עזרה מכירים יועץ משכנתאות טוב?

<Mordesign

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ועוד משהו.
במקום לחפש 'תותח'
תחפשו ישר, אמין, מקצועי, יסודי, ומסור.
ה'תותח', הוא בדר"כ מאכער הפוך בדיוק מכל הנ"ל.
יש כאלה ויש כאלה, רק משום מה יש נטיה בתחום הזה לחפש את ה'תותח'.
ויש כאלה שהם גם וגם.

בנימיני

משתמש מקצוען
בשביל להוציא משכנתא טובה לא צריך להיות 'תותח'
צריך להיות מקצועי מאד, בקיא במשמעויות המסלולים השונים והתמהילים, להכיר את היתרונות והחסרונות של כל בנק כדי לדעת מה להתאים ללקוח (או לעצמך), צריך אמינות (לא לחפף כי הלקוח לא מבין גם ככה מה הוא קיבל) צריך שירותיות.

אני כשאני משלם ליועץ משכנתאות - ומשלמים הרבה (ושילמתי למרות שידעתי להוציא לבד...) אני רוצה לקבל שירות טוב
מישהו שיוריד ממני את העול, שאני לא יצטרך להתרוצץ להביא מסמכים, להזיע ולהשתגע.

את ההמלצה שלי כבר נתתי
ואני חוזר שוב שכמעט בחיים לא קיבלתי שירות מיוחד כזה מאף איש מקצוע בשום תחום (ואני עובד עם מלאאאא)
תמיד הקדימה אותי בשתי צעדים וכל מה שהיה צריך כבר היה מסודר לפני שידעתי שצריך
רק את החתימות היא לא עשתה במקומי...

Art from the heart

משתמש פעיל
לא מכירה בכלל את משכנתא 24 אבל נראה לי שההמלצות הנמרצות שהתקבלו עליהם, הגיעו ממשתמשים חדשים שלא עשו כלום חוץ מלהמליץ על משכנתא 24 באשכול הזה.
הייתי ממליצה לחפש המלצות מניקים נוספים.
חשוב לי להדגיש: אין לי דיס אינפורמציה ולא מכירה בכלל את החברה!!!!!
למה סתם ללכלך או להפריח השערות באוויר?

סתם המלצה שלי, בחיים לא לסמוך על חיפוש ברשת וכאלה שכותבים בצורה אנונימית : כן , נהניתי מהשירות וכו' או להפך: לא מכירה אז אל תלכו.....

אתם לא יודעים מי עומד מאחורה ומה האינטרסים שלו, או הנסיון שלו.
ומי אמר שהתנאים שלי זה התנאים שלך? גם אם כתבתי פה שהיה לי מעולה מי אמר שזה מה שמישהו אחר צריך? נקודה למחשבה..... לא כל מה שמישהו רשם מתאים לכל אחד.

אין כמו לשאול מישהו שבאמת מכיר אתכם והצרכים שלכם וידע לענות לכם על המטרה שלכם....

ועכשיו לשאלה המקורית שלשמה נפתח האשכול: האם מישהו מכיר את משכנתא 24

א. אני קיבלתי משכנתא לפני כחודשיים בזכותם.
ב. אני יכולה לאמר ששילמתי זול לעומת יועצים אחרים בשביל תיק קצת מסובך כמו שהיה לי.....
ג. לא פגשתי ב"א נוסף עם רצון לעזור כ"כ כמוהם, ולא זה לא בגלל הכסף ששילמתי להם, ביררתי אצל אחרים לפני כן , שלא שמחו לעזור עם תיק בעייתי , והם קיבלו את האתגר בשמחה, ברצון לעזור באמת בשמחה.
ד. בתור אחת שמאבדת ידיים ורגליים בנושאים כאלה, הסבירו ועדכנו בדיוק מה צריך, דחפו ועודדו להשלים כל מה שצריך, רק בזכות זה קיבלנו ממש מהר את המשכנתא ולא נסחבנו בכלל......
ה. הסיבה שלא עזרתי כאן לאף אחד בפרטי , כי אין לי הרשאה כזו. מי שמעוניין שישלח לי שאלה פרטית אענה לו בשמחה!!

בנברקית

משתמש מקצוען
למה סתם ללכלך או להפריח השערות באוויר?

סתם המלצה שלי, בחיים לא לסמוך על חיפוש ברשת וכאלה שכותבים בצורה אנונימית : כן , נהניתי מהשירות וכו' או להפך: לא מכירה אז אל תלכו.....

אתם לא יודעים מי עומד מאחורה ומה האינטרסים שלו, או הנסיון שלו.
ומי אמר שהתנאים שלי זה התנאים שלך? גם אם כתבתי פה שהיה לי מעולה מי אמר שזה מה שמישהו אחר צריך? נקודה למחשבה..... לא כל מה שמישהו רשם מתאים לכל אחד.

אין כמו לשאול מישהו שבאמת מכיר אתכם והצרכים שלכם וידע לענות לכם על המטרה שלכם....

ועכשיו לשאלה המקורית שלשמה נפתח האשכול: האם מישהו מכיר את משכנתא 24

א. אני קיבלתי משכנתא לפני כחודשיים בזכותם.
ב. אני יכולה לאמר ששילמתי זול לעומת יועצים אחרים בשביל תיק קצת מסובך כמו שהיה לי.....
ג. לא פגשתי ב"א נוסף עם רצון לעזור כ"כ כמוהם, ולא זה לא בגלל הכסף ששילמתי להם, ביררתי אצל אחרים לפני כן , שלא שמחו לעזור עם תיק בעייתי , והם קיבלו את האתגר בשמחה, ברצון לעזור באמת בשמחה.
ד. בתור אחת שמאבדת ידיים ורגליים בנושאים כאלה, הסבירו ועדכנו בדיוק מה צריך, דחפו ועודדו להשלים כל מה שצריך, רק בזכות זה קיבלנו ממש מהר את המשכנתא ולא נסחבנו בכלל......
ה. הסיבה שלא עזרתי כאן לאף אחד בפרטי , כי אין לי הרשאה כזו. מי שמעוניין שישלח לי שאלה פרטית אענה לו בשמחה!!

אשכול פרסום לא ממומן! נראה שהתחיל כפרסומת...

המענין

משתמש פעיל
וואי
וואי
וואי
ממש לא תכננתי שככה יתפרשו הדברים שלי!!!!
אני הוא זה שפתחתי את האשכול ולא ראיתי בכלל שזה התפתח(היה אמור להשלח לי הודעות למייל כשמגיבים ומשום מה זה לא שלח לי מייל, בכ"א לענינינו...)
אני באמת רוצה לברר על יועצי משכנתאות, וגם לי משהו לא הריח טוב ב"משכנתא 24", כי חוץ מהם אף אחד כמעט לא מפרסם בעיתונים, בכ"א אמרתי נברר ב"פרוג" בא נראה את חכמת ההמונים..
אני לא חושב כמוכם שבגלל שזה משתמשים חדשים, סימן שהם שתולים של משכנתא 24,
אבל אני כן חושב שמהאשכול הזה למדתי שזה חתיכת סיפור לקחת יועץ משכנתאות, כי כ"א אומר לך שמי שהוא לקח, אין יותר מוצלח וקומבינטור ממנו, וכמניין האנשים שמבררים כך עולה מס' היועצי משכנתאות...
לכן אין לנו על מי לסמוך אלא על הקב"ה
וה' יעזור שנמצא את השליח הנכון, בזמן הכון, ובמקום הנכון.
בכ"א תודה לכל העונים והמגיבים!!!!!!!!

אלף זעירא

משתמש רשום
אפשר מספר פלאפון של כיוון משכנתאות?
ואם אפשר מספרי פלאפון של עוד יועצים טובים ומומלצים?
כמובן אם זה מותר להעלות מספרים

h&s

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אריה גורא 0533160005 מבני ברק
אמין מקצועי ירא שמים זריז ואנושי
הוציא לחברה שלי לשיפוץ הבית מעל 500000 תוך חודש
אם אתם מחפשים קומבינות זה לא הבן אדם
אבל אם אתם מחפשים שיבנו לכם תמהיל מוזל ואיכותי לפי הנתונים שלכם זה המקום
גם אנו בדרך לעשות אצלו

אות באות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית

מזכיר נמרץ

משתמש חדש
משרד משכנתאות מומלץ בבני ברק
מקצועיות, אדיבות, וזריזות.
שלום ויזל משכנתאות
03-376-0606

אלף זעירא

משתמש רשום
מישהו שמע על כיוון משכנתאות? מבחינה מקצועית ושירותית, ותכלס האם מוציאה עיסקאות שוות?

סגול חציל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מישהו שמע על כיוון משכנתאות? מבחינה מקצועית ושירותית, ותכלס האם מוציאה עיסקאות שוות?
תותחית!!!
אני הייתי מרוצה ממנה מאוד. בדקתי היטב את ההצעה שהיא נתנה לי וכולם אמרו לי למהר ולחתום...
ממליצה בחום!

שאפומדיה

משתמש מקצוען
בלת"'ק
זאבי קמינצקי מחברת 'כוורת'
גם באופן יחסי זול וגם אין דברים כאלו!!
אתם לא עושים כלום הוא עושה הכלללללללללל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה