דרוש מידע מיקסר לאפיית כמויות גדולות - בעיקר של חלות

spich

משתמש פעיל
לבוש שיש לך יש להשיג קערת מתכת שאני עושה בו כל שבוע 3 קג בצק לחלות כבר הרבה זמן - - -
המכשיר עצמו כבר בן 20++ בלעה

עריכה,
ראיתי שצירפת את הדגם, אני לא יודעת אם זה אותו דבר כי אני יודעת שיש חזקים יותר ופחות בבוש, אבל הוא נראה אותו דבר
היכן ניתן להשיג קערת מתכת?

צפורה. ב.

משתמש פעיל
אני יודעת שיש משהי בבית שמש שיש לה למכר הגבהה מסוימת לקערה הקיימת
אני לא יודעת יותר פרטים
אם את מעונינת אני יכולה לברר

רחל:)

משתמש חדש
יש לי מיקסר שמיועד ללישת בצק בלבד. הוא חצי תעשייתי ומסוגל ללוש בבת אחת 5 ק"ג בקלות.
המיקסר חדש לגמרי, ולא השתמשתי בו עדיין כלל. קיבלתי אותו היישר מהיצרן. החברה היא איטלקית
ושמה" .FA.M.A.G צפה בקובץ המצורף 1510937
מעוניינת לקנות אם רלוונטי אשמח לפרטים.
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה