מירון---

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
ל"ג בעומר אוטוטו מגיע.
מישהו יודע מה המחיר של אגד ושל הופמן מירושלים למירון?
ולאלו שנוסעים "רק עם אגד"- לא מייגע להזמין מקום מראש ולהתחייב על שעה מדוייקת, כמו טיסה?...

tttsarattt

משתמש רשום
מישהו ניסה להזמין באתר של אגד והצליח?
אני מקבלת שגיאה...

שירה בירה

משתמש מקצוען
מבחינתי יותר כיף להיתחייב לשעה - מאשר להידחף ולריב על מקומות שעתיים...
אנחנו נוסעים עם אגד כבר כמה שנים - החל מאז שהם התחילו למכור מראש
וזה ממש חלום
מגיעים - עולים - ונוסעיםםםם

הבנתי שאמור לעלות למבוגר השנה באיזור ה 55

אנחנו הזמנו דרך המוקד הטלפוני בכרטיס אשראי
*2800 > 1 > 7 > 9 מגיעים לנציג ומשלמים
ואח"כ מדפיסים כרטיס מעמדה ממוחשבת

נסיעה טובה!!!

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י שירה בירה;2099393:
מבחינתי יותר כיף להיתחייב לשעה - מאשר להידחף ולריב על מקומות שעתיים...
אנחנו נוסעים עם אגד כבר כמה שנים - החל מאז שהם התחילו למכור מראש
וזה ממש חלום
מגיעים - עולים - ונוסעיםםםם

הבנתי שאמור לעלות למבוגר השנה באיזור ה 55

אנחנו הזמנו דרך המוקד הטלפוני בכרטיס אשראי
*2800 > 1 > 7 > 9 מגיעים לנציג ומשלמים
ואח"כ מדפיסים כרטיס מעמדה ממוחשבת

נסיעה טובה!!!
כבר כמה שנים שלא נסעתי...
בהלוך בוודאי אין דוחק. אבל בחזור זכור לי שאצל אגד יש הכי הרבה דוחק
אני צודק?

בתיה G

איור פרסומי . איורים לילדים . קומיקס
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אני נסעתי שנה שעברה עם אגד גם הלוך וגם חזור ולא היה דוחק בכלל.
אולי זה תלוי בשעות...?

~רחלי~

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מישהו יודע אם נשאר כרטיסים באגד??
או בחברות אחרות?
(מבני ברק)

גיליון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
באגד נשאר רק ב-12 או 2 בלילה...
חברות אחרות לא יודעת. אשמח לשמוע.

HDAS

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י תמר;2101973:
מישהו יודע אם נשאר כרטיסים באגד??
או בחברות אחרות?
(מבני ברק)

כרגע אלו השעות היחידות שנראה שנשאר באגד

קבצים מצורפים

• אגד.PNG
    KB 9 · צפיות: 10

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
תופעה • שוק אפור למכירת כרטיסי נסיעה למירון
18:38 ט״ז באייר תשע״ו 24.05.2016 ישראל פריי

עדויות שמגיעות לאתר 'קול חי' מגלות כי מאחורי המחסור בכרטיסי נסיעה למירון עומדים ספספרים שהצטיידו במלאי כרטיסים מוזלים, אותם הם מציעים כעת במחיר מפולפל • כמה כסף התבקש כתב האתר לשלם תמורת נסיעה מביתר למירון?
אוטובוס
לפתע צצו לא מעט תושבים שמסתבר כי הם מחזיקים בידם עשרות כרטיסים שנרכשו במחירים מסובסדים, עליהם הם מבקשים 'לעשות סיבוב' ולהרוויח סכום לא מבוטל
רוח האופטימיות שנשבה מכיוון עסקני מירון ונציגי הציבור שאמונים על מלאכת הכנת ההר לבוא ההמונים, הולכת ונמוגה ככל שיום ל"ג בעומר הולך וקרב. דיווחים על מחסור חריף באוטובוסים עולים ומצטברים מהערים החרדיות, ורבים מוצאים את עצמם ללא יכולת לעלות צפונה להילולת רשב"י.

לאתר 'קול חי' הגיעו תלונות של אברכים – רבים מהם תושבי ביתר, הסובלת העיקרית מהמחסור בתחבורה ציבורית – על תופעה הולכת וגדלה של ספסור בכרטיסי נסיעה, ומכירתם בסכומים מפולפלים.

מכירת כרטיסים למירון הופסקה בשל מחסור באוטובוסים
"אחרי שביקשתי לרכוש כרטיס מראש, והתברר לי כי נגמרו הכרטיסים, פניתי לחבר בכולל ששלח אותי למישהו שהבטיח להשיג", מספר מ. ד. "כשהתקשרתי אליו הבחור הוא היה מסופק אם עדיין יש ברשותו כרטיסים, תוך שהוא מבהיר כי בכל מקרה המחיר יהיה 100 ש"ח לכרטיס, שזה פי כמה וכמה מהמחיר בו נמכר".

עשו לייק לעמוד הפייסבוק שלנו ותישארו מעודכנים
גם ריקי ה. מביתר ביקשה לרכוש כרטיסים לה ולאחיותיה, וגילתה כי האפשרויות העומדות בפניה יקרות ביותר. "התכתבתי עם חברות על המחסור בכרטיסים, ואז התחילו "נשמות טובות" להציע את עזרתם. לפתע צצו לא מעט תושבים שמסתבר כי הם מחזיקים בידם עשרות כרטיסים שנרכשו במחירים מסובסדים, עליהם הם מבקשים 'לעשות סיבוב' ולהרוויח סכום לא מבוטל".

כתב אתר 'קול חי' פנה לאיש שהציג את עצמו כדוד (השם המלא שמור במערכת), ולדבריו, יש בידו 25 כרטיסים, אותם הוא הציע במחיר "מוזל" למקרה שנקנה את כולם במרוכז – 85 שקלים לכרטיס בלבד.

האם ההיערכות להעלאת המתפללים הייתה כראוי וכנדרש, וקניות מרוכזות לצורכי מסחר הם אלו שהובילו למחסור? מה ההיגיון בכך שהמדינה תסבסד כרטיסים ואחרים יבקשו לנצל זאת ולהרוויח לכיסם? ובעיקר, האם אנשים שהפרוטה אינה מצויה בכיסם יאלצו לוותר על ההילולה בשביל בצע כסף?

אתר 'קול חי' ימשיך לעקוב

ת'כלס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
נכתב ע"י bracha;2101990:

עדויות שמגיעות לאתר 'קול חי' מגלות כי מאחורי המחסור בכרטיסי נסיעה למירון עומדים ספספרים שהצטיידו במלאי כרטיסים מוזלים, אותם הם מציעים כעת במחיר מפולפל • כמה כסף התבקש כתב האתר לשלם תמורת נסיעה מביתר למירון?
אוטובוס
לפתע צצו לא מעט תושבים שמסתבר כי הם מחזיקים בידם עשרות כרטיסים שנרכשו במחירים מסובסדים, עליהם הם מבקשים 'לעשות סיבוב' ולהרוויח סכום לא מבוטל
רוח האופטימיות שנשבה מכיוון עסקני מירון ונציגי הציבור שאמונים על מלאכת הכנת ההר לבוא ההמונים, הולכת ונמוגה ככל שיום ל"ג בעומר הולך וקרב. דיווחים על מחסור חריף באוטובוסים עולים ומצטברים מהערים החרדיות, ורבים מוצאים את עצמם ללא יכולת לעלות צפונה להילולת רשב"י.

לאתר 'קול חי' הגיעו תלונות של אברכים – רבים מהם תושבי ביתר, הסובלת העיקרית מהמחסור בתחבורה ציבורית – על תופעה הולכת וגדלה של ספסור בכרטיסי נסיעה, ומכירתם בסכומים מפולפלים.

"אחרי שביקשתי לרכוש כרטיס מראש, והתברר לי כי נגמרו הכרטיסים, פניתי לחבר בכולל ששלח אותי למישהו שהבטיח להשיג", מספר מ. ד. "כשהתקשרתי אליו הבחור הוא היה מסופק אם עדיין יש ברשותו כרטיסים, תוך שהוא מבהיר כי בכל מקרה המחיר יהיה 100 ש"ח לכרטיס, שזה פי כמה וכמה מהמחיר בו נמכר".

גם ריקי ה. מביתר ביקשה לרכוש כרטיסים לה ולאחיותיה, וגילתה כי האפשרויות העומדות בפניה יקרות ביותר. "התכתבתי עם חברות על המחסור בכרטיסים, ואז התחילו "נשמות טובות" להציע את עזרתם. לפתע צצו לא מעט תושבים שמסתבר כי הם מחזיקים בידם עשרות כרטיסים שנרכשו במחירים מסובסדים, עליהם הם מבקשים 'לעשות סיבוב' ולהרוויח סכום לא מבוטל".

כתב אתר 'קול חי' פנה לאיש שהציג את עצמו כדוד (השם המלא שמור במערכת), ולדבריו, יש בידו 25 כרטיסים, אותם הוא הציע במחיר "מוזל" למקרה שנקנה את כולם במרוכז – 85 שקלים לכרטיס בלבד.

האם ההיערכות להעלאת המתפללים הייתה כראוי וכנדרש, וקניות מרוכזות לצורכי מסחר הם אלו שהובילו למחסור? מה ההיגיון בכך שהמדינה תסבסד כרטיסים ואחרים יבקשו לנצל זאת ולהרוויח לכיסם? ובעיקר, האם אנשים שהפרוטה אינה מצויה בכיסם יאלצו לוותר על ההילולה בשביל בצע כסף?

אתר 'קול חי' ימשיך לעקוב

אני בהלם!
מה עם החברות הפרטיות?

ת'כלס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
נכתב ע"י HDAS;2101985:
כרגע אלו השעות היחידות שנראה שנשאר באגד

למה?
אני הצלחתי עכשיו לרכוש ב20:00
לא נראה לי שהאדום אומר שלא נשאר

רשל

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איפה לוקחים את הכרטיסים בב"ב???

מקופלת

משתמש מקצוען
נכתב ע"י ת'כלס;2101994:
אני בהלם!
מה עם החברות הפרטיות?

הבנתי שהחברות הפרטיות העלו מחירים בעקבות המחסור באגד.
(והאמת בצדק, היו שיקולים שלא להוציא אוטובוסים פרטיים בגלל המחיר הנמוך באגד, כך שבמחירים כאלו הפרטיים רק מפסידים...)

בתישראל

משתמש פעיל
נכתב ע"י ת'כלס;2101997:
למה?
אני הצלחתי עכשיו לרכוש ב20:00
לא נראה לי שהאדום אומר שלא נשאר

האדום אומר שזה נסיעות של יום חמישי לעומת השחור שזה יום רביעי.
השעות שנגמרו פשוט לא מופיעות יותר באפשרויות.

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י bracha;2101990:

אוטובוס

אתר 'קול חי' ימשיך לעקוב

לא מחנכים בישיבות שככה לא עושים כסף? (מתנצל מראש על הניסוח, אבל האוכלוסיה בביתר הומוגנית לגמרי)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה