רכבים מיצובישי אאוטלנדר או פולקסוואגן טיגואן/סקודה קודיאק

גיטי שטיין

משתמש חדש
שלום,
אנו מתלבטים בין קנית מיצובישי אאוטלנדר לבין קניית פולקסוואגן טיגואן או סקודה קודיאק
האם למשהו יש מידע מי מהם אמין יותר לאורך השנים ?

תודה רבה

Nefesh

משתמש רשום
קופץ על השאלה אם אפשר, בנוסף אשמח לקבל חוות דעת על הצ'רי טיגו 8
תודה

456

משתמש פעיל
אין ספק שמבחינת אמינות המיצובישי לוקח בענקקקקקקקקקקק, עם הפולקסווגן וגם עם הקודיאק יש בעיות שמתחילות לרוב בק''מ גבוה, ולכן אם התכנון לקנות חדש לכמה שנים אין הבדל אבל אם זה יד שנייה אז לדעת שמ-150 אלף ק''מ כבר יש מצב שיקרו דברים לא נעימים.
מבחינת חווית הנסיעה המיצובישי ממש לא נוח ולא יציב (כמובן הדגם הישן, את החדש לא מכיר מספיק טוב) הפולקסווגן נקרא ממש נחמד אבל נראה לי שהקודיאק לא רואה אף אחד ממטר בנסיעה, סקודה ידועים בנוחות ובנסיעה נעימה.

צ'רי הוא רכב סיני שלא נמצא הרבה זמן על הכביש ולכן אמינות אי אפשר לדעת אם כי כבר שמעתי כמה טענות עליו, והבנתי שחווית הנהיגה בו לא כל כך נוחה, הוא גם לוקח הרבה דלק ולכן לא מבין למה לקנות רכב לא מוכר סיני ולא אמין כשיש כמעט באותו מחיר רכבים עם וותק עצום של חברות אמינות וכו', בגלל כסאות חומים ומולטימדיה גדולה לא עושים כזו שטות

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מבחינת חווית הנסיעה המיצובישי ממש לא נוח ולא יציב
לא יודע מאיפה הבאת את זה...
רכב מעולה ונוח ממש.
אין ספק שהקודיאק "פותח"כמו גרמני... ומשאיר אבק למיצובישי....
והוא הרבה יותר חזק ונוח ומפנק...
אבל לא עד כדי כך כדי להגדיר את המיצובישי כרכב לא נוח.... ולא יציב...
מה גם שבתכלס,
אמינות המיצובישי מול השאר מוכחת וברורה.

יצחק פפנהיים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
ממליץ לכם לדבר עם שמש רכבים,
אני רכשתי דרכם קודיאק (אחרי סבב בירורים ובדיקות אצל סוכנים אחרים) והייתי מרוצה עד השמיים מהשירות וממהירות האספקה.
0559575432

456

משתמש פעיל
איך מסתדרים עם תא המטען במיצובישי?
איזה גודל של מזוודה נכנסת?
לא יודע מה עם האחרים אבל במיצובישי כשכל השבעה מושבים פתוחים נשאר תא מטען ממש ממש קטן, ושוב מדובר על הדגמים הישנים יותר את החדש אני לא מכיר.

לא יודע מאיפה הבאת את זה...
רכב מעולה ונוח ממש.
אין ספק שהקודיאק "פותח"כמו גרמני... ומשאיר אבק למיצובישי....
והוא הרבה יותר חזק ונוח ומפנק...
אבל לא עד כדי כך כדי להגדיר את המיצובישי כרכב לא נוח.... ולא יציב...
מה גם שבתכלס,
אמינות המיצובישי מול השאר מוכחת וברורה.
הוא מתנדנד ולא יציב ובסיבובים ממש מרגישים את זה.

ברמן

משתמש צעיר
האוטלאנדר הכי אמין והכי פשוט הסקודה והפולגסוגן זה אותם בעלים אז זה בערך אותו רכב

גיטי שטיין

משתמש חדש
שאלה נוספת לגבי מיצובישי אאוטלנדר
האם כדאי לשלם יותר עבור רמת גימור גבוהה יותר?
מתלבטים בין הבסיסי - intense
לבין executive/ Instyle ?

יעקביר

משתמש רשום
שלום,
אנו מתלבטים בין קנית מיצובישי אאוטלנדר לבין קניית פולקסוואגן טיגואן או סקודה קודיאק
האם למשהו יש מידע מי מהם אמין יותר לאורך השנים ?

תודה רבה
סיפור מהשבוע חבר קנה סקודה קודיאק עם 50 אלף ק"מ מודל 2019 בדרך חזור נדלקה לו נורה של המנוע...(והוא סוחר עם ניסיון)

בץ.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אחרי הרבה זמן התלבטות בין הסקודה ולאאוטלנדר,
קניתי בסוף האוטלנדר,
לאבא שלי יש שנים אאוטלנדר בלי תקלות בכלל, רכב אמין מאוד, ונוח.
יש לי כמה חברים עם הסקודה קודיאק שמחינת נסיעה אמרו שהוא מצויין, אבל אחרי 20,000 ק"מ כבר התחילו להם תקלות, למרות שהם היו באחריות אבל מאוד מבאס לבזבז ולשרוף סתם ימים במוסך.

בקשר לדגמים שאני בדקתי איזה דגם לקנות, ביאס אותי שיש דגמים שהחלונות אפילו לא נסגרים שסוגרים את האוטו,
העדפתי את הפרימיום בגלל זה, שגם לא צריך להוציא כל הזמן שת השלט מהכיס, גלגלי מגנזיום שקצת יותר יפה,
לגבי החימום במושבים נראלי שבארץ שלנו משתמשים בזה קצת פחות..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ג

א מִזְמוֹר לְדָוִד בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי אַבְשָׁלוֹם בְּנוֹ:ב יְהוָה מָה רַבּוּ צָרָי רַבִּים קָמִים עָלָי:ג רַבִּים אֹמְרִים לְנַפְשִׁי אֵין יְשׁוּעָתָה לּוֹ בֵאלֹהִים סֶלָה:ד וְאַתָּה יְהוָה מָגֵן בַּעֲדִי כְּבוֹדִי וּמֵרִים רֹאשִׁי:ה קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶקְרָא וַיַּעֲנֵנִי מֵהַר קָדְשׁוֹ סֶלָה:ו אֲנִי שָׁכַבְתִּי וָאִישָׁנָה הֱקִיצוֹתִי כִּי יְהוָה יִסְמְכֵנִי:ז לֹא אִירָא מֵרִבְבוֹת עָם אֲשֶׁר סָבִיב שָׁתוּ עָלָי:ח קוּמָה יְהוָה הוֹשִׁיעֵנִי אֱלֹהַי כִּי הִכִּיתָ אֶת כָּל אֹיְבַי לֶחִי שִׁנֵּי רְשָׁעִים שִׁבַּרְתָּ:ט לַיהוָה הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִרְכָתֶךָ סֶּלָה:
נקרא  28  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה