דרוש מידע מישהו התנסה בנרות הופי - לטיפול בנוזלים באזניים?

CHL357

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הבת שלי, בת 3.5 לא מדברת כל המילים כל כך ברור אז דבר ראשון בדקנו האוזניים, ויש לה נוזלים.
רופאת ילדים נתנה לי סירופ 'דסלורטדין-טרימה' לנוזלים.
ואח"כ בדיקת שמיעה.
האם שמעתם פעם על הסירופ הזה? האם מומלץ יותר רפלקסולוגיה?
אשמח לשמוע תגובתכם.

י.ט.ו.

משתמש מקצוען
הבת שלי, בת 3.5 לא מדברת כל המילים כל כך ברור אז דבר ראשון בדקנו האוזניים, ויש לה נוזלים.
רופאת ילדים נתנה לי סירופ 'דסלורטדין-טרימה' לנוזלים.
ואח"כ בדיקת שמיעה.
האם שמעתם פעם על הסירופ הזה? האם מומלץ יותר רפלקסולוגיה?
אשמח לשמוע תגובתכם.
תנסי גם את הסירופ וגם רפלקסולוגיה
ותקפידי על מעקב אצל הרופא

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
אני יודעת לעשות נרות הופי, אבל ממש ממש לא ממליצה לעשות לבד!!!
א-זה מסוכן, רוב הפשלות קרו כשעשו לבד
ב-האפקט הרבה יותר יעיל כשעושים במקביל עיסוי פנים ולפני/אחרי רפלקסולוגיה
ג-כי חייבים לוודא עם רופא שעור התוף שלם

secret

משתמש סופר מקצוען
@ירושלמית0 בדיקת שמיעה זה סטנדרט שגרתי ששולחים אליו כל ילד עם חשד הכי קל של כל דבר.
הבדיקה נחמדה וכייפית לילדים בד"כ.
יכולה לספר לך שאצל הבן שלי ראו ירידה בשמיעה בצד אחד ואמרו לי לחזור אחרי שלושה חודשים,
ובבדיקה הבאה ב"ה הכל היה בסדר.

גם אני ממליצה לך לגשת ולבדוק, אם לא יועיל לא יזיק.

שושנה ריזל

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני ואחי היינו מועמדים לניתוח כפתורים ולאחר טיפול נרות הופי יחד עם טיפול ארומתרפי לא נזקקנו לניתוח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  39  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה