קורונה מי ביקש טובות?

Rotem100

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
האם אני היחידה שמתוסכלת מזה שחברת חשמל חודש שעבר "החליטו" לא לקחת את התשלום ודחו אותו על דעת עצמם לחודש אחרי...
לא נח לי!! חודש שעבר ציפיתי שיגבו. מילא עבר.
החודש אני רואה שביטוח לאומי גם החליטו להיות נחמדים כמו חברת חשמל ולא גבו החודש יגבוחודש הבא כפול.
למי אפשר לפנות יש סיכוי?? שיעשו את זה רק למי שמבקש זה ממש מעצבן. ממש ממש ממש לא מתאים לי עכשיו כשאני לא עובדת הרבה לשלם חודש הבא כפול לא רוצה טובות בכפיה.

למי שיש כוון עזרה אשמח מאוד
תודה!!

חלב מוקצף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
האם אני היחידה שמתוסכלת מזה שחברת חשמל חודש שעבר "החליטו" לא לקחת את התשלום ודחו אותו על דעת עצמם לחודש אחרי...
לא נח לי!! חודש שעבר ציפיתי שיגבו. מילא עבר.
החודש אני רואה שביטוח לאומי גם החליטו להיות נחמדים כמו חברת חשמל ולא גבו החודש יגבוחודש הבא כפול.
למי אפשר לפנות יש סיכוי?? שיעשו את זה רק למי שמבקש זה ממש מעצבן. ממש ממש ממש לא מתאים לי עכשיו כשאני לא עובדת הרבה לשלם חודש הבא כפול לא רוצה טובות בכפיה.

למי שיש כוון עזרה אשמח מאוד
תודה!!
זה עניין של בחירה לדעתי אם להתמרמר (כמה שזה אכן מקפיץ ומתסיס)
או פשוט לנסות להתגמש.
אולי להכין בחודש ההוא שמדלגים עליו בתוך מעטפה את התשלום ותשלפי אותו בחודש בו תתבצע גבייה כפולה?
רק הצעה.
בהצלחה!

איטא

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
כן ממש מעצבן
מי ביקש ממכם טובות
נס שלא עשו את זה למשכנתא

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  0  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה