מידע שימושי מי רוצה לסייע לי? רק כמה תשובות בנוגע לביקוש לשפה האנגלית לחרדים

חיים דיקמן

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
סקר אנגלית

שלום לכולם!
הרבה שנים מנסה לשפר את האנגלית שלי, התגלגלתי בקורסים שונים, ועם הזמן הכרתי עוד ועוד חרדים רבים נשים וגברים שרמת האנגלית שלהם בסיסית עד לא קיימת וכולם רוצים לדעת לדבר אנגלית. פגשתי ראשי כולל וראשי ישיבות היוצאים מידי פעם לחו"ל, לצד צעירים וצעירות המתקשים להשתלב במקומות עבודה, או אפילו כאלו המתקשים להשתלב במשפחה 'החוצניקית' שנכנסו אליה.

כמנהל פדגוגי של בית פרוג, יוצא לי לפעמים לראות תלמידים שלא מתקבלים ללימודים שהם מאד רוצים בגלל שאינם יודעים אנגלית, התסכול בעינים שלהם נגע לליבי.

עלה בדעתי, לחקור את הנושא הזה ולנסות להנגיש את האנגלית בצורה מעניינת וטובה יותר מהקיים היום.
לשם כך אני חייב ללמוד יותר את ההיקף לדרישה, ואת הסיבות.
אעריך ואשמח על כל אחד ואחת שימלא את הסקר, ומן השמים תבורכו על כך.

תודה רבה
חיים דיקמן
(מנהל בית פרוג)

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עניתי

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
סקר אנגלית

שלום לכולם!
הרבה שנים מנסה לשפר את האנגלית שלי, התגלגלתי בקורסים שונים, ועם הזמן הכרתי עוד ועוד חרדים רבים נשים וגברים שרמת האנגלית שלהם בסיסית עד לא קיימת וכולם רוצים לדעת לדבר אנגלית. פגשתי ראשי כולל וראשי ישיבות היוצאים מידי פעם לחו"ל, לצד צעירים וצעירות המתקשים להשתלב במקומות עבודה, או אפילו כאלו המתקשים להשתלב במשפחה 'החוצניקית' שנכנסו אליה.

כמנהל פדגוגי של בית פרוג, יוצא לי לפעמים לראות תלמידים שלא מתקבלים ללימודים שהם מאד רוצים בגלל שאינם יודעים אנגלית, התסכול בעינים שלהם נגע לליבי.

עלה בדעתי, לחקור את הנושא הזה ולנסות להנגיש את האנגלית בצורה מעניינת וטובה יותר מהקיים היום.
לשם כך אני חייב ללמוד יותר את ההיקף לדרישה, ואת הסיבות.
אעריך ואשמח על כל אחד ואחת שימלא את הסקר, ומן השמים תבורכו על כך.

תודה רבה
חיים דיקמן
(מנהל בית פרוג)
בשאלה "אני לא רוצה להשתפר וללמוד אנגלית בגלל: (בחר עד 2 סיבות עיקריות)"
חסרה תשובה בסגנון "הגעתי לרמה מספקת באנגלית" או משהו בסגנון

כלומר, אני לא מוצאת מה התשובה שאני אמורה לענות במידה והאנגלית שלי כבר ברמה מספיק טובה.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
עניתי. הלואי יֵעָשה שינוי בנושא!

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אולי כדאי להוסיף אופציות כמו-
דובר/ת אנגלית ברמת שפת אם
הגעתי לרמה טובה באנגלית

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
בשאלה "אני לא רוצה להשתפר וללמוד אנגלית בגלל: (בחר עד 2 סיבות עיקריות)"
חסרה תשובה בסגנון "הגעתי לרמה מספקת באנגלית" או משהו בסגנון

כלומר, אני לא מוצאת מה התשובה שאני אמורה לענות במידה והאנגלית שלי כבר ברמה מספיק טובה.
גם אני, ולכן לא עניתי

shevi123

מהמשתמשים המובילים!
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית
אשמח לענות
אך כשאני מנסה לשלוח את הטופס
נרשם לי אופס ארעה שגיאה...

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
היתה היום בצהרים שגיאה.

אני רואה את זה כיוזמה מבורכת, אפילו כדי לדעת לקרוא שם של תרופה באנגלית, שלא לדבר על כאלו שנישאים לבנות חו"ל ונתקעים עם שפה מדוברת שהם לא מכירים.
גיליתי עכשיו שבחיידר של הבן שלי מלמדים אנגלית, והעובדה הזאת שמחה אותי מאד. אני מאמינה שזה לא ברמה של בנות שעושות חוץ, אבל האותיות האלו אינן קשקוש בשבילם יותר :)

אהרון לייב

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
המשתמש נחסם
ידוע לי שאכן אחד מגדולי הדור הקודם אמר למישהו בשיחה פרטית שאינו מבין מדוע לא לומדים אנגלית בת"ת.
מרן הגראי"ל?

זה נושא כאוב!

לומדים במקצועות חול כ"כ הרבה שטויות, אבל את הנצרך ביותר לחיים של כל אחד מדלגים משום מה,
אולי צריך להתאגד ולעשות מלחמה או עצומה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה