מיתוג ישיבה! איך עושים את זה?

רפלקס

משתמש רשום
פרסום וקופי
פנה אלי ראש ישיבה קטנה כשהוא מבקש שאני ימתג את הישיבה במגזר הליטאי.
היחודיות של הישיבה היא ביחס האישי והעזרה לתלמידים בכל נושא בלימוד, במשפחה וכו' וכו'
כמובן שלא מדובר בלפרסם את הישיבה במודעה בעיתון.
אשמח אם יש למישהו רעיון איך לפרסם בציבור את הישיבה ובעיקר איך למתג אותה בתור ישיבה טובה לבחורים עם קשיים.
תודה מראש

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
זה אפשר לומר הקטע הכי קשה כי אתה תמיד צריך לעמוד איכשהו באמצע אם תעלה יותר מדי למעלה אז זה כבר לא לבחורים עם קשיים ואם יותר מדי למטה אז זה כבר לא ישיבה
הייתי ממתג את הראש ישיבה בעצמו ואגב זה את הישיבה שהיא נגזרת ממנו
הייתי מספר עליו איך שהוא דואג ואיך שהוא עושה וכו' ומכאן בצורה אוטומטית אנשים ישייכו את כל המעלות שלו על הישיבה
אחד הדברים הכי מסובכים להסביר לאנשים זה הנושא שמצד אחד הוא אוהב את כולם ומצד שני הוא מכה בחוזקה רבה ברגע שפורצים את הגבול אולי התמקדות בנושא הזה כן תניב תוצאות

במחשבה שניה קוראים לזה יראת שמיים צריך לספר שבישיבה שלנו משקיעים קודם כל ביראת שמים מידות ואח"כ לימוד

אפשר לעשות את זה בעיתונות המקומית או בעלונים השכונתיים מדי פעם כתבה קטנה על מה שקרה בישיבה אם דגש על שבישיבה עשו את זה מתוך מחשבה כדי להשקיע ביראת שמיים של הבחורים

דינקיס

משתמש פעיל
D I G I T A L
מה הן החולשות החוזקות כל השאר... תביאו פרטים יותר רלוונטים.
יש אנשי צוות מיוחדים?
הם אנשים ידועים?
יש פרזנטור לישיבה?

יש אין ספור רעיונות לקידום כל עסק / מוצר / ישיבה / בנאדם / מוסד.
אי אפשר לזרוק רעיונות לא קשורים כשלא רואים את כל התמונה או לפחות את רובה.

LMNT

משתמש פעיל
אני לא בטוח שזה אתגר יותר גדול מלמתג כל לקוח אחר....

אבל חסרים פרטים כמו שאומר דינקי מעלי...

רפלקס

משתמש רשום
פרסום וקופי
אוקיי.. אז ככה יש אנשי צוות מיוחדים אך הם לא ממש ידועים, הם יותר מוכרים לאנשים שעוסקים בתחום אבל לא לכל הציבור.
אין פרזנטור או דמות מאוד מיוחדת בישיבה.
ונגיד שיש איך אפשר להאיר את עין הציבור?

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לדעתי כמו שאיציק אמר, וכמובן תמונות בעיתונות או פינה מיוחדת איפשהו של אחד מאנשי הצוות בישיבה במדור המתאים וכדו'....אבל הרבה ואז כשמכירים אפשר להתחיל למתג או יותר נכון המיתוג ייעשה מעצמו.

חוצ ניק

משתמש צעיר
אפשר לדעת את השם של הישיבה?

יכול לעזור מאוד.

Looooona

משתמש צעיר
איך פספסתם את מגזין עסקים ואנשים...
יחצנות לשמה במסווה של מעשיו ופועלו של אדם/עסק/ארגון וכו'

ועכשיו זה ממש לא נכתב בציניות!
זה אחד מהצעדים שהיה נכון לעשות,
טוב אין בוכים על חלב שנשפך אבל לארגן איזה כתבה בסגנון כזה..

רפלקס

משתמש רשום
פרסום וקופי
סליחה? אני ממש לא מתכוון לפרסם את הישיבה במודעה בעיתון גם לא במגזין הנ"ל זה ממש לא מתאים וודאי שלא ימתג אלא להפך רק....
תם. את הכתבות על הישיבה בעיתונים זה כבר אנחנו עושים השאלה מה ניתן לעשות עוד. חוצמיזה שלא הרבה קוראים את הידיעות הללו.
חוצניק. תעשה אחד מינוס אחד ותדע את שמה של הישיבה. (אני מעדיף לא לפרסם את שמה של הישיבה)

חוצ ניק

משתמש צעיר
רפלקס,
לא נביא אנוכי ולא בן נביא.
ישיבה מהסגנון שהזכרת יש לפחות 7 שאני מכיר ועם חלקם אף עבדתי.
אפשר גם בפרטי.

דוד לסר

משתמש רשום
חסיד של שימוש בתלמידים

אני טוען, (ניסיתי זאת באחת הישיבות והלך מצויין) שהתלמידים יכולים להיות היחסי ציבור הכי טובים. אם הם אוהבים ללמוד שם, וכיף להם ובאמת משקיעים בכל אחד, אז רק צריך לנתב את החבר'ה שילכו ויפיצו את הישיבה.
בסופו של דבר, הם יביאו חברים לישיבה, שיקנאו באווירה הטובה וכן הלאה.

בעיה מובנית ברעיון זה, היא העובדה שבחלק מהמקומות רעיון כזה ממתנגש בדרך החינוכית של הישיבה.(ישיבות שיראת רבו קודמת לחכמתו של התלמיד לא יכולות לעשות כזה דבר...) אבל אם זה מתאים לישיבה שאתה מדבר עליה- רוץ על זה- זה פשוט עושה פלאים!
כל אבא חולם שהילד שלו ידבר בעיניים בורקות על הישיבה שלו- אם מלהיבים את החבר'ה- זה פשוט עובד!

Looooona

משתמש צעיר
צודק!
זה עבד יופי עם סמינר שנפתח לפני כמה שנים פשוט הבחנתי שהתלמידות 'מורעלות' על המקום שבו הן לומדות ואפילו שהיתה מעידה מסוימת שהתפרסמה, התלמידות פשוט לא דיברו על הנושא הזה!! והרעש אודותיה נעלם!

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
ואיך לא?
הכנסת ס"ת/ חנוכת הבית/ ביקור של איזה גדול

הרשל'ה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מיתוג של ישיבה.
אח, להיכן הידרדרנו..

אם בכל זאת אתה מתעקש:
בקש מהתלמידים ללבוש רק חולצות ראלף לורן.
את הראישיבע, שלח פעמיים בשבוע עם שאלות חלם לטרוד את מרן הגראי"ל שטיינמן מלימודו.
דאג לניק פעל בבחדרי שישבר את שיניהם של המשמיצים (אל דאגה, הם יופיעו צ'יק צ'ק).
קנה מראש שטחי פרסום בשבועונים. (שטחי יחצנו"ת מתקבלים כבונות מסכום של 10,000 ש"ח ומעלה).
דאג לרשם נמרץ ואקטיבי שידאג ללכלך על הישיבות המתחרות באותו פלח.
פרסם את העובדה שהבחורים בישיבה דורשים סידור מלא + דירת השכרה בבית שמש. (לא חיפה!..).
במקרה של רישום איטי מהצפוי, גייס גיס בטלן שיקים ועדת רבנים שתאסור רישום לישיבה מתחרה ותפיץ פעשקוולים שהר"י המתחרה אוכל נבלות וטריפות. וגם קשור לפרשיית דיל. וגם אה... בוא נגיד.. לא אוכל חמין בשבת. שיהיה.

בשם ה' נעשה ונצליח.

מה שבטוח, את הבנים שלי ה' ישמור, לא הייתי שולח אליכם.

רפלקס

משתמש רשום
פרסום וקופי
נו באמת...
מה הקשר?
מדובר בישיבה קטנה לבחורים עם קשיים שהשם שלה לא כ"כ מוצלח אך הישיבה מצוינת!
אי לכך צריך לעשות קצת יח"צ בכדי לקדם אותה.
זה הכל! לא צריך לעשות דמגוגיה זולה...

nava

משתמש רשום
שים בכל עיתון 3 שמיניות עם מעין טיזרים קטנים:
רוצה את הצלחת הבן שלך? וכו' ושם את שם הישיבה והלוגו בגדול!

בהצלחה

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
מה הבעיה? תכנית ברדיו, הראש ישיבע ישיב ללבטי מאזינים בסוגיות חינוכיות.

נכתב בציניות, וד"ל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  45  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה