מייל מוזר מאת Twoo - מה זה???

יפית כוכב

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
שלום!
קיבלתי הודעה באימייל מאת אחת בשם 'הודיה' דרך אתר בשם Twoo .
למען ה', אין לי מושג מה זה. והוא גם חסום לי.
מחיפוש בפרוג ובאינטרנט מסתבר שזה הודעה זדונית. מה עושים?
תודה מראש!

יפית כוכב

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
קרה נזק כלשהו? בתום לב לחצתי על הקישור. לא הבנתי מה זה. (החסימה שלי חסמה ישר את האתר)

בתיה G

איור פרסומי . איורים לילדים . קומיקס
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
גם אני קיבלתי.
לא לחצתי על שום קישור.
מחקתי את ההודעה.

מקוה שפעלתי נכון...

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
בעבודה אצלנו מקבלים המון מיילים של Twoo הנכסיים האלו. המיילים האלו עוברים לדואר זבל. לא שווה התייחסות.

שמול

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני גם מקבל,מאוד מעצבן ולא עוזר שום ביטול

דוש

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תעשו השב ותבקשו להסיר מהתפוצה
עוזר מאוד מנסיון
רק אתמול עשיתי זאת למייל נוסף שלנו..

קבצים מצורפים

• לכידה.JPG
    KB 11.2 · צפיות: 7

אביחי בס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
קיבלתי דבר כזה, אני יודע מי הוא האיש שכתוב שרוצה להיות איתי בקשר - מה זה יכול להיות?

שומר

משתמש צעיר
נכתב ע"י אביחי בס;2469853:
קיבלתי דבר כזה, אני יודע מי הוא האיש שכתוב שרוצה להיות איתי בקשר - מה זה יכול להיות?

toww זה אתר הכירויות אם בטעות נרשמת לזה בעבר (יתכן שבטעות כי לא ידעתם מה זה)
הוא מטריד שכביכול אחרים מהאתר רוצים אתכם קשר..

דניאל נ

משתמש מקצוען
זה אתר שרושם אותך ברגע שאתה קשור לגוגל ..
אותי רשמו וממש לא נרשמתי אפילו בטעות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה