שיתוף - לביקורת - מי לא אוהב - בחינם?! -

כותב השורות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
בסייעתא דשמייא

מי לא אוהב - בחינם? / י.מ.י.

- אם העיתון היחיד שאתם מכניסים הביתה הוא זה שמחלקים אותו בחינם.

- אם את הקניות השבועיות אתם עורכים אך ורק במחסני כמעט חינם.

- אם אתם מאלה שעוברים על המדפים בסופר בניסיון לתור אחר מבצעים שכוללים בתוכם את המילים – בקניית שני פריטים השלישי – חינם! ובדיעבד גדול אתם מתפשרים על - רביעי חינם.

- אם בכל יום שישי אחה"צ אתם הראשונים להתייצב ליד בית הכנסת, לקבל בחינם את החלות הטעימות של גישמעאק.

- אם כחרדים לא נפגעתם מי יודע מה, כששמעתם בתקשורת שקוראים לכם - אוכלי חינם, כי דווקא התחברתם לקונספט ;) .

- אם גם אתם מעדיפים שמכשירי התיקוף באוטובוס לא יפעלו, מה שיאפשר לכם לצטט את לשון החוק כי במידה והמכשירים לא פועלים אינכם מחויבים בתשלום, ואתם יורדים מחוייכים מהאוטובוס, וממלמלים - מה יש, נסיעה בחינם!

- אם גם אתם הצטופפתם בין העשרות שצבאו על דלתות הגלידרייה החדשה שפתחו לכם בעיר, רק בכדי לקבל כדור גלידה וניל בחינם, למרות ששבועיים קודם נשבעתם שאתם לא נוגעים בסוכר.

- אם את ארוחת הערב בפארק אתם מזמינים רק מ- פיצה חצי חינם, ואינכם מנסים אופציות אחרות, הגם שאתם מודעים היטב להפרשי הטעמים והמחירים...

- אם אתם מתכננים לקחת את הילדים בחופש לפינת החי העירונית רק אחרי שתוודאו מספר פעמים שהכניסה למקום תהיה בחינם.

בקשה אחת לי אליכם –

אם אתם אוהבים לאהוב, תאהבו!

רק אם אפשר, תעשו את זה גם כן -

בחינם!!!

ימי בין המצרים ה'תשפ"ב

כותב השורות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה

יוסף יצחק פ.

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הייתי מגדיר:
"כיצד לזהות חינמיסט / אדם שיעשה הכל כדי לקבל משהו בחינם"
או
"תשעה טיפים לזיהוי רודפי חינם".

(אבל אז ראיתי את המסר, והסכמתי איתו).
אגב, מזכיר לי משהו שקראתי איפשהו 'איך לזהות אנשים שהלילה אצלם זה יום', הכותרת הייתה שם 'קרב יום שהוא לא יום..'..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  25  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה