מידע שימושי מכירת/החלפת כרטיסים- עולים לירושלים

מצב
הנושא נעול.

שמחהלה

משתמש פעיל
לא קשור, אבל חשוב להזכיר, לא לשכוח מעל גיל 12 להביא תו ירוק, לא משנה של מי, העיקר תו ירוק,

ת. ב. ב.

משתמש פעיל
יש פה כ"כ הרבה תגובות... חלקם מולהבות וחלקן כ"כ צוננות... אנחנו רוצות ללכת קבוצת בנות בגילאי- 18.5, 17, 10, 8 ו-6... האם כולם יהנו? הגדולות הם סגנון שנהנה מכל שטות וכל דבר קטן משמח אותם אבל עדיין צריך שיהיה בסיס.. שיוכלו לעשות משהו... עדיין אין לנו כרטיסים ואני עדיין באמצע לחפש... שווה לנו לקנות או לא?

SHILATI

משתמש מקצוען
יש פה כ"כ הרבה תגובות... חלקם מולהבות וחלקן כ"כ צוננות... אנחנו רוצות ללכת קבוצת בנות בגילאי- 18.5, 17, 10, 8 ו-6... האם כולם יהנו? הגדולות הם סגנון שנהנה מכל שטות וכל דבר קטן משמח אותם אבל עדיין צריך שיהיה בסיס.. שיוכלו לעשות משהו... עדיין אין לנו כרטיסים ואני עדיין באמצע לחפש... שווה לנו לקנות או לא?
שוההההההה

אני גם הייתי בנופש ולא הספקנו ליקנות, הלוואי ואשיג חוויה מטורפת

ברוך אתה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
@yko
עדין רלואנטי הכרטיסים?
הייתי שמחה מאוד!!

חדד

משתמש רשום
אני רוצה 3 כרטיסים למחר יום חמישי בבוקר.
יש משהו שיש לו למכור
0504150155
תודה מראש!

חדד

משתמש רשום
אני רוצה 3 כרטיסים למחר יום חמישי בבוקר.
יש משהו שיש לו למכור
0504150155
תודה מראש!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה