עזרה מכונת פחיות , שווה להשקיע ? אשמח להמלצות ...

ניק 9970

משתמש פעיל
מנסיון של אח שלי שהתעסק בזה שנים.
לא יודע להמליץ.
אחי עזב את התחום לפני כמה שנים טובות מסיבותיו הוא, גם אז זה היה רווחי.

תמר ברנשטיין

מאסטרית בעיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מנסיון של אח שלי שהתעסק בזה שנים.
לא יודע להמליץ.
אחי עזב את התחום לפני כמה שנים טובות מסיבותיו הוא, גם אז זה היה רווחי.
אפשר פרטים נוספים.

יודיתתתתתתת

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
מנסיון הלא רחוק מאוד רווחי במקומות שווים כמו ישיבות ת"ת איזורים מאוד מרכזיים
עכשיו אולי קצת פחות כי עלה המחיר של שתיה מתוקה... בד"כ ישלמו 5 שקל לפחית לא יותר

ר.ב.ב.ש

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
בבני ברק אני רואה שהמכונות ממש פעילות, [במקומות בהם אני עובר]

לפני כמה זמן באמת התפלאתי, שבבית כנסת מסויים יש מכונה מחוץ לבית כנסת, ופחית עולה שם יקר מהחנות שנמצאת בנין ממול, ולמרות הכל לא מעט קונים במכונה.... ולא בחנות.

כנראה יש כייף מיוחד שהפחית נופלת לך לידים :)

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
בבני ברק אני רואה שהמכונות ממש פעילות, [במקומות בהם אני עובר]

לפני כמה זמן באמת התפלאתי, שבבית כנסת מסויים יש מכונה מחוץ לבית כנסת, ופחית עולה שם יקר מהחנות שנמצאת בנין ממול, ולמרות הכל לא מעט קונים במכונה.... ולא בחנות.

כנראה יש כייף מיוחד שהפחית נופלת לך לידים :)
בחנות אני מרגיש בזבזן לשלם על פחית מחיר יקר
אבל במכונה זה הרבה יותר לגיטימי בעיני

ר.ב.ב.ש

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
בחנות אני מרגיש בזבזן לשלם על פחית מחיר יקר
אבל במכונה זה הרבה יותר לגיטימי בעיני
אבל בחנות עולה חמש וחצי, במכונה 6 .....
ולא לשכוח שבתשלום בכרטיס אשראי זה 6 וחצי או 7....

אני אישית פחות מחבב פחית, אוהב לשתות מזכוכית... יותר טעים לי .

שואף לגדולות

משתמש פעיל
חבר שלי , חבר שלו היו לו מכונות מהסגנון האמור הוא טען שהיו משגעים אותו הרבה על כסף שנתקע וכדו’ ולך תדע ופגוש ותאם אם כבר לפי מה שהבנתי מכונות איכותיות אין מה לעשות ומקומות אטרקטיביים כמובן בכל אופן לפי מה שהבנתי ממנו לא מומלץ בהצלחה

יודיתתתתתתת

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
חבר שלי , חבר שלו היו לו מכונות מהסגנון האמור הוא טען שהיו משגעים אותו הרבה על כסף שנתקע וכדו’ ולך תדע ופגוש ותאם אם כבר לפי מה שהבנתי מכונות איכותיות אין מה לעשות ומקומות אטרקטיביים כמובן בכל אופן לפי מה שהבנתי ממנו לא מומלץ בהצלחה
ברור שאם בעל המכונה יתעסק עם אנשים להחזיר כסף שנתקע או למלאות פחיות זה כבר כסף שלא שווה את העבודה
אבל אם ישלך מישהו שאתה משלם לו כמה מאות שקלים בחודש וכל העבודה עליו,רווח טוב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  32  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה