דרוש מידע מכונת כביסה

רעננית

משתמש צעיר
על איזו מכונה אתם ממליצים?

ב'קרן בני הישיבות' מפרסמים על דגם בלעדי להם - בוש-טורקי 9 קילו, שהם אומרים שזה מוריד כתמים קשים.
מישהי יודעת/מכירה?

או כל המלצה על מכונה גדולה וטובה.

תודה!

נץ

משתמש פעיל
על איזו מכונה אתם ממליצים?

ב'קרן בני הישיבות' מפרסמים על דגם בלעדי להם - בוש-טורקי 9 קילו, שהם אומרים שזה מוריד כתמים קשים.
מישהי יודעת/מכירה?

או כל המלצה על מכונה גדולה וטובה.

תודה!
טורקיה- לא מומלץ
פולין- מצויין
גרמני-ליגה אחרת

12HAVA

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לי יש קונסטרוקטה- 8 קילו אמנם לא הרבה זמן
אבל סה"כ מרוצה

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
סימנס בלי השוואה לבוש על כל סוגיו.

ק'סניק

משתמש מקצוען
דווקא אני ממש התאכזבתי מהאחריות של בוש.. האחריות אינה כוללת חלקי גומי והם מתקלקלים מאד מהר..
ואז כשמזמינים אותם הם מתמחרים את החלק במחיר מאד יקר כלומר "כאילו" על העבודה הם לא גובי כסף מחמת האחריות אבל את המוצר הם מוכרים בפי כמה וכמה.. ואם תתקן לבד אתה לכאו' מאבד את האחריות..

נערך לאחרונה ב:

בחן ובחסד

משתמש מקצוען
לא יודעת עובד פי 200 טוב מבוש בדקתי את זה אצל כמה שקנו בוש וסימנס אלה עם הסימנס הרבה יותר מורצות. בבוש הרבה יותר בעיות.
הייתה לי מכונת כביסה של בוש הרבה שנים. מהתחלה לא הייתי מרוצה מאיכות הניקיון, וגם היו סוגי בגדים שנוצרו בהם חורים קטנים מהמכונה.
יש לי שנתיים מכונת כביסה של סיימנס ואני מרוצה ממנה בלי השוואה- הבגדים יוצאים הרבה יותר נקיים. החיסרון המשמעותי שלה זה שהכביסות ממש ארוכות וכנראה גם לוקחות הרבה חשמל, אבל לי זה שווה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה