מילוי תא באקסל לפי אפשרויות מוגדרות מראש

מאן דהו

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ראיתי פעם שישנה אפשרות להגדיר באקסל, על עמודה שלמה לדוג', שהמילוי התוכן יהיה לפי אפשרויות קבועות מראש.
כלומר כשאני אלחץ על התא ע"מ לערוך אותו יצוף לי חלון בחירה לאפשרויות מילוי שהגדרתי מראש.
לדוגמא, אם אני עורך טבלת נתונים על אנשים, בעמודת 'עיר מגורים' כשאני ילחץ על תא יפתח לי חלונון עם האפרשויות 'ירושלים', 'ב"ב' ו'מ"ע'.
אשמח לדעת כיצד לעשות זאת.
תודה מראש!

נעמיתוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
1. הכנס בגיליון את הרשימה שלך, בתוך טבלה. עמודה E
2. בחר לשונית נתונים- אימות נתונים- מתוך רשימה- כשאתה מגדיר את טווח הרשימה שלך. E3:E6

upload_2019-6-27_17-24-8.png

מאן דהו

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
2. בחר לשונית נתונים- אימות נתונים- מתוך רשימה- כשאתה מגדיר את טווח הרשימה שלך. E3:E6

צפה בקובץ המצורף 499579
תודה רבה!
זה עוזר לי מאד.

רק לוודאות: זה לא מגדיר את הערכים כנוסחה, נכון?
כלומר אם אני יעתיק אח"כ עמודה לטבלה אחרת או שינויים מסגנון זה, או אפילו אם אמחק את הטבלנונת שממנה אימתתי את הנתונים. זה לא ישתבש לי. נכון??

נעמיתוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תודה רבה!
זה עוזר לי מאד.

רק לוודאות: זה לא מגדיר את הערכים כנוסחה, נכון?
כלומר אם אני יעתיק אח"כ עמודה לטבלה אחרת או שינויים מסגנון זה, או אפילו אם אמחק את הטבלנונת שממנה אימתתי את הנתונים. זה לא ישתבש לי. נכון??

נכון.

מנסה לעזור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי

צפה בקובץ המצורף 499579

כשאתם מגדירים את הטווח, הנכם יכולים לבחור גם כמה שורות ריקות,
ובעתיד כשתרצו להוסיף נתוני בחירה, תרשמו את זה בשורות הריקות...

(זה לא הכי איסטטי, כי ברשימה הנפתחת יהיה כמה שורות ריקות...)

נעמיתוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כשאתם מגדירים את הטווח, הנכם יכולים לבחור גם כמה שורות ריקות,
ובעתיד כשתרצו להוסיף נתוני בחירה, תרשמו את זה בשורות הריקות...

(זה לא הכי איסטטי, כי ברשימה הנפתחת יהיה כמה שורות ריקות...)

תמיד אפשר לגרור עם הסימון המצולב ולהאריך את הטבלה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה