דרוש מידע מישהו משתמש באשראי שלי?

עמליה 098

משתמש מקצוען
יש לי שורת חיוב בחשבון הבנק- על תשלום לאמזון
לא ביצעתי שום רכישה באמזון ב3 חודשים האחרונים.

גם בהסטורית הקניות שלי לא מופיעה אף רכישה בתאריך המדובר.

האם יתכן שמסרתי את מספר האשראי טלפונית ומשהו עושה בו שימוש?
יש לי דרך לבדוק את זה או רק לבטל את הכרטיס?

אנא עזרתכם!!
תזכו למצוות

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
יש לי שורת חיוב בחשבון הבנק- על תשלום לאמזון
לא ביצעתי שום רכישה באמזון ב3 חודשים האחרונים.

גם בהסטורית הקניות שלי לא מופיעה אף רכישה בתאריך המדובר.

האם יתכן שמסרתי את מספר האשראי טלפונית ומשהו עושה בו שימוש?
יש לי דרך לבדוק את זה או רק לבטל את הכרטיס?

אנא עזרתכם!!
תזכו למצוות

תבדקי אם הסכום של הקניה מוכר לך, אולי באמת קנית במקום X והם השתמשו בזה באמזון.
או הקניה לפני 3 חודשים נפרסה לתשלומים.
אני בכל מקרה הייתי מבטלת מיד ומכחישה עסקה בחברת האשראי.

נדנדה

משתמש מקצוען
אפשר לבקש פירוט מחברת האשראי וכן לבקש להם שיקפיאו את הכרטיס עד שמבררים מה קורא

סמינר דוד

משתמש מקצוען
האם באמזון אין אפשרות של מוצרים בהזמנה, שאת יכולה לעקוב אחרי הזמנות שהיו לך?

צרי קשר עם אמזון, ותשאלי מה קנית, כדי לדעת אם לא היתה טעות בטעות או בכוונה.

עמליה 098

משתמש מקצוען
תודה רבה לכולכם
אכן הגשתי הכחשה לחברת האשראי והם עידכנו אותי בענין שיכול להיות חשוב לעוד רחפנים כמוני.
שמתי לב שזה סכום קבוע כבר ששה חודשים!

אני לא ראיתי שום דבר בסך הרכישות אבל נציג חברת האשראי טען שכשנכנסים אליהם פעם ראשונה הם מציעים איזו חברות במועדות וכנראה אישרתי בלי לשים לב.
לדברין פניה לשירות הלקוחות של אמזון תועיל שיחזירו גם רטרו.
האנגלית שלי דפוקה צריכה עצבים כדי לנהל שיחה עם תרגום גוגל...
ממש תודנ על האיכפתיות, ותבדקו כל שורה בחשבון!!

BW

משתמש צעיר
היה לי בדיוק אותו דבר שנרשמתי בטעות לאמזון כמובן שבחברת האשראי ביטלתי מיידי ופתחתי פניה באמזון (תרגמתי בגוגל) והם החזירו לי רטרו

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
לא צריך לבטל את התשלום בחברת האשראי.
פונים באמזון לנציג שרות לקוחות בצ'אט, והוא מחזיר רטרו על כל התקופה.
קרה לי כבר המון פעמים

סמינר דוד

משתמש מקצוען
לא צריך לבטל את התשלום בחברת האשראי.
פונים באמזון לנציג שרות לקוחות בצ'אט, והוא מחזיר רטרו על כל התקופה.
קרה לי כבר המון פעמים
איך דבר כזה קורה המון פעמים?

נשמע כמו טעות מקרית. שאחרי שנתקלים בה לומדים להזהר מפניה.

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
גיסתי קנתה באמזון ואישרה שמירת סיסמאות.
אחרי כמה זמן היא גילתה שמישהו משתמש בחשבון שלה וקונה באמזון. הוא אפילו שינה את שם המשתמש שלה לשם שלו. היא פנתה לאמזון - לשירות לקוחות והחזירו לה את הכסף.
שימו לב לא לשמור פרטי אשראי.
@עמליה 098 את יכולה לכתוב לשירות לקוחות של אמזון על ידי כתיבה בתרגום גוגל.

עמליה 098

משתמש מקצוען
תודה! התכבתי איתם, הם היו נחמדים ונענו לבקשתי שאכתוב בעברית, הגב' שצ'וטטה איתי תרגמה היא בתרגום גוגל והיה הרבה יותר פשוט (אני מבינה אנגלית אבל לא כותבת טוב)
תכלס' הם הבטיחו להחזיר את הכסף.

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה! התכבתי איתם, הם היו נחמדים ונענו לבקשתי שאכתוב בעברית, הגב' שצ'וטטה איתי תרגמה היא בתרגום גוגל והיה הרבה יותר פשוט (אני מבינה אנגלית אבל לא כותבת טוב)
תכלס' הם הבטיחו להחזיר את הכסף.
בעברית? זה חדש לי. איזה אלופים. לא סתם מניות הקניונים קרסו לאחר שנודע כי אמזון בדרך לישראל. הם נותני השירות הטובים בעולם. בלי ויכוחים ותירוצים. פשוט. שירות.
(וליבי אומר לי שכנראה הנציגה דוברת עברית ברמת שפת אם, ונאסר עליה להודות בזה, כי אח"כ הם יוצפו בבקשות לנהל צ'אטים בעברית)

(ואגב שירות ארצישראלי מחפיר. שח לי חבר המנהל עסק רציני: רכשתי לא מזמן בר מים מתקדם ויקר מאוד. עלה בערך 5000 ש"ח. יום אחד המכשיר החל לנזול מים. קראתי לטכנאי, הן המוצר באחריות, והוא עמל שעות ולא הצליח לתקן. השאיר לי את כל המכשיר מפורק על השיש. למחרת הגיע שוב, שוב עמל מספר שעות ללא תוצאות, ואז אמרני: לא שמעת זאת ממני, אבל מגיע לך מכשיר חדש. זה לא בר תיקון, ולנצח תסבלו מנזילות. לכן, אעוץ כך: פנה לשירות הלקוחות שלנו, תצעק ותאיים, ותדרוש מכשיר חדש. כי לי אין דרך לבקש לך חדש...)

עמליה 098

משתמש מקצוען
הדיליי הקל בתגובה הוכיח שהיא לא דוברת עברית, אפילו לא כשפת אב.
קפצה רגע לתרגום וחזרה.
פשוט עלה בדעתי לשאול באנגלית מנומסת (באדיבות גוגל כמובן) אם היא מוכנה שאכתוב בעברית והיא תתרגם.
כחלק מתודעת השירות הגבוהה, ואולי גם כחלק מהשיעור "אין לסרב לבקשת לקוח" בקורס שעברה, היא נאותה בשמחה להיות זאת שמתמודדת עם ה CTRL C CTRL V ועשתה את התרגום במקומי.

חווית השירות באמת מעולה, כששאלה במה תוכל עוד לעזור לי היום, ממש חהתפתתי לבקש יכלה למחוק לי את האוברדראפט בבנק או להקדים את התור לרופא, התחושה היא "נעשה הכל כדי שתרגיש מרוצה"
בסוף בקשתי שיעשו אתר בעברית, ובנימוס המבקש ענתה שתעביר את בקשתי לדרגים הגבוהים, והם יעבדו על זה.

הכמה מליונים הבודדים של מדינת ישראל שרובם הגדול דוברי אנגלית ברמת שפת אם ממש עושים להם חשק להשקיע בזה :(

וסיפור בר המים- כמה מקומם ככה אופייני.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה