דרוש מידע מייל עם שתי סיסמאות

ממוקד

משתמש מקצוען
רק בפתיחת החשבון או שאפשר לשנות את זה גם כעת?
גם כעת, אני חושב שאנחנו מדברים על שני דברים שונים, אתה אולי מדבר על מספר לאימות החשבון אם הוא נפרץ וכד'. אני דיברתי על אפשרות ליצור בהגדרות אבטחה שבכל כניסה למייל יצטרכו להקיש סיסמא שתישלח לנייד שאתה מגדיר מראש ומחליט אם זה יישלח בטקסט או קולי. אבל בשעת השליחה אין אפשרות לבחור אם טקסט או קולי אלא רק בשעה שאתה מגדיר את מספר הטלפון. כשאתה בתוך החשבון אתה יכול לשנות את זה בכל רגע.
כל פעם כשאתה משתמש באימות אתה לוחץ על לינק לשליחת הודעה - בסמס או שקולי
לא נכון, צריך להגדיר מראש כאשר מגדירים "אימות דו שלבי" ומספר טלפון לאימות דו שלבי, אז צריך להגדיר אם זה יהיה קולי או טקסט, אבל בשעת השליחה אין אפשרות לשנות את זה.
את אולי מתכוונת לטלפון שמגדירים לאימות במצב של פריצה לחשבון או שיש איזו בעיית אבטחה וכדו' שאז אפשר באמת להחליט בשעת השליחה איך לקבל, זה לא קשור בכלל ל"אימות דו שלבי".

מייל

משתמש פעיל
גם כעת, אני חושב שאנחנו מדברים על שני דברים שונים, אתה אולי מדבר על מספר לאימות החשבון אם הוא נפרץ וכד'. אני דיברתי על אפשרות ליצור בהגדרות אבטחה שבכל כניסה למייל יצטרכו להקיש סיסמא שתישלח לנייד שאתה מגדיר מראש ומחליט אם זה יישלח בטקסט או קולי. אבל בשעת השליחה אין אפשרות לבחור אם טקסט או קולי אלא רק בשעה שאתה מגדיר את מספר הטלפון. כשאתה בתוך החשבון אתה יכול לשנות את זה בכל רגע.

לא נכון, צריך להגדיר מראש כאשר מגדירים "אימות דו שלבי" ומספר טלפון לאימות דו שלבי, אז צריך להגדיר אם זה יהיה קולי או טקסט, אבל בשעת השליחה אין אפשרות לשנות את זה.
את אולי מתכוונת לטלפון שמגדירים לאימות במצב של פריצה לחשבון או שיש איזו בעיית אבטחה וכדו' שאז אפשר באמת להחליט בשעת השליחה איך לקבל, זה לא קשור בכלל ל"אימות דו שלבי".
אז מה אני יכול לעשות אני לא מצליח לפתוח את המייל בלי אימות דו שלבי ואין לי פלאפון עם הדעות מה אני יכול לעשות אני מאוד ישמח לקבל תשובה ממש תודה רבה לך מראש

ממוקד

משתמש מקצוען
למעשה לא ממש הבנתי את הבעיה, אם מבקשים ממך כעת להגדיר אז תגדיר ע"י קבלת קוד בהודעה קולית.
אם כבר הגדרת לקבל בהודעת טקסט ואתה כעת בלי גישה לחשבון אז אין לי ממש תשובה לזה, זו בעיה. תבדוק אם יש אופציה לומר שהנייד לא אצלך או משהו כזה ולנסות לשחזר את החשבון דרך כתובת האימייל המוגדרת לשיחזור. להבא אם מגדירים אימות דו שלבי אז לשים לב היטב האם מגדירים שיישלח בקולי או בטקסט.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה