• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.

מכירה סינית עזר מציון תשע"ט

!Dreams

משתמש פעיל
מי שרוצה לתרום למכירה אשמח אם יעשה זאת דרכי (אני נאמנת)
אפשר לצור איתי קשר באישי או במייל:
תזכו למצוות!

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אם ראיתם ואם לאו אם ידעתם ואם שמעתם - -
המכירה הסינית של עזר מציון עומדת בפתח זה שנה עשירית!
כל ההכנסות הם כמובן קודש קודשים לצדקה ולא נראה לי שיש אחד שלא יודע מה הארגון הזה עושה ואין כמעט איש בדורנו שלא מכיר איש שנתמך על ידם לצערנו ואם בכל זאת הוא לא יודע ורוצה לדעת עד כמה הוא עוזר לאנשים הוא מוזמן להיכנס לאתר של עזר מציון או להתקשר אליהם ולברר פרטים.
ברוך ה' במשך השנים רואים הצלחה וסייעתא דשמיא עם ההכנסות למכירה הסינית.
כדי לגייס את ההכנסות 'עזר מציון' נוקטים בכמה אמצעים על מנת לגייס כספים, ניתן לרכוש בכמה מקומות.
אחד המקומות הבולטים הן הנאמנות עזר מציון דואג לראשי צוות שהן בנות מכל קצוות הארץ ובנות אלה אחראיות לגייס נאמנות לשורותיהן ונאמנות אלו אמורות לאסוף את הכסף, למסור לראשי הצוות, וראשי הצוות לעזר מציון.
הנאמנות אכן אוספות את הכסף ומצליחות יפה מאד! בכדי לדרבן אותן לאסוף את הכסף עזר מציון בעזרת תורמים נכבדים דואגים לצ'פר אותן אם יגיעו לסכום כך וכך בכל מיני פרסים.
בעקבות כמה אשכולות שנפתחו בימים האחרונים בקשר למכירה הסינית הזאת ראינו כאן כמה ניקיות צדיקות שרוצות שיתרמו דרכן את הכסף כדי שיגיעו ליעד הנכסף של מעטפות (כרגע איני יודעת מה היעד של השנה).
אני כותבת זאת בגלל שכל הניקיות הללו (גם אני נאמנת אם לא הבנתם עד כה) רוצות שיתרמו דרכן
ובעבר ראינו בכל מיני מקרים שאנשים רוצים דווקא דרכם וכל אחד מקפיץ את האשכול שלו עצמו ונוצרת תחרות
ובכדי לא להגיע במצב זה שמתוך מצווה באה עבירה חלילה (כל אחת מקפיצה את האשכול שלה כדי שיתרמו דרכה)
כדאי שנעשה רשימה מסודרת של כל הניקיות שרוצות שיתרמו דרכן וכך הכל יהיה יפה ומוסדר ולא יהיו ויכוחים.
מלבד זאת אני רוצה להגיד שגם אם אתן חושבות ששווה לכן לפתוח אשכול נפרד, זה סתם יבלבל את כולם אבל יותר מכל כולם מכירים את המשפט שאין אדם נוגע במוכן לחברו ולכן לא יצא לכם מזה כלום כי כל אחד יקבל את מה שמגיע לו ולנו נותר לעשות השתדלות, וההשתדלות היא אכן לעשות רשימה בלי לקפח אף אחת וכל אחד יראה למי הוא רוצה לתרום.
ניקיות שהגיעו ליעד או למכסת המעטפות יעדכנו זאת כדי שאחרות יוכלו לקבל יותר מעטפות.
כל ניקית שרוצה שיתרמו דרכה מוזמנת לפנות אלי באישי כדי שאני אארגן את הרשימה.
ביום שיקבלו את הקטלוג אני או ניקית אחרת נוסיף באשכול זה או נפתח אשכול חדש ושם הכל יהיה מסודר וברור:
שמות הניקיות, קטלוג המוצרים המלא, טופס לתרומה, מספרי טלפון של ניקיות, פנייה באישי, מיילים וכד' ואם שכחתי משהו תעדכנו.

מלבד זאת אני קוראת לכל האנשים ונשים פה בפורום הנכבד, לתרום לעזר מציון! אין צורך לפרט ולהסביר עד כמה הארגון הזה צריך כסף בשביל מגוון מטרות קודש ועזרה לאנשים.
ואם אתם תורמים אנחנו נשמח שתתרמו דרכינו, דרך הנאמנות, כדי שכולם ירוויחו מזה, אתם, אנחנו - הנאמנות (וראשי הצוות), ועזר מציון יותר מכולם!

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ניקיות נאמנות יקרות:
פתחתי מייל במיוחד לנושא הזה - <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
מי שרוצה. שתשלח לי למייל הנ"ל או בפרטי
*שם ניקית, אפשר גם שם פרטי (רק מי שרוצה, לא חייב)
*מייל ליצירת קשר שהולך להיות מפורסם פה בכדי ליצור קשר בשביל תרומה, שם במייל תדונו בינכם ובין התורם על כל הפרטים הנחוצים. אם אינכם רוצות לפרסם מייל תציינו לי שאתן רוצות לדבר באישי פה בפרוג בינכם ובין התורם
*ניתן לשלוח מספר פלאפון שיפורסם גם כן כדי לתרום. (פחות מומלץ כדי שלא כולם ידעו את מספר הפלאפון שלכם, אלא אם כן לא אכפת לכן). שם בפלאפון תדונו בינכם ובין התורם על כל הפרטים הנחוצים.
- אופציה לשלוח פרטים באישי - תהיו מעודכנות

שכחתי משהו?

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כל מי שנאמנת ולא שלחה לי פרטים לרשימה שתמהר לשלוח. אני רוצה כבר לארגן
אני רוצה שיהיה סדר!

I can do it

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
UX UI
כל הכבוד!!!
יאללה תרומות לעזר מציון!!
(אם כל האמת גם אני פקפקתי עד כמה מגיעים הכספים באמת לצדקה
אבל בזמן האחרון נוכחתי לראות ש...
אני לומדת בסמינר בבני ברק ובתוך שבוע אחד התייתמו אצלינו שתי בחורות מדהימות אחת מאבא ואחת מאמא.... והמשותף לשניהם זה הערצה לעזר מציון על העזרה העצומה
זו שאביה נפטר אמא שלה היתה חולה גם והם מודים לעזר מציון מהתרומות מח עצם (שעזר מציון היחיד שמחזיק בנק ליהודים!!!) ועד הליווי, התמיכה, הערבים, הנופשונים, והמתנדבות שמגיעות לבתי חולים)
זה מדהים!!!
אז אנא תתרמו-----

יוכבדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
מגיעה ממשפחה של "נאמנות"
ואפילו זכינו בהגרלה אחת! (תשע"ד תבדקו שעון של אילן פרל זוכה כ.א. :))
ושכן זכה במקפיא
וחבר של אבא שלי שמכרנו לו זכה בטיסה זוגית ללונדון

בהצלחה ענקית!! מעריכים אתכם נאמנות!!! ואת עזר מציון בכלל...

גדולה מהחיים:)

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
D I G I T A L
מגיעה ממשפחה של "נאמנות"
ושכן זכה במקפיא

אני זכיתי
במכונת קפה נספרסו:)

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
D I G I T A L
חיבת להתנצל בשם עזר מציון למי שלקח אותי לא נכון באשכול הסמוך
ותודה לאו שהעירו את תשומת ליבי,

עזר מציון עושה הכל עבודת קודש!!!
שפיים זה תרומות
המתנות זה תרומות,
ומה שכתבתי שם שהנאמנות מקבלות 10%, וראש צוות 3%,
הכוונה : שעזר מציון מביא אח"כ על פי הסכום שהבאתי אפשרות כניסה להגרלה
נגיד אני נאמנת הבאתי 705 ש"ח אני מקבל 10% ז"א =70.5 'ש"ח' אפשרות כניסה להגרלה
(זה לא שווה כסף -זה חתיכת נייר שעזר מציון רשמו בה זיכוי כניסה להגרלה ואין מה לעשות אם זה מעבר לכניסה לגרלה,)
זה אומרת שהכסף ניתרם כולו לצדקה לא הולך בדרך לנאמנות וכו'

מקווה שהובנתי,

שתיזכו תמיד לתרום למפעל הענק הזה,
בהצלחה

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מגיעה ממשפחה של "נאמנות"
ושכן זכה במקפיא

הבת שלי כנאמנת זכתה במזרן קפיצים

כראש צוות זכתה בצמיד פנדורה, בהגרלה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
D I G I T A L
הבת שלי כנאמנת זכתה במזרן קפיצים
כראש צוות זכתה בצמיד פנדורה, בהגרלה
כן בהגרלות של הנאמנות והראשי צוות גם אני זכיתי מלא,
קריוקי,
מצלמה
מגבת
ומנורת לילה
רמקול
(לא הלא הכל באותו שנה;))
וגם הנאמנות שלי זכו בדברים,

יש אנשים שיש להם את המזל הזה (בלי עין הרע;))

קיצור אז שיתחיל המכירה שוווה לכם ש.......;););););)

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
חיבת להתנצל בשם עזר מציון למי שלקח אותי לא נכון באשכול הסמוך
ותודה לאו שהעירו את תשומת ליבי,

עזר מציון עושה הכל עבודת קודש!!!
שפיים זה תרומות
המתנות זה תרומות,
ומה שכתבתי שם שהנאמנות מקבלות 10%, וראש צוות 3%,
הכוונה : שעזר מציון מביא אח"כ על פי הסכום שהבאתי אפשרות כניסה להגרלה
נגיד אני נאמנת הבאתי 705 ש"ח אני מקבל 10% ז"א =70.5 'ש"ח' אפשרות כניסה להגרלה
(זה לא שווה כסף -זה חתיכת נייר שעזר מציון רשמו בה זיכוי כניסה להגרלה ואין מה לעשות אם זה מעבר לכניסה לגרלה,)
זה אומרת שהכסף ניתרם כולו לצדקה לא הולך בדרך לנאמנות וכו'

מקווה שהובנתי,

שתיזכו תמיד לתרום למפעל הענק הזה,
בהצלחה

כל ההפקה של הקליפ ושל האירוע הגרנדיוזי... זה גם מתרומות?

ואגב, אם הנאמנות מקבלות רק כרטיסים להגרלה ולא זוכות, אז בעצם הן עובדות בחינם? כלומר, בהתנדבות?
(רק שואלת, מעריכה אתכן ואת הארגון מאד ולא מזלזלת..)

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
D I G I T A L
זה אין לי מושג,

ואגב, אם הנאמנות מקבלות רק כרטיסים להגרלה ולא זוכות, אז בעצם הן עובדות בחינם? כלומר, בהתנדבות?
התנדבות מלאה, עם כל הלב והנשמה!!:):):)

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הכל בהתנדבות!!! ברור!! כל הכסף הולך לתרומות לארגון בלבד!!
ובקשר לפרסים,ערבים כמו בכל ארגון יש גם מי שמנדב את זה. מכירים אפילו ארגון קטן? תשאלו אותם מאיפה הדברים ברור שהם יגידו שמשהו תרם להם, ישנם אנשים טובים וצדיקים שתורמים הכל, אני לא יודעת מי תורם.
לגבי האחוזים - כן זה כולה פתק להגרלה.
אני לא הכרתי אף אחד שזכה. עד ששנה שעברה בת דודה שלי זכתה בפרס שווה!
לגבי ההגרלות בין הנאמנות - לעולם לא זכיתי (די מוזר, הרבה פעמים אני זוכה בדברים קטנים אחרים, בכיתה וכו', בעז"ה השנה מקווה לזכות)
ד"א אני באופן אישי ברוך ה' ברוך ה' בלי עין הרע לא מכירה באופן אישי משהו שנתמך על ידם ובכל זאת אני נהנית מכך, מהפעילות הזאת. ואגב מי שרוצה להווכח בכך שילך בקיץ למשרדים של עזר מציון ויראה כמה בנות מתדפקות על דלתותיהם כדי להתקבל להיות בקייטנה בשביל לעזור לילדים עם מוגבליות והן לא יוצאות מזה מורווחות כלל!! (חוץ מהזמן שמועבר להם שם בנעימים, והטיולים שהם עושות יחד עם הילדים כמובן [ספידיכיף לבנות בכיתות ט',י' וכו'....]) ואולי עוד משהו בקטנה (פעם קיבלו בקבוק של עזר מציון...)
ועוד הקיייטנה הזאת היא באמצע בין הזמנים, במקום טיולים עם משפחות וחברות, הן מתנדבות עם ילדים!

יוכבדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה

עובדות בהתנדבות מלאה, כיום יש גם פרסים (שנתרמו כמובן) שמוגרלים בין המתנדבות
וגם תמריצים - למי שמגיעה לסוכמים גבוהים/ במהירות וכו' (והכל תרומות!!!)
אבל בתכלס זה כמו שקופות הצדקה מפרסמות בעיתונים, עולה להם הגרפיקה, הפרסומת, המזכירות וכו', זה פשוט חלק מהמערך וככה מגייסים את הכסף (וממריצים את המתרימים והתורמים)
כל נאמנת מביאה פי כמה וכמה ממה שהיא מקבלת (רק תסתכלו כמה כסף כל נאמנת מתחייבת, תהיו בשוק).

צ'יז

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עובדות בהתנדבות מלאה, כיום יש גם פרסים (שנתרמו כמובן) שמוגרלים בין המתנדבות
וגם תמריצים - למי שמגיעה לסוכמים גבוהים/ במהירות וכו' (והכל תרומות!!!)
אבל בתכלס זה כמו שקופות הצדקה מפרסמות בעיתונים, עולה להם הגרפיקה, הפרסומת, המזכירות וכו', זה פשוט חלק מהמערך וככה מגייסים את הכסף (וממריצים את המתרימים והתורמים)
כל נאמנת מביאה פי כמה וכמה ממה שהיא מקבלת (רק תסתכלו כמה כסף כל נאמנת מתחייבת, תהיו בשוק).
כל נאמנת מביא סכום יפה!!!!!!!!!!!!!
השאלה אצל מי???????????????????
נאמנות נשים כל נאמנת צריכה להביא 1000 ש''ח.......
אצל הבחורות זה הולך לפי חבילות....
וזה ברור שהכל בהתנדבות מלאה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
הכל זה רק במינימום......

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה