שיתוף מיתוג אירוע סיום הש"ס (סגנון חסידי כמובן...).

נשר גרף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
רציתי בדיוק לציין את ליבורנה - אך זה נשמט משום מה בהודעה...

אגב קצת חבל שהלקוח דורש את כל המלל הזה בלוגו שלו - מה שהופך את זה מלוגו למודעה בפני עצמה... (כמדומני שזו תופעה מצויה דווקא בחסידויות קטנות.)
ככל שהחסידות יותר קטנה
מושגי התקציב שלהם נמוכים יותר
מה שגורם שהם יפנו למעצבים מתחילים יותר
מה שיוצר מצב שלמעצב בד"כ אין די ביטחון עצמי לעמוד על שלו לדרוש למחוק מלל מהלוגו

ספציפית לגבי העיצוב הנוכחי אני חייב להחמיא שלמרות הכל העיצוב פשוט מושלם!

בתור מעצב חסידי
אני מכיר את זה שבלוגואים חסידיים יש הרבה מלל אבל עד 5 שורות זה עוד בגדר לוגו
מעבר לכך זה כבר ממש בעיה

י. מאיר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני מכיר את זה שבלוגואים חסידיים יש הרבה מלל אבל עד 5 שורות זה עוד בגדר לוגו
אני לא מצליח להבין למה צריך לציין 'לעילוי נשמת' ומי הלומדים בגוף הלוגו?
מה רע בלוגו שכתוב בו רק "סיום הש"ס הכללי שע"י קהילת קאזניץ" ואת השאר לפרט במודעה עצמה?

@נשר גרף אגב התמודדת יפה עם הלוגו של 'נצח ישראל', טוב שלא ביקשו ממך להכניס שם גם לע"נ איזה תורם ובנשיאות מורנו כו'... ;)

נשר גרף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני לא מצליח להבין למה צריך לציין 'לעילוי נשמת' ומי הלומדים בגוף הלוגו?
מה רע בלוגו שכתוב בו רק "סיום הש"ס הכללי שע"י קהילת קאזניץ" ואת השאר לפרט במודעה עצמה?

@נשר גרף אגב התמודדת יפה עם הלוגו של 'נצח ישראל', טוב שלא ביקשו ממך להכניס שם גם לע"נ איזה תורם ובנשיאות מורנו כו'... ;)
אני לא רוצה להסיט את נושא האשכול
אבל רק ציינתי שטקסט מרובה הינו בעיה מוכרת בעיצוב החסידי בכלל ובלוגואים בפרט
אגב, ההיצע של חסידיש ואלמנטריק וודאי לא עונה על הבעיה הזו
עיין כאן

גולדברג.

מעצב גרפי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לדעתי זה יותר מידי - להשתמש בפונט הזה לכ-ל המלל.
כדאי לנסות להשתמש בפונט זה רק לשורות כמו 'כ"ק אדמו"ר שליט"א' ולשאר המלל להשתמש בפונט תורני אך לא מעוטר.
מצטרף
מומלץ להשתמש בליוורנה של פונטביט שמהווה את הבסיס לפונט מלכות של חסידיש
תודה.
את המודעה הזו עיצבתי בלחץ זמן. (ניתן גם לשים לב לכך בצבעים השונים של הענבים למעלה ולמטה)
תחילה עיצבתי אותו בפונט תפילות, והאמת, אחרי שאת כל העבודה עיצבתי בתפילות, הפונט טיפה נמאס עלי. חשבתי על מלכות, השתמשתי בטקסט במלכות הרגיל, ובכותרות וכדו' השתמשתי במלכות דקור. לאחר מעשה שמתי לב שמלכות אינו כ"כ קריא בטקסט רץ, חשבתי לשנות את הטקסט רץ שוב לתפילות שהוא ג"כ קצת דומה במבנה למלכות (לא זכרתי את ליוורנה), אך הי' מאוחר מידי כבר הדפיסו.
לפעם הבאה...

גולדברג.

מעצב גרפי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אגב קצת חבל שהלקוח דורש את כל המלל הזה בלוגו שלו - מה שהופך את זה מלוגו למודעה בפני עצמה... (כמדומני שזו תופעה מצויה דווקא בחסידויות קטנות.)
תודה רבה, הערות מחכימות במיוחד.
כאמור למעלה, את הלוגו בניתי על בסיס הלוגו של שנים קודמות, זה מה שהלקוח רצה (לקוח מדהים, אגב). וזאת לאחר שראה את הסקיצות הראשונות.
פתרון נוסף שיש לזה הינו שילוב של לוגו בלוגו
עיין כאן
אכן, מדהים.
נדמה שהייתי יכול ללטש עוד בלוגו שייצא יותר לוגואי.
ספציפית לגבי העיצוב הנוכחי אני חייב להחמיא שלמרות הכל העיצוב פשוט מושלם!
תודה ר' נשר, שימחתני. (כמובן שהעבודות כאן לא עוצבו לפני הצצה בתיקיות העבודה שלך שהיוו לי מקור מצוין להשראה).

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה