דרוש מידע מכונת כביסה - על מה ממליצים?

ישראל העם

משתמש פעיל
מסתבר שהרבה ימליצו על בוש הפולני
אז באמת עוד כמה מאות שקלים ניתן כבר למצוא מכונה של מילה שהיא נחשבת פי כמה וכמה לסוס עבודה ובפרט למשפחות גדולות.

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
לא נפתח לי הקישור

אני אחרי שנים רבות עם קונסטרוקטה סוף סוף היא הלכה! (הדגם שהיה לי היה על הפנים!)

קניתי מכונה של סימנס, אחרי ברור מקיף (תנאי ראשון לברור היה: לא קונסטרוקטה, לא בוש ולא אלקטרה)
כולם המליצו על סימנס. ואני ממש מרוצה. מכבסת מצוין. בגדים ריחניים ונקיים.

רות. פ.

משתמש פעיל
לי יש מכונת כביסה של Normande
אחלה מכונה, מכבסת מעולה והכי טוב שהיא מאוד זולה

A052

משתמש סופר מקצוען
אשמח להמלצות על מכונת כביסה.
חפירה בפורום לא הניב תוצאות.
אודה על כל מידע או הפניה.
לנו המליצו על קונסטרוקטה 7 ק"ג (שבמותג הזה אין שטיקים לעומת בוש שכן יכול להיות). ואכן אנו מאד מרוצים.
יש עכשיו גם מבצע 5 שנים אחריות בתוספת 100 ש"ח (אצל היבואן הרשמי כמובן), https://www.constructa.com/il/wildcard/takanon/5y-owsd-takanon
קניתי מכונה של סימנס, אחרי ברור מקיף (תנאי ראשון לברור היה: לא קונסטרוקטה, לא בוש ולא אלקטרה)
לא יודע מי עבד עליכם, אבל חברות בוש סימנס וקונסטרוקטה, מיוצרות כולם באותו מפעל, וזו אותה מכונה ממש ללא שום הבדל אמיתי.
כנראה שהמכונה הקודמת שלכם התפקששה, אבל גם סימנס זה אותו יצרן ואותה מכונה.

נחמד להיות בשמחה

משתמש מקצוען
אין על בוש- אני, אימי ואחותי מאד מרוצות- מה שחשוב זה גם איל מנקה ובוש מנקה מעולה!
ולאו דווקא הפולני שלהם לי 7 ק' לאימי ואחותי 8 ק'.

rew3020

משתמש מקצוען
תודה לכל המגיבים.
אם אפשר לציין דגם מדוייק של בוש, פשוט אני רואה שיש כמה דגמים, כאשר לא ברור ההבדלים בינהם.

rew3020

משתמש מקצוען
לא נפתח לי הקישור

אני אחרי שנים רבות עם קונסטרוקטה סוף סוף היא הלכה! (הדגם שהיה לי היה על הפנים!)

כולם המליצו על סימנס. ואני ממש מרוצה. מכבסת מצוין. בגדים ריחניים ונקיים.
קישור תקין:

נחמד להיות בשמחה

משתמש מקצוען
בבוש יש כמה רמות מחיר ההבדל הוא במדינת ייצור, היה לי פתח עליון בעבר הוא מהייצור הכי פשוט והחזיק 4 ש' (5 ק"ג).
כיום קניתי את האיכות הבינונית לא זוכרת של איזה מדינה.. וגם לאמא שלי כזה מהבינוני, היקר עולה עוד 1000 בערך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה