מידע שימושי מייבש שהתוף הפסיק להסתובב

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יום אחד יצר רעש נוראי בהפעלה.
ומאז פתאום הפסיק להסתובב

יש מה לנסות לעשות באופן עצמאי?

NIVDFB

משתמש פעיל
אם שומעים את המנוע מסתובב רגיל, בדרך כלל או שנפלה הגומיה או שנקרעה הגומיה, אפשר לפתוח מאחורה ולראות.
אם זהו המצב, עלות הגומיה כ80-90 ש"ח

שזמה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אם שומעים את המנוע מסתובב רגיל, בדרך כלל או שנפלה הגומיה או שנקרעה הגומיה, אפשר לפתוח מאחורה ולראות.
אם זהו המצב, עלות הגומיה כ80-90 ש"ח
אצלי זה עושה רעש כאילו זה מנסה לסובב ולא מצליח, בהתחלה אם הייתי מסובב קצת ביד ואח"כ מדליק זה היה עובד, בהמשך זה גם לא עזר. איזה גומיה זה ואיך אפשר לדעת?

כנראה שנקרע הגומי שמסביב לתוף,
קרה לי מס' פעמים-ניתן לקנות גומי שמתאים לדגם ולהחליף.
אפשר להשיג בחנויות לחלקי חילוף.
הבאתי דוג' יש עוד הרבה הדרכות בגוגל.

שזמה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
כנראה שנקרע הגומי שמסביב לתוף,
קרה לי מס' פעמים-ניתן לקנות גומי שמתאים לדגם ולהחליף.
אפשר להשיג בחנויות לחלקי חילוף.
הבאתי דוג' יש עוד הרבה הדרכות בגוגל.
חסום לי
אם אני פותח מאחורה, בקלות אפשר לראות האם הגומי נקרע?

חסום לי
אם אני פותח מאחורה, בקלות אפשר לראות האם הגומי נקרע?
[/QUOTE]
כן,זו רצועה שחורה-או שהיא לא מתוחה או שנקרעה לגמרי
-תשאלו בחנות החלפים ויסבירו לכם איך להחליף.

שזמה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אפשר בכל טמבור רגיל או צריך חנות מסוימת?

טכנאי מכשירי חשמל

משתמש מקצוען
יום אחד יצר רעש נוראי בהפעלה.
ומאז פתאום הפסיק להסתובב

יש מה לנסות לעשות באופן עצמאי?
אם היה רעש חזק לפני שהפסיק להסתובב סיכוי גבוה שצריך להחליף מיסב והרצועה יכול להיות שברחה ולא בהכרח נקרעה
ולגבי החלפת רצועה לבד ,בדרך כלל זה מצריך פירוק רציני של הגב ומחזיקי התוף (זה לא פשוט כמו במכונת כביסה) ,למי שיש ידים ימניות שילך על זה

טכנאי מכשירי חשמל

משתמש מקצוען
אצלי זה עושה רעש כאילו זה מנסה לסובב ולא מצליח, בהתחלה אם הייתי מסובב קצת ביד ואח"כ מדליק זה היה עובד, בהמשך זה גם לא עזר. איזה גומיה זה ואיך אפשר לדעת?
הבעיה שאת מתארת לא קשורה לרצועה אלא לקבל התנעה של המנוע (כמו בטריה גדולה שיושבת על המנוע)

אהרןאהרן

משתמש פעיל
חברים יקרים
הבעיה שאת מתארת לא קשורה לרצועה אלא לקבל התנעה של המנוע (כמו בטריה גדולה שיושבת על המנוע)
נכון מאוד, צודק במאה אחוז, במידה וצריך עזרה איך להחליפו והיכן משיגים, אני לרשותכם.

studentit1

משתמש פעיל

אפשר הסבר מה הכוונה? קרה לנו גם בדיוק, היה רעש חזק כמו חריקות צורמניות, אבל עבד ופתאום הפסיק לעבוד.
מה בערך עלות תיקון של טכנאי לכזו בעיה? כולל החלק חילוף...
כבר חשבנו לזרוק את המיבש ולקנות חדש,
אז יש מה לעשות לא במחיר של רבע מיבש חדש?

טכנאי מכשירי חשמל

משתמש מקצוען
אפשר הסבר מה הכוונה? קרה לנו גם בדיוק, היה רעש חזק כמו חריקות צורמניות, אבל עבד ופתאום הפסיק לעבוד.
מה בערך עלות תיקון של טכנאי לכזו בעיה? כולל החלק חילוף...
כבר חשבנו לזרוק את המיבש ולקנות חדש,
אז יש מה לעשות לא במחיר של רבע מיבש חדש?
מה שאתם מדברים זה לא קבל אלא מיסבים ,אם אתם רוצים פרטים (בחינם) 0583258603

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה