מישהו מכיר את VS CODE?

davidnead

משתמש צעיר
D I G I T A L
משום מה הוא עושה לי בעיות, אולי כי שיחקתי יותר מידי עם ההגדרות. חלק מהאפשרויות, כנראה בעיקר של התוספים, לא פועלות והוא מקפיץ הודעות שגיאה למיניהם. כמו למשל האפשרות הטרוויאלית אבל הנחוצה של הזחה אוטומטית של הקוד (באמצעות alt+sifht+F).
ניסיתי להסיר התקנה ולהתקין מחדש - אבל הוא שמר את כל ההגדרות (מתוחכם...). אני לא מוצא דרך לאפס אותם. מישהו יודע איך לעשות זאת?
תודה

סוס יאור

משתמש רשום
יש לי אותו אבל אני לא משתמש בו כי הוא איטי רצח. אני מעדיף את נוטפד++ הוא טס כמו טיל

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
@davidnead
קובץ ההגדרות:
קוד:
%APPDATA%\Code\User\settings.json
תגבה אותו הצידה ואח"כ תערוך את הקובץ, תמחק בו את כל הגדרות ותשמור, הוא אמור לקחת את ברירת המחדל.

אפשרות שניה זה להעתיק מכאן: https://code.visualstudio.com/docs/getstarted/settings#_default-settings
את הגדרות ברירת המחדל ולהדביק אותו בקובץ הנ"ל ולשמור.

בהצלחה

davidnead

משתמש צעיר
D I G I T A L
@davidnead
קובץ ההגדרות:
קוד:
%APPDATA%\Code\User\settings.json
תגבה אותו הצידה ואח"כ תערוך את הקובץ, תמחק בו את כל הגדרות ותשמור, הוא אמור לקחת את ברירת המחדל.

אפשרות שניה זה להעתיק מכאן: https://code.visualstudio.com/docs/getstarted/settings#_default-settings
את הגדרות ברירת המחדל ולהדביק אותו בקובץ הנ"ל ולשמור.

בהצלחה
תודה רבה. אבל, זה לא מועיל, כנראה כי הבעיה היא בהרחבות ולא בהגדרות. צריך למצוא איך מסירים אותן.

Aharono

משתמש פעיל
D I G I T A L
תסיר את ההרחבות ואז תמחק את התיקייה.... למעשה, הייתי מסיר את ה vs code לחלוטין ואז מוחק את כל התיקייה של ה .vscode.... הריי, בהתקנה ראשונית, לא אמור להיות שם שום קובץ....

במידה ויש לך נרווים, אתה יכול פשוט לשנות את השם שלה... ככה מצד אחד יש לך עותק ומצד שני ה vs code ייצור את הכל מההתחלה.

* הערה: תוודא שאתה מתקין את הגרסה האחרונה (היום זה 1.27.2), ככה שאם זה באג, הגיוני מאוד שהוא תוקן בגרסה מאוחרת יותר..

(* במידה וזה לא מועיל, תדביק כאן את השגיאות.... אולי מהן נוכל לעזור יותר)

בהצלחה

davidnead

משתמש צעיר
D I G I T A L
תסיר את ההרחבות ואז תמחק את התיקייה.... למעשה, הייתי מסיר את ה vs code לחלוטין ואז מוחק את כל התיקייה של ה .vscode.... הריי, בהתקנה ראשונית, לא אמור להיות שם שום קובץ....

במידה ויש לך נרווים, אתה יכול פשוט לשנות את השם שלה... ככה מצד אחד יש לך עותק ומצד שני ה vs code ייצור את הכל מההתחלה.

* הערה: תוודא שאתה מתקין את הגרסה האחרונה (היום זה 1.27.2), ככה שאם זה באג, הגיוני מאוד שהוא תוקן בגרסה מאוחרת יותר..

(* במידה וזה לא מועיל, תדביק כאן את השגיאות.... אולי מהן נוכל לעזור יותר)

בהצלחה
אם אני מסיר את ההרחבות - אני לא צריך למחוק את התיקיה. הרעיון היה למצוא דרך להסיר הכל במרוכז. הסרה של התוכנה - כבר כתבתי למעלה שלא עזרה, הכל נשמר.
תודה רבה

Aharono

משתמש פעיל
D I G I T A L
אז מה הבעיה להסיר את ההרחבות ולהתקין שוב ... ? להרחבות אין כמעט הגדרות וזה יחסוך לך כאב ראש שאתה מתעסק איתו כבר כמה ימים....

davidnead

משתמש צעיר
D I G I T A L
אז מה הבעיה להסיר את ההרחבות ולהתקין שוב ... ? להרחבות אין כמעט הגדרות וזה יחסוך לך כאב ראש שאתה מתעסק איתו כבר כמה ימים....
כי איך אמצא את כל ההרחבות (הרבות) שמותקנות? חיפשתי דרך מסודרת לעשות את זה.

Aharono

משתמש פעיל
D I G I T A L
אה, זו לא בעיה....

הולכים ל extensions ואז בוחרים בתפריט Show installed extensions
ss.png

davidnead

משתמש צעיר
D I G I T A L
ב"ה פתר! הסרת הגדרות+הרחבות+התקנה מחדש

עכשיו צריך לשקם מחדש את ההרחבות וההגדרות הנחוצות, ולקוות שהבעיה לא תצוץ שוב.

davidnead

משתמש צעיר
D I G I T A L
ב"ה פתר! הסרת הגדרות+הרחבות+התקנה מחדש

עכשיו צריך לשקם מחדש את ההרחבות וההגדרות הנחוצות, ולקוות שהבעיה לא תצוץ שוב.
והנה ההתחלה:
צביעת הקוד של הJS נהייתה מינימלית מאוד. צובע מילים שמורות ביסיות כמו Var, function, לא צובע פונקיות בצבע צהוב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה