דרוש מידע מי נוסע לבלגיה עם ריינאייר ביום חמישי יתרו??

• פותח הנושא IE
  • פורסם בתאריך

IE

משתמש צעיר
עימוד ספרים
למי שלא יודע יש אפשרות לנסוע לבלגיה נמל תעופה מעובדה (אילת) במחירים מאוד מוזלים.
אני הזמנתי לפרשת יתרו אבל אחרי זה שמתי לב שאין תחבורה נורמאלית מירושלים לשה התעופה הנ"ל
חשבתי לשאול אולי יש עוד אנשים שנוסעים באותו תאריך ומעוניינים לעשות איזה הסעה ביחד או אוטו ביחד וכו'
למי שיודע ולמי שיכול לעזרו אולי בידיע אחרת איך להגיע לעובדה נא תעדכנו אותי
תודה רבה

שעון חול

משתמש פעיל
האדמור מויזניץ נוסע ויש קבוצה שנוסעת דרך עובדה ויש להם הסעה אנסה לברר לך את המספר בל"נ

vhsvchch

משתמש מקצוען
נכון זה הקאץ לכן צריך לבדוק הסעות אבל יש אוטובוס של אגד מבאר שבע שמגיע לשם

IE

משתמש צעיר
עימוד ספרים
נכון זה הקאץ לכן צריך לבדוק הסעות אבל יש אוטובוס של אגד מבאר שבע שמגיע לשם
יש אוטובוס שעובר בכל בסיסי צה"ל וזה פשוט דרך מאוד ארוך ולוקח שלוש וחצי שעות מבאר שבע ואני רוצה לחסוך את הזמן הזה זה אמור לקחת שעתיים

ישראלים

משתמש מקצוען
לא זוכקת איפה אבל ראיתי פרסומת יל קו חדש שנוסע מאשדוד לעובדה.
תבררו אולי יעזור לכם

• תודה
Reactions: IE

shira500

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
גיסי לקח מונית פרטית
עלה לו 700 ש"ח.

אם רלוונטי אני יכולה לברר את המספר.

הר סיני

משתמש פעיל
נראה לי שפירסמו שיש אוטובוס מאשדוד ועובר דרך עוד כמה מקומות בדרך לשדה התעופה בעובדה תבדוק בתחבורה ארצית

IE

משתמש צעיר
עימוד ספרים
אמרו את זה פה אבל אני לא מצאתי אדרבה אם משהוא יודע אני ישמח לשמוע

IE

משתמש צעיר
עימוד ספרים
תודה על הכתבה אבל אחרי בדיקה עם מידה ארצי זה לא עובר בשדה עובדה אני לא יודע למה כתבו כך בעיתון
אם יש למי שהוא מידע אני ישמח לצרף ולנסוע ביחד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה