מידע שימושי מירון תשפ"ד - רעיונות לייעול

מצב
הנושא נעול.

פרוגר הלוי

משתמש צעיר
והם יעיזו לגעת ח"ו בשמורת טבע?
נראה לי שכחת מי זה הירוקים ואיזה השפעה יש להם במדינה

לא מול ועדת חקירה עם סמכויות של בית משפט. זו בדיוק מהותה של ועדת חקירה, יש לה סמכויות, יש לה שיניים, הרבה יותר קל לה להכריע להוריד כמה עצים בשמורת טבע, מאשר להפקיע קרקעות שאולי פרטיות במתחם 89, או שמקביל את שתי הפעולות. ימים יגידו.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
לא מול ועדת חקירה עם סמכויות של בית משפט. זו בדיוק מהותה של ועדת חקירה, יש לה סמכויות, יש לה שיניים, הרבה יותר קל לה להכריע להוריד כמה עצים בשמורת טבע, מאשר להפקיע קרקעות שאולי פרטיות במתחם 89, או שמקביל את שתי הפעולות. ימים יגידו.
מדובר בשטח הררי שיצריך חציבה והקמת קירות תמך
קל יותר להשתמש בשטחים המישוריים שמחוץ למושב

ביתיפה

משתמש צעיר
היה נפלא ומיוחד וכו'!

הצעה נוספת

נראה לי שהחמש שעות לא עבד (תקנו אותי אם אני טועה) -הרבה אנשים נשארו יותר זמן -למעט חסידויות שקיבלו הוראה לחזור הביתה

אם צריך את הרעיון של חמש שעות
אז כל שעה המתנה נוספת במירון -עלייה לאוטובוס תהיה בתוספת של 20 ש"ח

יאנקאלע

משתמש מקצוען
היה נפלא ומיוחד וכו'!

הצעה נוספת

נראה לי שהחמש שעות לא עבד (תקנו אותי אם אני טועה) -הרבה אנשים נשארו יותר זמן -למעט חסידויות שקיבלו הוראה לחזור הביתה

אם צריך את הרעיון של חמש שעות
אז כל שעה המתנה נוספת במירון -עלייה לאוטובוס תהיה בתוספת של 20 ש"ח
זה הפריע למישהוא שנשארו כמה בודדים יותר זמן?
אם לא אז מה הבעיה?
לבדוק רק מי נשאר יותר זמן על האוטובוסים זה מיותר ורק ירגיז את שאר הנוסעים

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
ראיתי אנשים שחזרו אחרי 3 או 4 שעות, זה מתקזז ביחד

ביתיפה

משתמש צעיר
אם צריך את הרעיון של החמש שעות
אם לא -אז לא

אין לי נתונים
ולכן כתבתי-אם צריך!

יהודי חמוד

משתמש צעיר
אני לא מבין יש שטח למטה אחרי השטח של תוא"י {לא זוכר איך קוראים לזה} שיש שם חניה גדולה למה א"א לפזר את החניונים קצת שם וקצת בכניסה לישוב ולהיפטר מהשאטלים אכן זה ירידה קצת קשה אבל נראה לי שאפשר לסדר את זה אני יודע שתוא"י עשו שם כמה שנים את החניון לאוטובוסים שלהם שטח גדול ומיד אפשר לצאת לא עושה פקקים וכו' אבל לא נראה לי שמישהו משפיע משתתף פה וחבל

"תודה לה'"

משתמש מקצוען
בלת"ק
התשתיות עדיין לא מתאימות!!!!
לדוגמא אחת מיני רבות הסיבוב מהמושב לדרך מהדרין - כהנים
ליד הווילה של טדג'י למי שמכיר
הצפיפות שם נוראה ואיומה ממש צוואר בקבוק
נכון שב"ה היה קידוש ה' ענק
אבל עדיין צריך המוןןןן השקעה מהמסד ממש
נקווה שימשיכו

3524

משתמש מקצוען
דיברנו על כמויות האוכל חסרות הפרופורציה שמאביסים במירון את החוגגים. הנה סיכום כמויות ששלחו לי, של אחד מארגוני ההכנסת אורחים. שימו לב שהכמויות העצומות המפורטות מתייחסות רק לארגון אחד מתוך כמה שהיו שם. הבזבזת זועקת מבין השורות.
2023_05_11_01.25.21.jpg

חכימא

משתמש פעיל
עריכה תורנית
האם כל האשכול הזה יועבר ליוסי דייטש ?
מי יכול לראות שזה אכן יקרה ?

גרפידיאל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש אופציה להעתיק את כל מתחם 89 לשטח שמעבר לקבר הרשב"י זיע"א, לכיוון היער ודרך בורמה, יש שם שטחים בלי סוף, ובעיקר זה סמוך ונראה יותר לקבר הרשב"י, כך שניתן גם להקים שם עוד חניונים ולפזר חלק למתחם 89 וחלק למתחם החדש. חומר למחשבה!
חלק מהסיבה של מתחם 89 זה פיזור הקהל לעוד אזורים
ככה שאין סיבה לקרב את האיזור המורחב לציון
לקרב את האטרקציות אחד לשני יגרום שכולם ירקדו על כל החתונות
ולא הרווחנו כלום
ככה הקהל נפרש ממתחם 89 עד ההר.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה