מידע שימושי מי נתקל בחוצפה של חברת אקסלוט?

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
יש כאן עוד מישהו שנתקל בחוצפה הזו? חבילה שאמורה להגיע מחו"ל, מגיעה לשכונה בקצה השני של העיר, ואין
עם מי לדבר??
אם קרה לכם, לדעתי הנכון ביותר זה להודיע באיביי שלא קיבלתם את החבילה ולקבל זיכוי, אולי זה ילמד אותם לקח...

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
אקסלוט, צ'יטה ועוד. רמות לדוגמא מקבלים בארמון הנציב.
לא פחות.
פלאפון יקר שהזמנתי חיכה במכולת שם בסבלנות עד שהגעתי אליהם איכשהו, "שלחנו SMS" הייתה התשובה...
שלחתי נהג הסעות ערבי בשם פואד שגר באזור עם מספר מדף, אמרו לו לחפש בערימה, לקח והלך לו...
על מוצר אחר שלא הגיע, נכתב באתר שהוא נמסר אלי, למזלי שילמתי בפייפאל, פתחתי סכסוך אבל הפסדתי כי המוכר טען בצדק בשם חברת השליחויות שהמוצר נמסר. שבועיים אח"כ דפקו אצלי בדלת עם המוצר.

נועםsss

משתמש פעיל
גם לי היה מקרה דומה,ופניתי לנציג האזורי ודווקא היו יעילים וזריזים ושלחו עם שליח עד הבית,אני שלחתי במייל

אסתי פעמון

משתמש מקצוען
גם לי ממודיעין עילית שלחו לכפר האורנים לפיד - הלכתי שם מהצומת הליכה חצי שעה למצוא את המקום (עם כלבים מפחידים ועוד...)
ובפעם אחרת לא הבנתי את ההודעה הקולית שלהם ועבר זמן המשלוח וחייבו אותי בתשלום נוסף, כשאמרתי שאני לא רוצה את החבילה ושיחזירו לשולח הם אמרו שהם משמידים את החבילות, ובאליאקספרס אמרו שזה הגיע לנקודת החלוקה...

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
זה אומר שנבלע את הגזרה הזו ומהיום נתחיל לרוץ בשביל חבילות של כמה דולרים מקצה העיר לקצה השני??

שירי :)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
באמת חסרי תקנה
לא ברור למה לשלוח לקצה השני של העיר
קרה גם לי...

Chana A

משתמש פעיל
דווקא לי, משלוח משיין דרך חברת אקסלוט,
הגיע לבית, התקשר שליח שהוא למטה וירדתי לקחת.
כנראה התמזל מזלי.... שימשיך כך

ext

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לי היה סיפור עם אקסלוט לא הסכימו שום דבר אמרו לנו לשלם משלוח עד הבית, הסכמנו והם לא הביאו את המוצר בקיצור המון עוגמת נפש, לא יודעת אם יש מה לעשות

מקורי!

משתמש פעיל
גם אני הזמנתי משיין דרך חברת אקסלוט והגיע לי למקום מאד מרוחק ממקום מגורי!
מי יודע לאן עלי לפנות וכן איפה אפשר להתלונן ע"כ שלא הגיעה לי החבילה?
תודה רבה!!

נדיה

משתמש פעיל
כנ"ל- קיבלתי הודעה על חבילה שהזמנתי משיין דרך אקסלוט שהגיעה לטמבור בשכונה מרוחקת ממני. מה צריך לעשות כדי שיעבירו אותה למקום קרוב יותר?

נועםsss

משתמש פעיל
כבר כתבתי למעלה לפנות לנציג באזור מגורכם באימייל אני עשיתי ושלחו לי עד הבית עם שליח והיה עם מי לדבר

דע

משתמש צעיר
גם לי ממודיעין עילית שלחו לכפר האורנים לפיד - הלכתי שם מהצומת הליכה חצי שעה למצוא את המקום (עם כלבים מפחידים ועוד...)
ובפעם אחרת לא הבנתי את ההודעה הקולית שלהם ועבר זמן המשלוח וחייבו אותי בתשלום נוסף, כשאמרתי שאני לא רוצה את החבילה ושיחזירו לשולח הם אמרו שהם משמידים את החבילות, ובאליאקספרס אמרו שזה הגיע לנקודת החלוקה...
היה לי שקיבלתי מידע שהחבילה אמורה להגיע לכפר אורנים, פניתי לאקסלוט באתר - רשמתי להם שזה בכלל בעיר אחרת ורשמו לי לחכות יגיע לבית, אח"כ קיבלתי הודעות לאסוף את החבילה וכו' ואמרו לי לא להתייחס - באמת לאחר כמה ימים החבילה הגיעה עד לדלת הבית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה