מידע שימושי מישהו ניסה ללכת ספונטנית לבדיקת pcr בקופה והצליח?

ללי ק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
מאוחדת בהטורים בירושלים
עשיתי הפניה אוטומטית דרך מאוחדת 0732620000
הקשתי שיש לי תסמינים נתן לי מיד הפניה אוטומטית
ובהטורים יש כל הזמן בדיקות לכולם
למה לי זה לא נותן?

מה שאני

משתמש מקצוען
איך יש הרבה שבבית יצא להם חיובי אפילו כמה פעמים ובאנטיגן המוסדי שלילי שלהם סוג פחות רגיש ואולי זה מכוון להוריד את מספר המאומתים הכל כבר אפשר לחשוב במדינה שלהם היום

ללי ק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
איך יש הרבה שבבית יצא להם חיובי אפילו כמה פעמים ובאנטיגן המוסדי שלילי שלהם סוג פחות רגיש ואולי זה מכוון להוריד את מספר המאומתים הכל כבר אפשר לחשוב במדינה שלהם היום
עקבתא דמשיחא-
"...והאמת תהא נעדרת ועל מי יש לנו להישען על אבינו שבשמים"

עוז והדר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
סליחה מראש על הבורות.

מישהו יכול להסביר בצורה ברורה מה ההבדל בין הבדיקות? יש של מדא ויש אנטיגן ויש ביתי ויש pcr? מה זה כל אחת?
Pcr יש תשובות מיידיות? ומה הבדיקה הכי מדוייקת?

הסתבכנו עם זה לגמרי.

פרוגניק גאה

משתמש פעיל

לא כמו כולם

משתמש מקצוען
זה סופי אבל הם אמרו שהתשובה בין 3-5 ימים
ואז ספירת ימי הבידוד מתי תתחיל??

אני כבר ממש מבולבלת,
מיום ראשון אני עם תסמינים,
היום בבדיקה מפוקחת יצאתי חיובית
ועכשיו אני מבינה שרק PCR תתן לי תו ירוק??
אז אם אני אבדק מחר נתחיל לספור 7 ימים רק ממחר???
והתוצאה תגיע באזור יום שני-שלישי???
אללי.
זה אמיתי??

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מישהו עשה בדיקת PCR בלאומית ביהודה הלוי ונתנו לו להיכנס?
זימנתי תור לילד בן שנתיים, רוצה לדעת אם אפשר להיכנס בלי הפניה.

מדוד ושקול

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
סליחה מראש על הבורות.

מישהו יכול להסביר בצורה ברורה מה ההבדל בין הבדיקות? יש של מדא ויש אנטיגן ויש ביתי ויש pcr? מה זה כל אחת?
Pcr יש תשובות מיידיות? ומה הבדיקה הכי מדוייקת?

הסתבכנו עם זה לגמרי.
פשוט מאד, pcr נותן תשובה על המצאות הנגיף - לכן צריך מעבדה ולוקח בסביבות 24 שעות, שאר האנטיגן למיניהם נותנים תשובה על חלבונים מהנגיף המופרשים אחרי שהנגיף התפתח ונמצאים בכמות מספיקה לבדיקה בעיקר בבעלי תסמינים, התשובה לאנטיגן מיידית, ברור שבדיקת pcr מדוייקת בהרבה מהאנטיגן, האנטיגן אמין בממוצע של 60 %.

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
פשוט מאד, pcr נותן תשובה על המצאות הנגיף - לכן צריך מעבדה ולוקח בסביבות 24 שעות, שאר האנטיגן למיניהם נותנים תשובה על חלבונים מהנגיף המופרשים אחרי שהנגיף התפתח ונמצאים בכמות מספיקה לבדיקה בעיקר בבעלי תסמינים, התשובה לאנטיגן מיידית, ברור שבדיקת pcr מדוייקת בהרבה מהאנטיגן, האנטיגן אמין בממוצע של 60 %.
מוסיפה שההבדל היחיד בין אנטיגן ביתי לאנטיגן מוסדי (במדא) הוא שבמוסדי זו בדיקה רשמית שהתוצאות שלה מועברות למשרד הבריאות, ובביתי צריך להסתמך על הדיווח של האזרחים, ולכן היא לא תופסת ליציאה מבידוד או לתו ירוק.
(זו לגמרי אותה בדיקה. אצלינו כשבשלב מסויים נגמרו הערכות בעמדה של מדא, הם עשו בדיקה למי שהביא בדיקה מהבית. אנשים פשוט הלכו לקנות בחנות הסמוכה והביאו להם.)

מה שאני

משתמש מקצוען
מוסיפה שההבדל היחיד בין אנטיגן ביתי לאנטיגן מוסדי (במדא) הוא שבמוסדי זו בדיקה רשמית שהתוצאות שלה מועברות למשרד הבריאות, ובביתי צריך להסתמך על הדיווח של האזרחים, ולכן היא לא תופסת ליציאה מבידוד או לתו ירוק.
(זו לגמרי אותה בדיקה. אצלינו כשבשלב מסויים נגמרו הערכות בעמדה של מדא, הם עשו בדיקה למי שהביא בדיקה מהבית. אנשים פשוט הלכו לקנות בחנות הסמוכה והביאו להם.)
רק שמשום מה יש הרב שבבית יצאו חיוביים ובמוסדי שלילי דבר מענין אלא ששמעתי גם על כאלו שבבית יצאו חיובי ובמוסדי שלילי והלכו לעשות בדיקת pcr וגם שם יצאו שלילים

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
ששמעתי גם על כאלו שבבית יצאו חיובי ובמוסדי שלילי והלכו לעשות בדיקת pcr וגם שם יצאו שלילים
ואני שמעתי על כאלו שיצאו חיוביים בביתי, שליליים במוסדי וחיוביים בpcr. וגם על כאלו שעשו כמה בדיקות ביתיות עם תוצאות שונות.
בדיקות האנטיגן פשוט לא מספיק אמינות, ולכן יכולות להיות תוצאות שונות לכמה בדיקות אחת אחרי השניה, למרות שאלו אותן בדיקות.

מי האיש

משתמש פעיל
ואז ספירת ימי הבידוד מתי תתחיל??

אני כבר ממש מבולבלת,
מיום ראשון אני עם תסמינים,
היום בבדיקה מפוקחת יצאתי חיובית
ועכשיו אני מבינה שרק PCR תתן לי תו ירוק??
אז אם אני אבדק מחר נתחיל לספור 7 ימים רק ממחר???
והתוצאה תגיע באזור יום שני-שלישי???
אללי.
זה אמיתי??
לדעתי מתחילים את השבע ימים מהאנטיגן המפוקח ולא מpcr

ספורט אלגנט

משתמש סופר מקצוען
מה לגבי כללית באשדוד?
היום הלכתי עם הבת שלי לאנטיגן מפוקח בביג - והיה תור ענק והזוי שפשוט ברחתי
המחנכת אמרה שעד שאין לי בדיקה קבילה ואישור רופא היא לא תוכל לחזור ללימודים
עכשיו מבינה שיש גם אופציה לפי.סי.אר? ואיך התורים?

עוז והדר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תודה על התשובה.
תוך כמה זמן אפשר לקבל תשובה ל pcr הכי מהר? ואיפה?

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
מה לגבי כללית באשדוד?
היום הלכתי עם הבת שלי לאנטיגן מפוקח בביג - והיה תור ענק והזוי שפשוט ברחתי
המחנכת אמרה שעד שאין לי בדיקה קבילה ואישור רופא היא לא תוכל לחזור ללימודים
עכשיו מבינה שיש גם אופציה לפי.סי.אר? ואיך התורים?
אם היא צריכה לחזור ללימודים לדעתי עדיף לחכות בתור לאנטיגן גם אם זה לוקח שעתיים, ולא לעשות pcr, כי אז צריך לחכות לתשובה יומיים (ולא בטוח שלא מחכים בתור גם שם)
אולי ביום שישי כן הייתי הולכת על pcr, כי סביר להניח שביום ראשון תהיה כבר תשובה.

בעצם, זה אומר שיש סיכוי שיבדקו את זה בשבת :unsure: לא בטוח שכדאי, ואולי צריך גם לבדוק הלכתית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה