עזרה מילים של השיר החדש של מוטי וייס ''אני לא יודע''

ספידי

משתמש מקצוען
מילים: מי יודע למה זה נגמר בדרך כלל אני לא כזה נשבר דווקא כשהייתה לי בהירות כזאת השתבשו לי כל התכניות מי יודע למה זה קרה מה הוא מתכנן מה הוא רצה אומרים שזה קשה כמו קריעת ים סוף לקחתי את הזמן נהיה צפוף. מי יודע אנל'א יודע מי יודע השם יודע מי יודע למה לב נסדק אין קפיצת הדרך, רק אבק, לא נגלה לי, אליהו הנביא אוצר סתרים רציתי להביא. מי יודע מה יהיה מחר איך אני מתחיל מהתחלה מביט אל השמים מחפש תשובה מבקש את אור הלבנה מי יודע אנל'א יודע מי יודע השם יודע יש חלום אחד שהוא שלי ומנגינה אחת מחכה רק לי בכל דבר יש רגע מאושר גם כשהים סוער אני ממשיך ושר.

מילים:
מי יודע למה זה נגמר
בדרך כלל אני לא כזה נשבר
דווקא כשהייתה לי בהירות כזאת
השתבשו לי כל התכניות

מי יודע למה זה קרה
מה הוא מתכנן מה הוא רצה
אומרים שזה קשה כמו קריעת ים סוף
לקחתי את הזמן נהיה צפוף.

מי יודע אנל'א יודע
מי יודע השם יודע

מי יודע למה לב נסדק
אין קפיצת הדרך, רק אבק,
לא נגלה לי, אליהו הנביא
אוצר סתרים רציתי להביא.

מי יודע מה יהיה מחר
איך אני מתחיל מהתחלה
מביט אל השמים מחפש תשובה
מבקש את אור הלבנה

מי יודע אנל'א יודע
מי יודע השם יודע

יש חלום אחד שהוא שלי
ומנגינה אחת מחכה רק לי
בכל דבר יש רגע מאושר
גם כשהים סוער אני ממשיך ושר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה