דרוש מידע מישהו התנסה עם "נטו וייז"? אפשר המלצות?

טחינה גולמית

משתמש מקצוען
מישהו מכיר סוכן של נטו-וייז שאפשר לדבר איתו ולקבל ממנו אינפורמציה?

אני רכשתי לאחרונה דרך הניק @יהודה וולף ואני יכולה לומר שעוד לפני שקניתי הוא עשה הכל כדי לעזור לי עם מכשיר אחר, וגם אחרי שקניתי קיבלתי שרות מצוין, הוא לא רק סוכן טוב, אלא בן אדם שעומד מאחורי המילים שלו בלי אותיות קטנות.
לגבי השירות במוקד הדרן- השבוע התקשרתי כדי לפתור בעיה שאני יצרתי, תוך דקה כבר דיברתי עם נציגה שטיפלה בבעיה ביעילות ובזריזות ותוך 2 דקות כבר הייתי אחרי....
ממליצה בחום!

א פיינער איד

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
חדש בירושלים:
מכשיר ווייז להשכרה לימים במחיר מיוחד,
ניתן ליצור קשר בפלא' 053311-2915.

דירה בבית שמש

משתמש צעיר
השירות של הדרן הוא השירות הכי גרוע בעולם
מנסיון מר יש לי מכשיר של הדרן רק ווייז רק בעיות הוא עושה
כל שני וחמישי מחפש רשת ,נתקע בדיוק בכבישים לא מוכרים ,אין שום תמיכה טכנית בטלפון
דבר הזוי לחלוטין הרי אם המכשיר עובד אני לא צריך תמיכה, תמיכה צריך כשהמכשיר לא עובד ואז אומרים בתקליט בטלפון: "נא לשלוח הודאה דרך אפליקצית שירות ותמיכה " חכמי חלם היו חכמים מהם אם צריך תמיכה זה כי אין רשת אינטרנט ואם אין גם א"א לשלוח הודה

rutt

משתמש מקצוען
אני לאחרונה [בעקבות גניבה של הוייז של הדרן] קניתי טאבלט [יותר גדול מוייז] של סמסונג במחיר של כ-500 ש"ח, וקניתי סים של נטפרי, עם ההגנה של נטפרי על המכשיר [שלא ניתן יהיה להחליף סים ולגלוש ברשתות לא כשרות וכו'], וכך אני כבר לא כבול להדרן.
זה יוצא מבחינת מחיר המכשיר - הרבה יותר זול, בשימוש הקבוע - אותו דבר, אבל ללא שאתה כבול מראש לשלש שנים בין אם השתמשת ובין אם נגנב לך המכשיר - תמשיך לשלם בכל מצב.

צח מלול

עימוד מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני לאחרונה [בעקבות גניבה של הוייז של הדרן] קניתי טאבלט [יותר גדול מוייז] של סמסונג במחיר של כ-500 ש"ח, וקניתי סים של נטפרי, עם ההגנה של נטפרי על המכשיר [שלא ניתן יהיה להחליף סים ולגלוש ברשתות לא כשרות וכו'], וכך אני כבר לא כבול להדרן.
זה יוצא מבחינת מחיר המכשיר - הרבה יותר זול, בשימוש הקבוע - אותו דבר, אבל ללא שאתה כבול מראש לשלש שנים בין אם השתמשת ובין אם נגנב לך המכשיר - תמשיך לשלם בכל מצב.

זאת אומרת שאפשר להלביש סים של נטפרי על מכשיר טבלט רגיל, וההגנה תהיה של נטפרי?
אין איזו התנגשות בין המכשיר לסים?
בפלאפון לדוגמא, הסים הכשר ננעל כאשר הוא מוכנס למכשיר שאינו תומך כשר...

rutt

משתמש מקצוען
זאת אומרת שאפשר להלביש סים של נטפרי על מכשיר טבלט רגיל, וההגנה תהיה של נטפרי?
אין איזו התנגשות בין המכשיר לסים?
בפלאפון לדוגמא, הסים הכשר ננעל כאשר הוא מוכנס למכשיר שאינו תומך כשר...
הסים של נטפרי לא עולה על כל מכשיר. צריך ליצור איתם קשר קודם כדי לוודא זאת. במקרה של המודל שהבאתי קישור למעלה - זה מתאים לסים נטפרי.
ואגב - לא כל טאבלט מתאים לוייז.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה