מישו יודע איך מצרפים תמונה למייל?

קליפ

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
עריכה והפקת סרטים
לא יודעת אם השאלה נכונה לפורום הזה אבל אולי בכל זאת..
איך אני מצרפת תמונה למייל ולא בתור 'צרף קובץ',
אלא, כשיפתחו את המייל, מיד יראו תמונה.
מישהו יודע ויכול לעזור לי עם זה?! זה קצת דחוף....
תודה!

KingYes

משתמש צעיר
שולחת מייל כ-HTML ומגדירה תמונה רגיל.
בכל אופן, חשוב לציין שבג'ימייל (אולי בעוד? לא בדקתי..) הגולש צריך לאשר לצפות בתמונה.

wmw

משתמש פעיל
D I G I T A L
ישנם כמה אפשרויות
לא בכולם הגולש צריך לאשר להשתמש, רק במידה והתמונה מאוחסנת בשרת, במידה והיא גם מצורפת כקובץ, היא תאושר לצפיה מיידית

השיטה הכי פחות ידועה, והטובה ביותר, היא להטמיע את התמונה בתוך קוד הHTML עצמו
כלומר, המאפיין SRC שבתמונה, לא יפנה לקובץ נפרד, אלא הקוד הלוגי של הקובץ יופיע שם.
ואז לא קיימת תמונה "אמיתית" אלא ה HTML "מצייר" אותה.

אני בניתי לעצמי תוכנה קטנה שלוקחת תמונה, ומחזירה לי קוד להטמעה, ומאז יש לי שקט ושלווה בתמונות שמצורפות למיילים.

ההמלצה שלי, צרו את המייל בHTML, עם הכללים המתאימים למייל (בלי סקריפטים וכו')
פתחו אותו בדפדפן, בחרו הכל, העתיקו, פתחו אאוטלוק, והדביקו, ואז תשלחו לעצמכם
והנה לכם מייל מוכן עם תמונה מוטמעת

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
בג'ימייל? אם כן -
הכנסי להגדרות של ג'ימייל (בצד שמאל ליד השם שלך) בתווית lab יש אפשרות להוסיף תמונה להודעה לא כקובץ מצורף.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה