דרוש מידע מי יודע מה סגנון הרוכשים בשכונת "איילת השחר-מתחם הסופרים-אביסדור" בבני ברק?

זר פרחים

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מתעניין לרכישת דירת 5-6 חדרים בשכונה
ומעוניין לדעת מה סגנון הדיירים העתידיים.
אשמח לכל מידע
לכל פרט
ולכל דיון שיתפתח
בתודה מראש

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
היה ע''ז אשכול
תעשה חיפוש.

הנדלניסט

משתמש פעיל
אתמול היה כינוס ברחוב חידושי הרי"ם בבני ברק והשתתפו כ300 מהרוכשים החרדים, הפילוח היה 50% חסידי 35% ליטאי 15% ספרדי.
מבחינת הזוכי מחיר למשתכן יש כ15% חילוני.
העירייה תקועת טופס 4 עד שייבנה גשר צבי הרלינג בשביל לא להפסיד את הרצף לבני ברק מה שיגרום שהאזור יהיה חילוני.
כמו כן רוב השטחים החומים במתחם כבר ניתנו למוסדות התורה כך שיהיו שם תלמודי תורה ישיבות ביהכ"נ ובתי ספר

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
הפילוח היה 50% חסידי 35% ליטאי
המגמה ממשיכה, כמו בבית שמש כך גם בבני ברק (ובכל מקום אחר בארץ), למרות רוב ליטאי מוחלט בקרב הזכאים, ידם של החסידים על העליונה בכל הקשור להגרלות דירה בהנחה, כאשר הם זוכים בהגרלות בדירות חדשות מהניילונים בהנחות עתק, והליטאים קונים דירות ישנות במחיר מפולפל...

אני_רק_שאלה

משתמש צעיר
המגמה ממשיכה, כמו בבית שמש כך גם בבני ברק (ובכל מקום אחר בארץ), למרות רוב ליטאי מוחלט בקרב הזכאים, ידם של החסידים על העליונה בכל הקשור להגרלות דירה בהנחה, כאשר הם זוכים בהגרלות בדירות חדשות מהניילונים בהנחות עתק, והליטאים קונים דירות ישנות במחיר מפולפל...
אתה טוען שהם יותר השתדלו בהגרלה ? :unsure:

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
אתה טוען שהם יותר השתדלו בהגרלה ? :unsure:
הם לא השתדלו יותר, הם פשוט מודעים יותר לענין הזה, ויש להם סבלנות להמתין עד הזכיה
לעומת הליטאים שנכנסים ללחץ וקונים בשוק החופשי מכל הבא ליד, העיקר שיהיה לזוג דירה...

Y.V. אדריכלות

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הם לא השתדלו יותר, הם פשוט מודעים יותר לענין הזה, ויש להם סבלנות להמתין עד הזכיה
לעומת הליטאים שנכנסים ללחץ וקונים בשוק החופשי מכל הבא ליד, העיקר שיהיה לזוג דירה...
כנראה לחתן הליטאי יש שווער 'עשיר' שמשלם לו את הדירה.
לעומת החתן החסידי שיודע שהוא ישלם על המשכנתא...

א מרים

משתמש פעיל
אני מכירה אנשים שזכו שם במחיר למשתכן. משפחות ספרדיות איכותיות.
לא מכירה אף אדם שרכש שם במחיר מלא. (רק אצל שריקי, בשאר הפרויקטים ידוע לי שכן רכשו)
וגשר הרלינג כרגע לא נראה בכיוון.

שווה

משתמש רשום
אני הייתי בכנס היה ציבור איכותי מאד מכל המגזרים ליטאי חסידי וספרדי, ראיתי שמה גם כאלו שקנו בשוק החופשי בשריקי, ולהערכתי האכלוס קרוב מתמיד, אני מקווה וגם חושב שכך יהיה שלא ימתינו לגשר

צדיק דורינו

משתמש רשום
כתבו בפורום אחר שאין שם משאבת מים של הבניין בהכשר א"כ כל שכן שיבקש יציל מחילול שבת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה