דרוש מידע מישהו יודע על איזה סוג דירה בטבריה צאנז עורכים הגרלה? ההגרלה אמינה?

מאור התורה

משתמש פעיל
כמה דירות יש להם בפרויקט שם שהדירות לא נגמרות וכל שנה יש עוד דירה להגריל וכולם עם נוף לכינרת?

דווקא ראיתי שכתוב בפרסומת שההגרלה בלווי מו"ץ ולא ראיתי שכתוב בליווי רו"ח כמקובל וזה נתן לי הרגשה של שטיבל.. איפה מופיע שההגרלה בליווי רו"ח?

תוכל להעלות לכאן את תקנון ההגרלה?
צודק
ראיתי עכשיו הכל באתר
כנראה הם השתנו ושתדרגו

זבנג

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
כמה דירות יש להם בפרויקט שם שהדירות לא נגמרות וכל שנה יש עוד דירה להגריל וכולם עם נוף לכינרת?
הם כל הזמן מקימים שם פרויקטים חדשים- הם בונים את הבניינים כך שיש 2 דירות בכל קומה- כדי שכולם יהיו לכוון הנוף- והאזור שם מדורג- כך שחוץ מקרקע ואולי קומה ראשונה לכולם יש נוף מטורףףףףףףף לכנרת
(קנינו שם דירה בפרויקט האחרון)

אנטוריום

משתמש מקצוען
דווקא ראיתי שכתוב בפרסומת שההגרלה בלווי מו"ץ ולא ראיתי שכתוב בליווי רו"ח כמקובל וזה נתן לי הרגשה של שטיבל.. איפה מופיע שההגרלה בליווי רו"ח?
זה לא צריך להופיע..
ע"פ חוק זה חייב להיות בצורה מסודרת עם רואה חשבון או עורך דין.
החידוש הוא שיש גם מו"ץ...

ציפירה

משתמש רשום
מישהו יודע
איך יכולים להאזין להגרלה בנדורים פלוס כתוב שזה יהיה היום ההגרלה
יש למישהו מושג

ארי62

משתמש פעיל
1706646526692.png

בתקנון היה כתוב רכישת כרטיסים עד טו בשבט, תכלס עד לפני שעה היה אפשר לקנות באתר.
מעניין אם מי שקנה עכשיו יכל טכנית להכנס

משה 05276

משתמש מקצוען
ההגרלה נערכת באישור משרד האוצר בהתאם לחוק ההגרלות. בפיקוח רו"ח חיים הגר. ובפיקוח הלכתי של הדיין הגאון רבי שמואל ייגר. ועל פי התקנון שניתן לראות באתר ובמשרדי מבצר התורה

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה