דרוש מידע מכון 'הניג' לטיפול בבעיות מעיים

למד וו ניק

משתמש רשום
מישהו שמע על מכון 'הניג' לטיפול בבעיות במעיים?
מעי רגיז?
הליקובקטור?
ושאר מרעין בישין...
אשמח לשמוע ממי שמכיר.
תודה.

ששונית

משתמש מקצוען
לא שמעתי על הניג, אבל שמעתי על נטרופתית מקסימה בשם דניאלה שפי שיש לה הצלחות רבות בנושא
זה האתר שלה:
http://www.1818.co.il

chanaf

משתמש מקצוען
סליחה על ההקפצה..

גיסתי מחפשת המלצה על המכון הנ"ל ממישהו שהתנסה בטיפול בהליקובקטור.
יש?

אבי בן מאיר

משתמש חדש
אני הייתי אצלו וחוץ מלחלוב את ארנקי המצומק - לא יצא מזה כלום למרות שהמזכיר שלו הבטיח לי שאני נרפא ב100 אחוז.
גם לאחר שהתקשרתי והתלוננתי ששום דבר לא הועיל - קבעו לי פגישה נוספת אתו בה הוא ניסה "למכור" לי מוצרים אחרים תחת כ"מ סיפורים שונים.
מה שהכי הרגיז אותי זה למרות שהתלוננתי כמה פעמים אצלם והם התחמקו ואמרו שאף פעם אין מאה אחוז הצלחה - הם פרסמו מודעה במקומון חרדי (העותק שמור אצלי) ובה כתבו ש50 אחוז מהמטופלים שלהם מבריאים תוך שבוע (!!!) והחמישים אחוז הנותרים תוך חודש.
כאילו הם לא יודעים כלום.

תן חיוך!

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני הייתי אצלו וחוץ מלחלוב את ארנקי המצומק - לא יצא מזה כלום למרות שהמזכיר שלו הבטיח לי שאני נרפא ב100 אחוז.
גם לאחר שהתקשרתי והתלוננתי ששום דבר לא הועיל - קבעו לי פגישה נוספת אתו בה הוא ניסה "למכור" לי מוצרים אחרים תחת כ"מ סיפורים שונים.
מה שהכי הרגיז אותי זה למרות שהתלוננתי כמה פעמים אצלם והם התחמקו ואמרו שאף פעם אין מאה אחוז הצלחה - הם פרסמו מודעה במקומון חרדי (העותק שמור אצלי) ובה כתבו ש50 אחוז מהמטופלים שלהם מבריאים תוך שבוע (!!!) והחמישים אחוז הנותרים תוך חודש.
כאילו הם לא יודעים כלום.
מסכימה עם כל מילה
גם אני נפלתי בפח

אבי בן מאיר

משתמש חדש
אני עדיין לא מוותר
ולכן אני מעודד את כל הנופלים בפח - לכתוב עליו ביקורת ב"גוגל מאפ"
הוא מקבל את זה ישר אליו ומגיב בעצבנות יתר.
אגב, הוא פיברק שם סיפור על איזה יהודי מהשטחים וכו', וכבר בסיפור שלו הוא מתבלבל בשם של ה"לקוח המרוצה" בין הסיפור לבין החתימה.

תן חיוך!

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני עדיין לא מוותר
ולכן אני מעודד את כל הנופלים בפח - לכתוב עליו ביקורת ב"גוגל מאפ"
הוא מקבל את זה ישר אליו ומגיב בעצבנות יתר.
אגב, הוא פיברק שם סיפור על איזה יהודי מהשטחים וכו', וכבר בסיפור שלו הוא מתבלבל בשם של ה"לקוח המרוצה" בין הסיפור לבין החתימה.
אפשר קישור?

אבי בן מאיר

משתמש חדש
אני לא כ"כ מתמצא בנבכי הדברים הללו.
(עד שנרשמתי לפרוג לקח לי המון זמן).
פשוט עשיתי בגוגל מכון הניג ואז הגעתי לפרוג.
עכ"פ מה שעשיתי עם הגוגל מאפ זה כך:
אמרתי לדיבורית של המחשב "מכון הניג"
ואז נפתח לי בצד שמאל מפה של האזור ודרכי הגעה.
לחצתי על זה ושם יש דבר שנקרא "ביקורות"
אפשר ללחוץ ע"ז ולכתוב ביקורת.
)

נערך לאחרונה ב:

עבודה ברגע

משתמש פעיל
מה יש לכם להגיד על מכון הניג
הוא כמו פעם?
או שהוא השתפר מאז הביקורות האחרונות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה