דרוש מידע מישהו/י יודע/ת על קורס טוב של אימון אישי לנשים??

הפוך על הפוך

משתמש מקצוען
יש את רחל הלפרין מ'כפר חבד,
יש את 'מרכז אלון' של צביקה עידן, נדמה לי שיש לו קבוצות גם לנשים ע"י מרצות מטעמו.
שני הנזכרים כאן הם היחידים בציבור החרדי שנותנים בסוף הקורס תעודה מ'לשכת המאמנים'.

האורות

משתמש פעיל
מצרף כאן קישור שקיבלתי השבוע מהמרכז של אהרן זילבר לגבי פתיחת קורס מאמנות להתפחות אישית וכלכלית.
לא מכיר את הקורס הספציפי הזה אצלו, אבל אני משתתף אצל זילבר בקורס אחר לקידום עצמאים ובעלי עסקים, והידע המקצועי שלו מדהים, ובעיקר התרגום המיידי שלו ליישום המעשי.
אם קורס המאמנות שלו הוא גם כזה - זה קורס אדיר...
(יש אצלו יתרון נוסף שאין כמעט בשום קורס אחר, שניתן לעזוב אחרי 3 המפגשים הראשונים ולקבל את כל הכסף חזרה. כך שגם במקרה של ספק אפשר להתחיל ומקסימום לעזוב אם רואים שזה לא מתאים...)

זה הקישור שקיבלתי:
משתוקקת לחולל שינויים אצל אנשים? הזדמנות חד פעמית שכואב לפספס!
קורס מאמנות להתפתחות אישית וכלכלית
אלו שבענין שימו לב, שהקורס נפתח כבר ביום שלישי בשבוע הבא, ורק עד יום שני הקורס נמכר במחיר חסר תקדים יחסית לקורסים שלו...

בן מיכאל

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יש את הקורסים של מרכז פתח למחשבה יש לו קבוצות לגברים ונשים, העובר/ת בהצלחה את הקורס מקבל/ת תעודת מטפל בשיטת העבודה של ביירון קייטי.

מרום

משתמש רשום
מצרף כאן קישור שקיבלתי השבוע מהמרכז של אהרן זילבר לגבי פתיחת קורס מאמנות להתפחות אישית וכלכלית.
לא מכיר את הקורס הספציפי הזה אצלו, אבל אני משתתף אצל זילבר בקורס אחר לקידום עצמאים ובעלי עסקים, והידע המקצועי שלו מדהים, ובעיקר התרגום המיידי שלו ליישום המעשי.
אם קורס המאמנות שלו הוא גם כזה - זה קורס אדיר...
(יש אצלו יתרון נוסף שאין כמעט בשום קורס אחר, שניתן לעזוב אחרי 3 המפגשים הראשונים ולקבל את כל הכסף חזרה. כך שגם במקרה של ספק אפשר להתחיל ומקסימום לעזוב אם רואים שזה לא מתאים...)

זה הקישור שקיבלתי:
משתוקקת לחולל שינויים אצל אנשים? הזדמנות חד פעמית שכואב לפספס!
קורס מאמנות להתפתחות אישית וכלכלית
אלו שבענין שימו לב, שהקורס נפתח כבר ביום שלישי בשבוע הבא, ורק עד יום שני הקורס נמכר במחיר חסר תקדים יחסית לקורסים שלו...

תודה רבה!
שמעתי בעבר על אהרן זילבר (חבר של בעלי הרים את העסק שלו מאוד אחרי קורס של אהרן זילבר) ולא ידעתי שהוא פותח עכשיו קורס מאמנות.
לפי מה שמופיע בקישור זה נשמע מאוד מעניין!!
תודה רבה!!

אם יש למישהו יש עוד מידע לגבי הקורסים של זילבר (במיוחד על קורס האימון) אשמח מאוד לדעת.
תודה!

אפרים רכטר

משתמש רשום
אני משתתף שם, אנשים פשוט משנים את החיים שלהם, תיכנסו לאתר שלו, זה מה שקורה שם, יש שם כמה אנשים שכבר התחילו לאמן אנשים אחרים בתשלום.... יש שם יעדים שכולם יחד יאמנו ויעשו 400 פגישות עד סוף הקורס. זה מאוד מעשי, וזה מוגדר בתוצאות של לאמן אנשים אחרים להתקדמות בעיקר כלכלית,, המחיר מצחיק כי זה הפעם הראשונה לנשים, וגם מקבלים שינוי פנימי לעצמך.. קולטים פתאום מה מניע את האנשים ואיך לעזור להם באמת.. בהצלחה

shalom84660

משתמש חדש
אני אישית נמצא כרגע בקורס אימון של אהרן זילבר, ואני מאוד ממליץ על הקורס הזה, כפי שנכתב למעלה, הוא מפציץ בידע מקצועי מתוך ניסיון רב שצבר וכן מידע שרכש באופן שאי אפשר לצאת משם אחרי הקורס ולא להפוך למאמן או יועץ בתחום של העצמה אישית,הוא גם מכיר הרבה סוגי טיפול והוא נותן טעימה של כל הסוגים כמו: NLP או CBT, וכד', כך שאת לא הופכת רק למאמנת אלא גם ליועצת ומטפלת, וכל אחת יכולה לקחת את זה לכל תחום שהיא מעוניינת, וכמובן הוא יודע להוריד את כל מה שנלמד לרמת ההשמה באופן שידעו כיצד ליישם את כל מה שנלמד, הוא עושה המון סימולציות כדי להבין איך ליישם את הקורס,
אני אישית כבר עזרתי להרבה אנשים בתחום שאני עוסק בזכות הכלים שאני רוכש כעת בקורס
מקווה שסיפקתי אותך...

נערך לאחרונה ב:

י. ח.

משתמש חדש
לשואלים לגבי קורס המאמנים של הרב אהרן זילבר
שלום רב !
כאחד שעבר קורסים של זילבר וכן בין המשתתפים בקורס המאמנים
ובשביל תועלת העניין אבהיר קצת את רעיון הקורס
המצב הכלכלי היום של הרבה משפחות אינם בכי טוב, השאלה המרכזית הוא למה, למה רואים אנשים (גברים או נשים) שלא מוצאים עבודה מתאימה או שעובדים במקום לא מתאים להם לפי אופיים או יכולתם או שהתגמול שהם מקבלים לא מספיקה או מתאימה ועוד המון המון... למה ?
לזילבר יש תשובות, רואים אנשים שהלכו לזילבר (פרטי או קבוצתי) ופתאום עושים זינוק, מתחילים לעבוד עם סיפוק, מתחילים לעבוד בעבודה מתאימה, מתחילים להנות מהחיים וכמובן שמתחילים להתפרנס בכבוד.
קורס המאמנים מהו ?
היות שהביקוש אדיר (בכשנה אחרונה התקיים 18 מחזורים של קורס "נחשפים לגילוי"), החליט הרב אהרן זילבר להכשיר עוד אנשים שיכלו לעזור לאנשים וזהו קורס המאמנים שהוא למעשה קורס שמלמדים איך להתאים אדם לתעסוקה שלו, איך להסיר חסמים המניעים את האדם להגיע אל מקומו המתאים דרך אימון אישי, ייעוץ כלכלי ועוד.
למי זה מתאים ?
לכל מי שמתחבר/ת לעסוק לתחום הייעוץ, אוהב/ב לעזור לאנשים אחרים, רואה סיפוק בזה שלאנשים אחרים טוב ומתפרנסים בכבוד וכו'.
בכל מקרה, זילבר עצמו בודק את ההתאמה של האנשים לקורס.
בהצלחה לכולם

מרום

משתמש רשום
קשה לי קצת לסמוך על הודעות אנונימיות... נשמח מאוד לקבל טלפונים של בוגרי קורס האימון של זילבר כדי שנוכל לשמוע ולהתרשם באופן בלתי אמצעי.
תודה רבה!!

האורות

משתמש פעיל
מה הבעיה? תפנו למרכז זילבר בעצמכם, או דרך האתר, לא יודע מה
ותבקשו המלצות של בוגרים
אני בטוח שהוא יתן לכם

הבוגרים שלו מאד מעריכים אותו וישמחו להמליץ עליו

מרום

משתמש רשום
אכן התקשרתי וקיבלתי את כל המידע על קורס המאמנות של מרכז זילבר וגם בעלי דיבר עם 2 בוגרים. על פניו זה נשמע קורס ממש מדהים ומעשי, וכנראה אצטרף אליו! עוד לא סגרתי סופית.
בכל מקרה, תודה רבה לכל המגיבים והמגיבות. עזרתם לי מאוד!
אין, אין על הפורום של פרוג!!!

פרימה

משתמש רשום
רק עכשיו נחשפתי לדיון על הרב זילבר,
זה פלא בעיניי שיש עוד דיון בנושא.
הבן אדם הזה תותח (במובן החיובי).
הוא הגיע אלינו לחו"ל כבר מספר פעמים ועשה פה שינוים אדירים.

אני גם השתתפתי בקורס לעצמאים דרך און ליין, ואפילו כך הצלחתי לחולל שינוים אדירים ולהכפיל את ההכנסות של העסק שלי ביותר מ100אחוז.
אין עליו.
ואם יש לך זמן הרב זילבר, ואתה קורא את מה שכתבתי. אז תדע
שאין עליך.

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
התחלתי עכשיו את קורס הזינוק אצל אהרן זילבר
למי שמתעניין - ממליץ בחום!!!
הגעתי אליו דרך לקוחות רבים שעבור אצלו את הקורס ואכן הביא להם תוצאה מרשימה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה