התייעצות מידע על צלמת אלופה ביחס לילדים

מאנטרטיקה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
מעוניינת לשמוע מכאלה שצילמו, המלצה על על צלמת אלופה עם ילדים קטנים בשביל ילד חלאקה לא מאד משת"פ.
לכן אני חייבת צלמת שתדע להצחיק ולהפעיל אותו ושלא רק תגיד לו תרים ת'יד , תסתכל לשם, תשב פה, כי ככה אין סיכוי שיצאו לי תמונות.
אני רוצה באזור המרכז, אבל לא קריטי כי אני מעוניינת בצילומי חוץ.
תודה רבה.
@מלכי אייזנבך , אחת האלופות שפגשתי בצילומי ילדים,
ההינו אצלה לצילומי חלקה ויצאנו עם תמונות מושלמות, ומאז הילדים משגעים אותי מידי תקופה שהם רוצים ללכת לצלמת מלכי (לאוו דווקא להצטלם, פשוט היה להם שם כיף חיים:))
מומלץ בחום!!!
אם את רוצה תמונות אשלח לך במייל.
והעיקר-הרבה נחת!!

נערך לאחרונה ב:

מיכל אלחרר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
@מלכי אייזנבך , אחת האלופות שפגשתי בצילומי ילדים,
ההינו אצלה לצילומי חלקה ויצאנו עם תמונות מושלמות, ומאז הילדים משגעים אותי מידי תקופה שהם רוצים ללכת לצלמת מלכי (לאוו דווקא להצטלם, פשוט היה להם שם כיף חיים:))
מומלץ בחום!!!
אם את רוצה תמונות אשלח לך במייל.
והעיקר-הרבה נחת!!

גם אני מצטרפת להנ"ל...

@מלכי אייזנבך
אחת הצלמות האלופות והסבלניות לילדים.
היא מדהימה ברמות-
היינו אצלה 3 שעות - הילד לא היה בכיוון בכלל - ומלכי המדהימה הזו -אפילו לא הציצה בשעון...
יש לה משפט אחד שמלווה אותה כל הזמן: "נוט אווריסינג איז מוני" (לא הכל זה כסף)
וחשוב לה שהאלבומים יצאו מושלמים ברמה שכבר לאמא אכפת פחות...
אנחנו כבר התיאשנו - הילד לא שת"פ בגרוש - והאלבום מטורףףף.
חיוכים מהתחלה עד סוף...

מיכל אלחרר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
סיפרה לי משהי - שהייתה אצל @מלכי אייזנבך עם ילד שבכה ללא הפסקה.
חברתי שהכירה את הבן שלה - אמרה למלכי שהיא מכירה את הסחורה - והילד לא יצטלם.
מלכי זיהתה שמדובר בעייפות מן הסתם.
סיכמה עם ההורים שילכו הביתה לנוח . ועם כל היומן העמוס שלה היא הכניסה אותם שוב לפעם נוספת. אחרי שהילד ישן ואכל טוב - ויצא להם אלבום שחברתי לא מאמינה שזה הבן שלה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה