רכישות בחו"ל מי הזמינה איפור דרך האתר הפולני?

chaluma

משתמש מקצוען
חסם שמש עם דמי מייקאפ, יש באתר?

אכן.

H. FELDMAN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בשורה טובה! יש דרך לשלם באתר הפולני לא דרך פייפל
פשוט משנים את המטבע לתשלום למטבע של פולין ואז יש אפשרות לשלם בכרטיס אשראי
אפשר הסבר איך לעשות את זה?
שיניתי למטבע פולני ואין לי אופציה אחרת חוץ מפיפאל. או שהייתי צריכה לעשות את זה לפני סיכום ההזמנה?

קבצים מצורפים

• Screenshot_2021-03-21-16-02-39-166_com.android.browser.png
    Screenshot_2021-03-21-16-02-39-166_com.android.browser.png
    KB 94.7 · צפיות: 13

תפוזינה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
תוך כמה זמן בד"כ זה מגיע?
אין כלל.
לי הגיע תוך שבועיים בערך, לפעמים זה יכול לקחת פחות ולפעמים יותר,
תבדקי באשכול הנ"ל, כמה נשים דיווחו כמה זמן...

הארבל

משתמש צעיר
למישהי יש המלצה (וקישור)
לקרם לחות לפנים לעור רגיל עד מעורב
תודה
בלי קשר לאתר הפוליני-
הבנתי ממאפרת שבכללי עור פנים שמן כדאי לקחת קרם על בסיס מים ולא על בסיס שמן
יש את של נטרוג'ינה, עולה בסביבות 80 ש''ח בסופר פארם

CHAYA A

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מי יודעת מה עושים שיש לי מספר מעקב אבל בדואר ישראל אין שום מידע לגבי זה?

chaluma

משתמש מקצוען
קוד קופון לאתר הפולני ל10 אחוז הנחה עד 26.3 בחצות: BIBO321 ‏

מזמינה מייאקפ מחו״ל: איך למצוא את הגוון המתאים - מדריך:
http://masksoffmaskson.blogspot.com/2017/12/blog-post_29.html

ושוב מצרפת את ההוראות שלי לאתר למי שלא הזמינה משם או לא יודעת חשוב חשוב חשוב לקרוא הכל!!

בנוגע לאתר הפולני של האיפור,
אם מזמינים בסכום שמגיע ל75 דולר, החבילה כנראה תיתקע במכס וכך תצטרכו לשלם עליה עוד מס וגם לחכות יותר זמן עד שהיא תגיע...
זה אומר שאתן צריכות לשים לב שכל הזמנה שאתן מזמינות- לא תגיע ל75 דולר במקסימום!! (תבדקו באתרים כמה הדולר שווה באותו יום) אז ממש ממליצה לפצל קניות.. (התוודעתי לאחרונה שבנות לא יודעות שבפיצול קניות צריך לחכות כמה ימים... אז כן, צריך לחכות לפחות 3 ימים(- ככה אני עושה...) בין ההזמנות כי אחרת אם החבילות מגיעות ביחד למכס אז מצרפים אותן כחבילה אחת ויחייבו אתכן במכס על הסכום הכולל של שתי החבילות ביחד...)

אגב, בנוגע למחירי וסוגי המשלוח, אני מזמינה בד"כ דרך המשלוח הרגיל, הזול ביותר, ומגיע לי גג עד 40 יום, באתר רשום שזה מגיע בין שבוע ל45 יום. (בקורונה עבר לי יותר זמן מ45 יום אבל אינמה לעשות, קורונה זה קורונה...)
המחיר ההתחלתי למשלוח הוא 20 שקלים בערך, והמחיר ממשיך לעלות לפי משקל ההזמנה, אם אתן שמות לב שהמשלוח עולה לסביבות ה60 ש"ח- תורידו דברים כבדים כגון מייקאפים, קרמים וכדומה עד שזה יורד לכם לסביבות 40 ש"ח.
מחיר נורמאלי למשלוח של מוצרים במחיר כולל של כ-200 ש"ח הוא 36 שח אבל לא עם הרבה מוצרים כבדים, מה שאני עושה בד"כ זה מפצלת את המוצרים הכבדים לכמה הזמנות שונות כי אני ממילא מזמינה כל הזמן....

עוד נקודה- לא כל החברות באתר הן חברות ידועות, ולכן אינלי מושג אם הן מאושרות ממשרדי בריאות קפדניים מספיק, לכן ממליצה לכן להזמין דברים רק מחברות שאתן מכירות.
מקווה שעזרתי והייתי ברורה.
תהנו

חלומא

ותעבירו הלאה למי שאתן רק יכולות כדי שכולן תוכלנה להנות

קישור לאתר: https://www.ladymakeup.com/

נ.ב. לכל השואלות- המוצרים באתר הם מקוריים.

עוד נקודה שגיליתי: הפולנים רושמים על החבילה את המחיר ללא המשלוח. ככה שלדעתי אפשר להגיע עד ל75 דולר בלי לחשב את מחיר המשלוח עד המחיר הזה שזה נורא נחמד.
תהנו...

אני בעצמי.

משתמש צעיר
צילום מקצועי
עדיין בחו"ל.
כשמבצעים את ההזמנה מקבלים קישור למייל עם מס' מעקב ואתר לבדוק מיקום כשזה עדיין בחו"ל
אני הזמנתי ממש עכשיו לפני שבועים וחצי וזה כבר בדואר....
מה שכן תוך כמה ימים זה עוזב את פולין ואז יש עוד שבועים שרשום אין פירוט על הזמנה זו בדואר ישראל
אבל ביום שזה מגיע זה משתנה עם מספר מדף (לא כמו רוב האתרים שבהם יש פירוט בדואר על כל הזמן שהם בדרך)
לכן מומלץ לשים את מספר המעקב בדואר ולעקוב בדביקות אחרי כי ביום אחד זה מופיע שזה הגיע.....
ואני מאדדדד מרוצה הזמנתי הזמנות בחודשים האחרונים הגיע אחרי שלושה שבועות בערך מסודר נקי ומוצרים איכותיים וטובים ממש!!!

ינח

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לי ההזמנה האחרונה הגיעה אחרי חודשים לפחות.. הם אמרו לי להמתין בסבלנות
הכל הגיע רטוב עם ריח רע. שלחתי להם תמונה וזיכו אותי רק על חלק
לא יודעת אם ארכוש שם שוב..

גרפי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
גם אני קיבלתי היום הזמנה שביצעתי לפני חודשיים וחצי,
מסודר ואסטטי... שווה!

ריבת חלב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
וואי
ממש מוזר
הזמנתי משם כמה פעמים, ארוז כ"כ יפה
יכול להיות שזה קרה בדרך

והם כותבים באתר שבזמן הקורונה המשלוחים מתעכבים

ליבי1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אכן.

מניסיון לא ממליצה על הbb קרם הזה!
אחרי שעה הוא מתפרק בצורה נוראית על הפנים... גם הצבעים :(
בכללי bb קרם נראה אחרי כמה שעות לא הכי טוב!
לשימוש יומיומי- ממליצה על מייקאפ קליל עם spf גבוה נגד השמש ולא bb קרם.
מקווה שהייתי לעזר

chaluma

משתמש מקצוען

תרשמי להם בהערות להזמנה לא להכניס את הטופי ואז גם אם זה יתרטב זה לא יסריח.
לדעתי בגלל שזה משלוח אווירי אין להם שליטה שזה לא יירטב- כמו המזוודות בטיסות, הם מביאים את זה ידנית מהשדה לבטן המטוס ואם יורד גשם זה מתרטב, אינמה לעשות.

אני בעצמי.

משתמש צעיר
צילום מקצועי
מניסיון לא ממליצה על הbb קרם הזה!
אחרי שעה הוא מתפרק בצורה נוראית על הפנים... גם הצבעים :(
בכללי bb קרם נראה אחרי כמה שעות לא הכי טוב!
לשימוש יומיומי- ממליצה על מייקאפ קליל עם spf גבוה נגד השמש ולא bb קרם.
מקווה שהייתי לעזר

אני ממליצה על הבי בי קרם הזה הוא יותר טוב ונוח על העור פחות נוזלי וצבעים ממש טובים!! (מנסיון שימוש בשני הסוגים....)
עלי הקרם הזה ממש נוח וקליל
אני דווקא השתמשתי בו בשביל להוריד כבדות של מייקאפ ולהוסיף לחות...

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
קוד קופון לאתר הפולני ל10 אחוז הנחה עד 26.3 בחצות: BIBO321 ‏

מזמינה מייאקפ מחו״ל: איך למצוא את הגוון המתאים - מדריך:

http://masksoffmaskson.blogspot.com/2017/12/blog-post_29.html

ושוב מצרפת את ההוראות שלי לאתר למי שלא הזמינה משם או לא יודעת חשוב חשוב חשוב לקרוא הכל!!

בנוגע לאתר הפולני של האיפור,
אם מזמינים בסכום שמגיע ל75 דולר, החבילה כנראה תיתקע במכס וכך תצטרכו לשלם עליה עוד מס וגם לחכות יותר זמן עד שהיא תגיע...
זה אומר שאתן צריכות לשים לב שכל הזמנה שאתן מזמינות- לא תגיע ל75 דולר במקסימום!! (תבדקו באתרים כמה הדולר שווה באותו יום) אז ממש ממליצה לפצל קניות.. (התוודעתי לאחרונה שבנות לא יודעות שבפיצול קניות צריך לחכות כמה ימים... אז כן, צריך לחכות לפחות 3 ימים(- ככה אני עושה...) בין ההזמנות כי אחרת אם החבילות מגיעות ביחד למכס אז מצרפים אותן כחבילה אחת ויחייבו אתכן במכס על הסכום הכולל של שתי החבילות ביחד...)

אגב, בנוגע למחירי וסוגי המשלוח, אני מזמינה בד"כ דרך המשלוח הרגיל, הזול ביותר, ומגיע לי גג עד 40 יום, באתר רשום שזה מגיע בין שבוע ל45 יום. (בקורונה עבר לי יותר זמן מ45 יום אבל אינמה לעשות, קורונה זה קורונה...)
המחיר ההתחלתי למשלוח הוא 20 שקלים בערך, והמחיר ממשיך לעלות לפי משקל ההזמנה, אם אתן שמות לב שהמשלוח עולה לסביבות ה60 ש"ח- תורידו דברים כבדים כגון מייקאפים, קרמים וכדומה עד שזה יורד לכם לסביבות 40 ש"ח.
מחיר נורמאלי למשלוח של מוצרים במחיר כולל של כ-200 ש"ח הוא 36 שח אבל לא עם הרבה מוצרים כבדים, מה שאני עושה בד"כ זה מפצלת את המוצרים הכבדים לכמה הזמנות שונות כי אני ממילא מזמינה כל הזמן....

עוד נקודה- לא כל החברות באתר הן חברות ידועות, ולכן אינלי מושג אם הן מאושרות ממשרדי בריאות קפדניים מספיק, לכן ממליצה לכן להזמין דברים רק מחברות שאתן מכירות.
מקווה שעזרתי והייתי ברורה.
תהנו

חלומא

ותעבירו הלאה למי שאתן רק יכולות כדי שכולן תוכלנה להנות

קישור לאתר: https://www.ladymakeup.com/

נ.ב. לכל השואלות- המוצרים באתר הם מקוריים.

עוד נקודה שגיליתי: הפולנים רושמים על החבילה את המחיר ללא המשלוח. ככה שלדעתי אפשר להגיע עד ל75 דולר בלי לחשב את מחיר המשלוח עד המחיר הזה שזה נורא נחמד.
תהנו...
הקוד קופון לא עובד לי משום מה יש לך מושג למה????

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה