• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.

מישהו מכיר ארגון שתומך במשפחות נזקקות בטבריה?

יהודי חושב

משתמש צעיר
יהודים יקרים
שבוע טוב
אני בהיכרות עם משפחחה בטבריה עילית, זוג חרדי עובדים, שנקלעו במצב קשה עקב משבר הקורונה מה שהביאה אותם לקריסה כלכלית ונפשית, ונקלעו לחובות והוצאה לפועל, ויש להם עיקולים מחשמל וארנונה וכו' וכעת הם עומדים לפני החגים, כשאין להם שום דבר ממה להתחיל, המצב הזה כלל לא מוכר להם, ולא יודעים כלל למי לפנות.
אני מנסה לעזור להם במה שאני יכול, ואני רוצה לפחות לכוון אותם למי לפנות, לאנשים טובים, או לארגונים שתומכים במשפחות מצוקה, לקראת החגים. כפי שמה שביררתי בטבריה המצה לא פשוט, ואין שמה קרן/קופה, למשפחות נזקקות לציבור הכללי, (רק אולי לקהילות הסגורות כמו קרלין וצאנז).
אם מישהו יודע מישהו שפועל בטבריה או בכל הארץ לתמיכה במשפחות נזקקות, אם יכול להודיע לי באישי, ובזכות העזרה שלכם, תזכו לשנה טובה, ותיוושעו בכל הישועות, ובכתיבה וחתימה טובה.
אשמח לכל סיוע שלכם
שנה טובה

מאן דאמר..

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אמור להיות עכשיו בחגים חלוקה של תלושים (אידיש כארד), שינסו לפנות לאיזה רב קהילה אולי הוא יצליח להכניס אותם לרשימה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה