מידע על סוגי שיש מה מומלץ יותר

ספירלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לי יש גרניט וממש לא עלה 2500 למטר
כמובן יותר יקר מקיסר אבל שווה
נוח, פרקטי ברמה
איכותי מאד! ושדרג את כל המטבח

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
ראיתי לאחרונה כמה שיש קיסר ממתקינים מורשים שקבלו סדקים ממש מכוערים. קיסר הגיעו שמו ריזה חומר שלא עזר וזהו...

112123

משתמש מקצוען
ראיתי לאחרונה כמה שיש קיסר ממתקינים מורשים שקבלו סדקים ממש מכוערים. קיסר הגיעו שמו ריזה חומר שלא עזר וזהו...
יש מצב שהם ירדו ברמה/באיכות?
אני מרגיש שהשיש שלי יותר חלש מקרש חיתוך מעץ

ספירלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
קניתי בשיש בית ישראל
שירות מושלם ומקצועי
הייתי חוזרת לשם שוב
רק שימו לב, הם מתמחרים לפי מ"ר אמיתי ולא לפי מטר רץ, לכן זה נראה ברגע הראשון הרבה יותר יקר

ספירלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
גרניט של איזה חברה?
כמו שכתבו כאן, גרניט זה לא חברה
אבל כן יש דגמים
ובתוכם יש סוגים בגלל שזו אבן טבעית (ולכן כדאי לראות לא רק דגם אלא גם את הלוח עצמו או לפחות לוח מאותו גוש)
גם אני עשיתי טאג' מאהל מדהים
נוח, פרקטי ועושה את העבודה מבחינת העיצוב
לגבי מחיר - צריך לעשות עבודת מחקר של מחירים קודם, יש פערים גדולים מאד לאו דווקא בגלל איכות (עשיתי במקום מעולה חברה יהודית עם הרבה המלצות, חלקם גם מפה) וגם לדעת קצת להתמקח להוריד מחירים וכו'

חשבת מלי

משתמש פעיל
כמו שכתבו כאן, גרניט זה לא חברה
אבל כן יש דגמים
ובתוכם יש סוגים בגלל שזו אבן טבעית (ולכן כדאי לראות לא רק דגם אלא גם את הלוח עצמו או לפחות לוח מאותו גוש)
גם אני עשיתי טאג' מאהל מדהים
נוח, פרקטי ועושה את העבודה מבחינת העיצוב
לגבי מחיר - צריך לעשות עבודת מחקר של מחירים קודם, יש פערים גדולים מאד לאו דווקא בגלל איכות (עשיתי במקום מעולה חברה יהודית עם הרבה המלצות, חלקם גם מפה) וגם לדעת קצת להתמקח להוריד מחירים וכו'
נכון מאוד,
מהסיבה הזו שכל לוח שונה מרעהו נסעתי לשיש דן וב"ה היו להם להם אז 2-3 לוחות יפים במיוחד בוחרים לוח ומקבלים את "מספר הזהות שלו", איש השיש "מושך" מהם את הלוח ומתקין אותו,

אולי מעניין אותך גם...