דרוש מידע מיני בר "נועם 2" (נועם שתיים) חברת אפיקים

מקצה הארץ-:)

משתמש מקצוען
יש אין ספור תלונות על החברה, כאן באשכולות (אם לא נמחק) ובביקורות גוגל. כגון כאן:
יש לשקול להגיש תביעה ייצוגית נגד מי שלא מברר מספיק לפני שהוא קונה, וסומך על פרסומות של ברדק...
החוו"ד לא על נועם 2

ניק ירושלמי

משתמש פעיל
אם כבר הקפיצו את האשכול, אשמח לשמוע מבעלי נסיון מה אתם אומרים על נועם 2/ספיריט טאצ'?

משתמש מקצוען
גם אני נפלתי בפח אין ספור תקלות
נזילה ועוד ועוד
נועם 2 מתפקד מעולה
אני רוצה לשדרג את נועם 1 שלנו (שתפקד מעולה מ-2019) לנועם 2

באמת מענין אותי מתי רכשתם את המכשיר? כי שמעתי מאחד הטכנאים שלהם שבאמת במכשירים הראשונים של נועם 2 היו תקלות שונות. אך כעת הגיעה נגלה חדשה מעולה..

מ. ב.

משתמש רשום
לנו היה נועם 2 במשך שנה סבלנו מכל סוגי התקלות שיכולים להיות
נזילות, מילוי איטי, כרטיס משובש, מים לא מספיק קרים ועוד ועוד, ע"ע שזרקנו את המכשיר והחלפנו לנועם 1 ומאז שקט...

Rivka_t

משתמש פעיל
קנינו לפני 3 חודשים בערך
אין שום תקלות
גם אני הבנתי שפעם היו תקלות
כמו כל מוצר חדש שיוצא לשוק

ניק 9497

משתמש רשום
רכשתי נועם 2. קטסטרופה!! מאמין שקיבלתי מוצר פגום יתכן יד 2. שירות לקוחות מזעזע, שעות לחכות ולא חוזרים. מבקש לבטל עיסקה בתוך 14 יום. הם דורשים הוצאות של מאות שקלים, קרוב לאלף!! יש למישהו נסיון? מישהו תבע אותם? זה עזר?

אם פי 17

משתמש מקצוען
מצטרפת.
נועם 2 . קנינו בפסח.
שבועיים אח"כ כבר החליפו ראש חכם, עכשיו שוב בעיה מחכים לטכנאי...
זה נורא, לקנות מוצר חדש ומיד הוא תקול ואחכ כשפגה האחריות נתקעת עם מוצר תקול מלכתחילה!!

ניק 9497

משתמש רשום
צריך להתארגן אולי לתביעה ייצוגית. מישהו צריך להרים את הכפפה. בכל חוות הדעת אני רואה שזה קטסטרופה. אני מנסה לבטל עיסקה בתוך 14 יום, יש מישהו נסיון עם זה??

משתמש מקצוען
צריך להתארגן אולי לתביעה ייצוגית. מישהו צריך להרים את הכפפה. בכל חוות הדעת אני רואה שזה קטסטרופה. אני מנסה לבטל עיסקה בתוך 14 יום, יש מישהו נסיון עם זה??

ניק 9497

משתמש רשום
חייבים לעשות משהו עם החברה הזו נעם 2. אני ממש בהלם מההתנהלות. קיבלתי מכשיר פגום, ביטלתי עיסקה הם לוקחים לי 500 שח על כל מיני תירוצים, סנן משלוח וכו'. ממש גנבים. הגיע אלי טכנאי לקחת את הבר והשאיר מתחת לכיור את הצינור פתוח מטפטף לתוך הביוב, לא הודיע לי שלא סגר את הברז, המים נטפו כמה ימים עד שגיליתי נזילה!! מאות שקלים!!! אנחנו נמצאים בחלם?? להשיג אותם לוקח 1/2 שעה לפחות ואז יש נציג שלא יודע והאחראית חוזרת אחרי 3 ימים ואז מחייגת ומנתקת!! מי שיש לו נסיון מה עושים איתם, נא לתת עצות!!! תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה