכתוב בשורת הנושא טופס הזמנה ותקבלו אקסל וקטלוג במייל חוזר.
(אין לי שום מניות שם רק הייתי בהלם מהמחירים ומהמבחר חשבתי מצווה לשתף.)
(יתכן וצריך לפתוח אשכול חדש)

מקליד...

משתמש פעיל
יש להם מייל ומספר טלפון ראיתי חוברות שלהם באיזה בית כנסת זה נראה שהפעם הם פתחו את מכירה לכלל הציבור התחנה במוסדות דארג נפחא בני ברק
טלפון0733103030 להזמנות
מייל A0733103030 שטרודל וכו לכתוב בשורת הנושא טופס הזמנה ותקבלו אקסל וקטלוג במייל חוזר.
מדהיםם אני רואה את המחירים, משמעותי בטירוף (יותר זול מאלי אקספרס :ROFLMAO:)
תודה על השיתוף, רק צריך לברר לעומק איך בדיוק זה עובד? מחלקים שם דפים של ההזמנה? ובטח כל בני ברק תהיה שם.. (כתובת אחת) ואיפה היא ומתי וכו'

ההוא סבא

משתמש צעיר
מדהיםם אני רואה את המחירים, משמעותי בטירוף (יותר זול מאלי אקספרס :ROFLMAO:)
תודה על השיתוף, רק צריך לברר לעומק איך בדיוק זה עובד? מחלקים שם דפים של ההזמנה? ובטח כל בני ברק תהיה שם.. (כתובת אחת) ואיפה היא ומתי וכו'
המהומה שיש במכירות של דארג מצריכה תגבור במחלקת בטראומה במעייני הישועה.

עד מתי

משתמש מקצוען
טלפון0733103030 להזמנות
מה מחירים לדוגמא?

אני וביתי

משתמש מקצוען
1711661990545.png

קבצים מצורפים

• 0733103030_קמחא_דפסחא_תשפ_ד_לתוכנה_1_.pdf
    5.3 MB · צפיות: 65

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
מכירת קמחא דפסחא של חסידות דאראג. איזה מחירים.
מה זה כמות מוצרים בארגז?
צריך להזמין ארגז שלם?
כי המחירים ממש זולים אבל אני לא מתכונן לפתוח חנות של גביעין מוכספים בבית..

רחל1234

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לפני שנתיים היה שם ממש מבולגן האיסוף, שנה שעברה היה מסודר והכל תקתק

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
האם חייבים להזמין קרטון? או אפשר גם יחידות בודדות? כמו למשל שמן זית למאור , או גיפלטע לבישול?

עובדת מהבית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
הגפילטע פיש נקרא קפואים?
החלוקה ביום שישי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה