חו"ד מיתוג

נחמן דייך

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אשמח לשמוע חוות דעתכם על המיתוג שאני עובד עליו כרגע, הערות והארות יתקבלו בברכה...

דבר ראשון כנסו למשרד ;)

שחור.png

אוקיי הנה המיתוג, דעתכם...

PF91AM222.png

YAKOV COHEN

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מעניין!
אולי תתן קצת יותר פרטים על המותג, מה הרעיון מאחורי המיתוג, מה הוא בא לייצג, וכו'...

נחמן דייך

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מעניין!
אולי תתן קצת יותר פרטים על המותג, מה הרעיון מאחורי המיתוג, מה הוא בא לייצג, וכו'...

ת'אמת שאני עובד עם הלקוח הוא חבר טוב, כך שלא דלתי ממנו את כל הפרטים, אני פשוט מכוון לאן שהוא אומר לי,
אני מבין שהוא רוצה לפתוח עסק בתחום ההגשמה העצמית, שקשור לכמה תחומים במקביל, תזונה נכונה, פסכולוגיה, ועוד כמה דברים, בעצם הוא רוצה לשלב כמה תחומים שהוא למד ולהפוך את זה למקצוע בו הוא מכוון אנשים להגשמה עצמית של מה שהוא למד ועוסק בו... (זה בגדול הרעיון).

YAKOV COHEN

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
ת'אמת שאני עובד עם הלקוח הוא חבר טוב, כך שלא דלתי ממנו את כל הפרטים, אני פשוט מכוון לאן שהוא אומר לי,
אני מבין שהוא רוצה לפתוח עסק בתחום ההגשמה העצמית, שקשור לכמה תחומים במקביל, תזונה נכונה, פסכולוגיה, ועוד כמה דברים, בעצם הוא רוצה לשלב כמה תחומים שהוא למד ולהפוך את זה למקצוע בו הוא מכוון אנשים להגשמה עצמית של מה שהוא למד ועוסק בו... (זה בגדול הרעיון).
לא בא לך לנסות לשלב איכשהו את הרעיון והמסר במיתוג?

יעל כהן*

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ממש יפה
שאלה -מה העניין בצבע החום?

נחמן דייך

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
ממש יפה
שאלה -מה העניין בצבע החום?
תודה רבה:)

האמת צבעים שהחבר אהב, כנראה זה מתחבר לו עם תחום ההגשמה (בתת מודע אולי),
את החום אני הוספתי אחרי שראיתי שהוא מעוניין בכתום ללוגו עצמו, אז חיפשתי צבעים תואמים,
ובעיקר היה חשוב לי שהכל יהיה קריא, לכן הצבתי חום ע"ג לבן, אולי בחוקי העיצוב זה בעייתי? :rolleyes:

נחמן דייך

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לא זה מהמם!
עניין אותי מה עומד מאחורי.
חשבתי אולי לשלב צבע אחר
אולי החום כבד קצת?
לא יודעת

מה יכול להתאים?

אחד הדברים שאני אוהב שרואים מאוד ברור מה שכתוב, משום מה לבן על כהה ממש עושה את זה

מאיר14

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
תנסה גם אפור סגול מלבד חום כתום
חשבתי שהאתר שלך עוסק בתחום העיצוב אבל אני רואה שהוא בתחום מיתוג הנפש..

נחמן דייך

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
תנסה גם אפור סגול מלבד חום כתום
חשבתי שהאתר שלך עוסק בתחום העיצוב אבל אני רואה שהוא בתחום מיתוג הנפש..

כן נכון, אבל מה זה מיתוג הנפש?
מדוייק יותר לומר, עוסק בדברים מגוונים הקשורים לנפש ולרגשות...

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
לא באמת ברור לי למה פה כולם מדברים בלחש, ממש לא שומעים כלום, כאילו מה כבר אומרים?!

לעצם העניין, עזוב לרגע את החבר, אל תשאל אותו כל רגע מה הוא אוהב, שב עם עצמך ועם שאטרסטוק (פינטרס וכדו'), תנבור ברעיונות ע"פ משפטי מפתח שנראים לך מתאימים, צייר לעצמך (בראש, כן? בכל זאת חוה"מ...) מה היית רוצה לראות, איך מיתוג היה משכנע, ותנסה ללכת בכיוון, לא רק לכתוב שם בתוספת חולם.
האמת, אני עד לרגע זה לא ידעתי שאולימפוס הוא הר גבוה ביוון. נו נו.. אולי כדאי לספר את זה בלוגו (אולי עם ציוד טיפוס, רק שלא ייראה לוגו לחברת טיולים).

ואולי כבר משהו כזה (יעני "בראשית" מהתפוחים...):
1617062557488.png

נחמן דייך

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לא באמת ברור לי למה פה כולם מדברים בלחש, ממש לא שומעים כלום, כאילו מה כבר אומרים?!

לעצם העניין, עזוב לרגע את החבר, אל תשאל אותו כל רגע מה הוא אוהב, שב עם עצמך ועם שאטרסטוק (פינטרס וכדו'), תנבור ברעיונות ע"פ משפטי מפתח שנראים לך מתאימים, צייר לעצמך (בראש, כן? בכל זאת חוה"מ...) מה היית רוצה לראות, איך מיתוג היה משכנע, ותנסה ללכת בכיוון, לא רק לכתוב שם בתוספת חולם.
האמת, אני עד לרגע זה לא ידעתי שאולימפוס הוא הר גבוה ביוון. נו נו.. אולי כדאי לספר את זה בלוגו (אולי עם ציוד טיפוס, רק שלא ייראה לוגו לחברת טיולים).

ואולי כבר משהו כזה (יעני "בראשית" מהתפוחים...):
צפה בקובץ המצורף 860322

תודה רבה אני ינסה לחשוב ולפתח את הרעיון עוד...

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
מדרכי נימוס..
ועל נימוסים אלו תמהתי.
אתה באמת חושב שדרעי עכשיו מתקשר ככה עם עבאס?!
אני הייתי מגלגל אותו במדרגות...
יש משו לומר, אומרים, אם זה ביקורת - משבחים קצת לפני ואחרי, אם זה הצעה לשיפור, גם א"צ "לסיים בשבח".

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה