עשה זאת בעצמך מי שרוצה בית מסודר ומרווח שתרים יד!

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
'תמיד זה היה החלום שלי' סיפרה לי חברה,
'שהבית יגדל (למה רק הילדים גדלים?)
ולפחות פעם ביום יהיה מסודר
שאדע איפה המקום של כל דבר
וגם הילדים יאספו משחקים
להוסיף יחידת הורים, בלי לריב עם השכנים
ושאוכל להמשיך לבשל גם כשהמתבגרת מתפצ'קנת עם פטיפורים.'

במהלך שנות עבודתי יצא לי הרבה לשמוע מנשים על חלומות מהזן הזה.
אז פתחתי תקייה במחשב 'חלומותיהן של נשות ישראל'
התקייה תפחה, והרעיונות גאו.
חדר הכביסה דרש אולם, ואני דרשתי ממנו להיכנס ב3 מ"ר
החלומות כבר דרשו לעוף, לפרוח לחלל העולם, כשפתאום הכתה בי ההבנה:
'אם אלו החלומות של כל אישה, למה שלא אפרגן לנשים נוספות להנות מהם?

אם כן, החלטתי, עלי לפתוח רשימת תפוצה, בה יקבלו מידי פעם טיפים, רעיונות ועצות מעשיות כדי להרוויח יותר נוחות בבית, אם בתכנון לשיפוץ ואם בנגרות, וגם סתם ענין של חשיבה על ענייני פרקטיקה ונוחות במיקומי חפצים בבית, בלי עלויות (או כמעט), והעיקר שנשות ישראל תרווחנה עוד כמה שעות ביום

לקבלת טיפים להגשמת חלומות לחצי כאן

אז אם יש לך חלום, גם אם נראה לך שאין לו סיכוי ותקווה. תכתבי לי, את יודעת הכי טוב מה טוב בשבילך, ואני רק אוסיף את המקצועיות שלי כדי שהחלום יהפוך למציאות, עם סיכוי ותקווה.

עריכה- מצורף קובץ לחסומות

קבצים מצורפים

• דף נחיתה לחסומות.pdf
    1 MB · צפיות: 58
נערך לאחרונה ב:

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה