דרוש מידע "מיקוד ראייה"- נתקלתם?

RUSI10

משתמש מקצוען
אצלנו חשבו שהילד דיסלקטי, הוא בכלל לא הצליח לקרוא.
היינו אצל רופא עיניים מומחה, שאמר שהילד רואה מצוין, אבל אולי כדאי לבדוק מיקוד ראיה, .ונתן הפניה לאורתופיסטית.
הלכנו לד"ר עליזה פרנק (אז עבדה ביחד עם ד"ר הירש בירושלים).
היא אמרה שיש לו בעית מיקוד רצינית, ונתנה מרשם למשקפי צילינדר.
באותו היום עשינו לו משקפיים (ללא מספר, רק צילינדרים )- ותוך שבועיים נגמרו כל כאבי הראש, והשלים את כל הפער של הקריאה , בסוף כיתה א'!!!

miri kahana

משתמש צעיר
פרופסור שפירר מומחה מאוד למיקוד.
בזבוטינקי בני ברק.
מקבל פרטי עם החזרים מקופת חולים.

האלופה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
לי היה את הבעיה בתור נערה בת 14, אמרו שאפשר לעזור עם משקפים, אך בגיל צעיר אפשר לעשות תרגילים שמחזקים את שרירי העין שנחלשו (זו בעית המיקוד), אני עשיתי בתרגילים בהדסה סטודנטים (בשטראוס) מחיר עלות, כל הזמן יש ביקורות של מומחים, התרגילים מאוד מתישים וגורמים לכאבי ראש, אבל צריך להתמיד, וזה עזר לי ב"ה, והם מקסימים!! עם יחס מצויין, ועולה שקלים בודדים. קחי בחשבון שבד"כ צריך הרבה מפגשים...
בהצלחה!

copy

משתמש צעיר
עימוד ספרים
אוי. הנושא מעלה בי זכרונות.
המורה מתקנת טענה שיש בעית מיקוד והפתרון הוא במרפאתו של ד"ר (נמחק), וכבר הועילה בכך להרבה ילדים.
לאחר כשבוע הודיעה שאם לא נעשה דבר בעניין לא תוכל להמשיך ללמוד איתה.
הלכנו למרפאה, לשאלתם מי הפנה אותנו, ענינו שאף אחד לא הפנה אותנו ושיש בעיות קריאה ואנו רוצים לשלול את בעית המיקוד, אכן לאחר האבחונים נשללה בעית המיקוד (אבל כדאי לבוא לסדרת 20 מפגשי אימונים בכמה אלפי שקלים).
בקשנו דוח כתוב, הוא ענה שלמרות שבדרך כלל אינו כותב הוא אכן יכתוב לנו.
חזרנו למורה והיא הייתה מופתעת מהתוצאה.
לאחר מספר ימים היא חזרה ואמרה שהם אמרו שכן יש בעיה (ובדוח שהגיע אינו אחרי הרבה נדנודים היה כתוב שהופנינו ע"י המורה ושיש בעיה).
ב"ה בעית הקריאה נפתרה ללא פתרון המיקוד .

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
יש את בייפוס במודיעין עילית
הוא פיתח תוכנה בשביל לאמן את שרירי העין
הוא לוקח 500 ש"ח ואפשר באותו הסכום להביא כמה ילדים הוא מתאים להם את התוכנה לפי מה שהם צריכים
ובבית מתאמנים כל יום רבע שעה
כרגע רק התחלנו אשמח לעדכן עוד שבועיים בתוצאות
כי אמר שרק אחר י שבועיים מתחילים לראות תוצאות
בינתיים שמענו עליו המון שבחים

chw

משתמש רשום
באוניברסית בר אילן עושים בדיקות ע"י סטודנטים - חינם זמינות התורים גבוהה!! טלפון 035317691
אצל שפירר התורים הם לפחות לעוד חצי שנה

מפכ"ל

משתמש פעיל
מורה מתקנת מעלה חשש שיש לילד בעיות במיקוד ראייה כיוון שנראה עליו שהוא מתאמץ ומתעייף לאחר כמה דקות קריאה.

נתקלתם במצב הזה?

מה הסיפטומים?

מכירים מומחים לעניין?

ומה דרך הטיפול בד"כ?

אשמח לכל מידע.

תודה!!
הר' אברהם בייפוס מקרית ספר מומחה עולמי הציל ילדים רבים בשיטות ואיבחון מיקוד ראיה

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
הטלפון של הרב אברהם בייפוס
0533140394

bekkiback

משתמש מקצוען
תעשו לי סדר.
חייבים הפנייה מרופא עיניים לזה?
מי שציין את עינית ובן ארי- הם אורטופיסטים?

מישהו יודע על הסדר עם מכבי?

מירי456

משתמש מקצוען
ממליצה על עינית בב"ב
יש להם מישהו ממוחה למיקוד (פרח לי השם)

לא צריך הפניה מרופא

שביעית

משתמש מקצוען
למישהו יש פה נסיון עם בעיית מיקוד עם מבוגרים?

לי:rolleyes:

התסמינים: מלבד כאבי ראש ולחץ בעיניים-
* קריאה עם עין אחת עצומה.
*בעייפות גדולה או כשבוהים - העיניים בורחות ורואים כפול, ממש בלי שליטה. {נס שלא רואים את זה מבחוץ...}

המפנה: רופא עיניים שמאבחן חוסר מיקוד {שנקרא לרב בשם 'פזילה סמויה'}

המטפל: אורטופיסט. יש אחת מקסימה, חרדית צרפתיה, עובדת עם מכבי ונראה לי גם מאוחדת. קוראים לה לורנס לוי.

הטיפול: תרגילי מיקוד במחשב וגם כל מיני סרגלים וכיסויי עיניים...

התוצאה: שיפור ניכר אבל לא לגמרי. {פתאום יש שליטה על העיניים ואפשר 'לשמור' עליהן שלא תברחנה בבהייה...} לפי דבריה לא ניתן להגיע לתוצאה של מאה אחוז.

הטימטום שלי: לא חזרתי אליה לביקורת אחרי חצי שנה. כבר עברה שנה וחצי ואני מרגישה שזה לאט לאט מחמיר שוב אבל אין לי זמן לחזור אליה...

קדימה!

משתמש רשום
מקפיצה אשכול ישן - חשוב לי לשמוע האם התכנה של בייפוס אכן עוזרת לתפקודי עיניים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה