עזרה מכירים את האתר הזה?

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ראיתי את האתר הזה https://pngtree.com/
משהו מכיר אותו.
כעת יש מבצע של 109$ - אחרי שעה עולה ל 199$ לפרימיום לכל החיים
מכירים?
ועוד משהו - יש אתרים שאי אפשר לשלם עם ויזה רגילה?
כי פשוט נסיתי לשלם עם הויזה שלי - והכרטיס לא נתן לעשות את העיסקה - מכירים דבר כזה? - אין בעיה בכרטיס לדברים אחרים זה עובד כמו קניה בעליאקספרס וכו' -רק באתר הזה זה כותב לי:

Payment failed!

80010:Sorry, your card cannot cash the transaction, please call the card issuer or change to another card, or use another method to pay.

Please read our suggestions carefully and try again:

1. Make sure all your billing information are filled correctly and you have enough money in your bank account to pay for the Premium Plan you choose.
2. Please ensure that the card supports overseas transactions, contact the bank to open this service and re-pay.
3.If you don't have the problems above, please try to pay through other payment methods or try another bank card.
4. Should you still have any issues regarding payment, please do not hesitate to drop us a message <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>.
Please select the payment method and pay again
PayPal
Credit Card
Local Payment

בתרגום גוגל:

התשלום נכשל!

80010: מצטערים, הכרטיס שלך לא יכול לפדות את העסקה, אנא התקשר למנפיק הכרטיס או החלף לכרטיס אחר, או השתמש בשיטה אחרת כדי לשלם.

אנא קרא את ההצעות שלנו בעיון ונסה שוב:

1. ודא שכל פרטי החיוב שלך ממולאים כהלכה ושיש לך מספיק כסף בחשבון הבנק שלך כדי לשלם עבור תוכנית הפרימיום שתבחר.
2. אנא ודא שהכרטיס תומך בעסקאות בחו"ל, פנה לבנק כדי לפתוח שירות זה ולשלם מחדש.
3. אם אין לך את הבעיות שלמעלה, אנא נסה לשלם באמצעות אמצעי תשלום אחרים או נסה כרטיס בנק אחר.
4. אם עדיין יש לך בעיות בנוגע לתשלום, אנא אל תהסס לשלוח לנו הודעה <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>.
אנא בחר את אמצעי התשלום ושלם שוב
PayPal
כרטיס אשראי
תשלום מקומי

יש לכם מושג מה זה? אולי יש בעיה באתר?
אגב, אחד האפשרויות של התשלום זה PAYPAL - משהו יודע מה זה בעצם? כדאי לעשות חשבון בפייפאל? מה זה עושה בעצם?
(לא ברור לי אם דרך זה - התשלום כן יעבוד).
משהו יכול להסביר לי את הסיכונים, המעלות בפייפאל ואיך זה עובד

היה שם אפשרות של תשלום מקומי - עם עוד איזה 2 חברות שעליהם אף פעם לא שמעתי

תודה רבה!
ואשמח להחכים מתשובתכם

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
א. אני קונה בעליאקספרס - זה לא עסקה בחו''ל?
ב. מה זה הפייפאל הזה? - בעצם - למה שווה לי, ולמה שווה להם?

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
???
יש משהו שמכיר את האתר? האמינות?
כרטיס פייפאל? וכו'??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה