מי יכול להמליץ על מכונת הכביסה שלו?

צפורה לוי

משתמש מקצוען
אני צריכה לקנות מכונת כביסה, ובכל החיפושים שעשיתי בפרוג ובמקומות אחרים, ראיתי את כל התלונות על כל המכונות, ובינתיים לא מצאתי דגמים מהם כולם מרוצים.
אשמח לשמוע אנשים מרוצים עם נסיון של לפחות שנה, ואם לא קשה לכם לכתוב לי את מספר הדגם, בנוסף לחברה.
מה שחשוב לי כמובן, זה תכולה למשפחה גדולה (לא רק תכולה לפי ק"ג, אלא האם יש כמה תוכניות בהם אפשר למלא את כל המיכסה), מהירות תוכניות סבירה, שהכביסה יוצאת נקיה ועדיף כמובן לא יקרה.

תודה לכל מי שיכול לעזור!

און קיי

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני לא יודעת מה כתבו שם באשכול אבל לי יש
בוש 8 קילו כבר מעל 3 שנים מרוצה עד הגג!
יש לך שם הרבה סוגי תוכניות אפילו תוכנית של 15 דקות ו- 12 דקות
בקיצור ממליצה מאד!!!!

צפורה לוי

משתמש מקצוען
לגבי בוש כמה אמרו, שגרביים שאינן בתוך משהו גדול יותר, נתפסות במקום שא"א לחלץ ותוקעות המכונה. כ"כ שמרבית התוכניות מתאימות ל-3-4 ק"ג בלבד.

אם יש לכן דגם מוצלח, מאד אודה לכם אם תוכלו לכתוב לי את מספר הדגם שלכם!

קורס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי קונסטרוקטה דיגיטלית, 8 ק"ג.
עכשיו חוגגת 4 שנים.
לא ראתה טכנאי מיום שהגיעה אלי (חוץ מהמתקין ;) אובססיה לדיוקים, פטנט צעיר...).
מכבסת מצוין, מורידה כתמים במידת הנורמה.
מגוון תוכניות, קצרות וארוכות, אני מעמיסה די הרבה, לא מגלה לה כמה...

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לגבי בוש כמה אמרו, שגרביים שאינן בתוך משהו גדול יותר, נתפסות במקום שא"א לחלץ ותוקעות המכונה. כ"כ שמרבית התוכניות מתאימות ל-3-4 ק"ג בלבד.

אם יש לכן דגם מוצלח, מאד אודה לכם אם תוכלו לכתוב לי את מספר הדגם שלכם!
אני לא נתקלתי בכזה דבר
יש לי בוש הרבה זמן, ולא נתקעה לי גרב אף פעם.

מה שכן, לדעתי, היא לא מנקה מספיק טוב.
לפני זה היה לי AEG והייתה תותחית. כל מה שעבר אצלה יצא חדש.

סטודיו מיתר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אני לא יודעת מה כתבו שם באשכול אבל לי יש
בוש 8 קילו כבר מעל 3 שנים מרוצה עד הגג!
יש לך שם הרבה סוגי תוכניות אפילו תוכנית של 15 דקות ו- 12 דקות
בקיצור ממליצה מאד!!!!
כנ"ל , רק שאצלינו היא שנה + (12 דקות זה רק שטיפה וסחיטה)

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
גם לי יש בוש 8 ק"ג כבר 3 שנים +, מרוצה מאוד, לא נתקעו לי גרביים אף פעם, וגם לי היה לפני כן AEG ואני הרבה יותר מרוצה מהבוש, הבגדים יוצאים נקיים מאוד בלי שום השפרצות של מסירי כתמים למיניהם, ממש חיים קלים.

SN

משתמש מקצוען
יש לי בקו - BEKO
7 ק"ג
מפתיעה מאד, לא בנינו עליה הרבה אבל היא מחזיקה כבר 8 שנים בלי שום תקלה
עובדת מעולה
המינוס היחיד - אין תוכנית קצרה..
(ובטח כבר לא קיימת היום...)

RACHELIB

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני לא נתקלתי בכזה דבר
יש לי בוש הרבה זמן, ולא נתקעה לי גרב אף פעם.

מה שכן, לדעתי, היא לא מנקה מספיק טוב.
לפני זה היה לי AEG והייתה תותחית. כל מה שעבר אצלה יצא חדש.
גם לי יש בוש, עם נוסטלגיה טובה לaeg.
החלפנו מכונה כי בנינו יח"ד והעברנו את הaeg לשם.
אני לא אוהבת את הבוש. קראתי כבר כמה פעמים לטכנאי. פעם אחת בגלל שלדעתי החומר לא מתפזר באופן שווה. אני לא רואה את זה מבחינת נקיון, כי כן יוצא נקי. אבל הכביסה לא יוצאת ריחנית כמו שהייתי רגילה, והמרכך משפיע רק על בגדים מסוימים. אז אם אין פיזור שווה במרכך- איך אדע שהאבקה פוזרה נכון??
הטכנאי בדק ואמר שאם התוף מסתובב תקין אז הכל בסדר...
פעם נוספת קראתי לטכנאי, כי המכונה קרעה בגדים חדשים באופן שיטתי! כמובן שהוא טען שזה קשור למרכך, ובסנו האשימו את המכונה...
תכלס, מתגעגעת לaeg

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
הכי טוב להתיעץ עם טכנאי מכונות כביסה, שיגיד לאיזו מכונה לא יוצא לו להגיע..
כמו"כ, יש לפעמים שיקולים מסוימים שלנו כצרכנים אין מושג לגביהם, כגון קירבה של הכרטיס הדיגיטלי לתוף. (מה שאומר סיכון לתקלות בעתיד)
לי יש בוש 8 ק"ג אחרי שהתיעצנו עם טכנאי (שימו לב שיש הרבה דגמים.. לא יודעת איזה דגם בדיוק)
החברה מבטחת לנו אותו (בתוספת תשלום יחסית נמוך) לעוד 5 שנים בנוסף ל 3 . כלומר מבחינת החברה יש אמון במכונה ל8 שנים
הטכנאי אמר לנו במפורש שזה הזמן שמתחילות התקלות במכונה כמו זו. וזה יפה מאד!

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
גמאני בממליצות על בוש ( 7 קילו שנה וחצי)
אני היחידה שלא מקשיבה להמלצות?
אני ממלאת בכל התוכניות 3/4 מכונה
טכנאי הסביר לי שקילו פר תוכנית זה למצב האופטימלי של חיסכון במים וחשמל

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
כי טוב להתיעץ עם טכנאי מכונות כביסה, שיגיד לאיזו מכונה לא יוצא לו להגיע..
זה קצת קשה לבדוק ככה,
כי נניח אם בוש היא חברה טובה, כנראה שלאחוזים גבוהים מהאנשים יש אותה, וכנראה שהטכנאי מגיע אליה הכי הרבה פעמים,
ולהפך - אם XYZ היא חברה דפוקה, הטכנאי לא מגיע אליה הרבה, מהסיבה שהיא כנראה לא מחזיקה מעמד הרבה זמן , וגם לא הרבה קונים אותה.
וזה בלי להוריד את ההטעיה המקרית - שיכול להיות שבמקרה לטכנאי אחד יצא להגיע הרבה למילה, למרות שהיא מעולה.

בשביל להגיע למסקנה טובה, צריך לחלק את ההמלצות לטבלה ולראות לכמה אחוזים מאלו שיש להם בוש מרוצים , כמה אחוזים מהמילה וכו'..

קופצנית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בוש 7 ק"ג
מרוצה עד הגג, מהכל
לא נתקע כלום- עובדת חלק
מוצאה כביסה בוהקת
לא רואה טכנאים....

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
זה קצת קשה לבדוק ככה,
כי נניח אם בוש היא חברה טובה, כנראה שלאחוזים גבוהים מהאנשים יש אותה, וכנראה שהטכנאי מגיע אליה הכי הרבה פעמים,
ולהפך - אם XYZ היא חברה דפוקה, הטכנאי לא מגיע אליה הרבה, מהסיבה שהיא כנראה לא מחזיקה מעמד הרבה זמן , וגם לא הרבה קונים אותה.
וזה בלי להוריד את ההטעיה המקרית - שיכול להיות שבמקרה לטכנאי אחד יצא להגיע הרבה למילה, למרות שהיא מעולה.

בשביל להגיע למסקנה טובה, צריך לחלק את ההמלצות לטבלה ולראות לכמה אחוזים מאלו שיש להם בוש מרוצים , כמה אחוזים מהמילה וכו'..
כשיש כזו חברה/מכונה ספציפית גרועה, הטכנאים בד"כ יודעים את זה מצוין.. מנסיון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  30  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה