מידע שימושי מידע על מחלימים שנדבקו שוב בגל הנוכחי, היכן?

מצב
הנושא נעול.

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
מחקר של "מכבי" ב-Science : למחוסנים סיכון גבוה יותר להידבק בדלתא לעומת מחלימים. ממחקר שנעשה בקרב מבוטחי "מכבי" עולה: למי שנדבקו בקורונה בתחילת 2021 סיכון מופחת פי 13 להידבק בשנית וגם סיכון מופחת לפתח מחלה תסמינית בגל הדלתא, לעומת מי שהתחסנו באותה תקופה
https://doctorsonly.co.il/2021/09/238303/
הדגשה כמובן, מדובר על מי שחוסן בשתי מנות בלבד בתחילת 21', ביחס למי שחלה בתחילת 21'.
לא השוו מחוסני מנה שלישית, ולא מחלימי גלים קודמים.

MOM

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
סתם תיאוריה שלי- מי שחלה בעבר בקורונה אמור להיות עם פחות סיכוי להגיע למצב קשה ולו מהסיבה הפשוטה שאם בפעם הראשונה הוא שרד אין הגיון שבפעם השניה לא (למעט כמובן כאלה שנדפק משהו והפעם השניה החריפה את המצב וכדו')
כלומר, זה כמו לגלות את הסיבות שגורמות לאנשים להגיע למצב קשה ולסנן מתוכם את אלה שלא אמורים להגיע למצב כזה. כך שמהסטטיסטיקות האלה אי אפשר להשליך על רמת המחוסנות של מחלימים.

חני 0278

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
בלת"ק
מכירה אדם שהיה מאומת בחודש שבט - קיבל תו ירוק,
ובחודש אלול נדבק שוב.
אגב, אף אחד ממשפחתו (המחלימה) ששהו איתו במשך הבידוד - לא נדבק ממנו.

שירה רחל

משתמש פעיל
סתם תיאוריה שלי- מי שחלה בעבר בקורונה אמור להיות עם פחות סיכוי להגיע למצב קשה ולו מהסיבה הפשוטה שאם בפעם הראשונה הוא שרד אין הגיון שבפעם השניה לא (למעט כמובן כאלה שנדפק משהו והפעם השניה החריפה את המצב וכדו')
כלומר, זה כמו לגלות את הסיבות שגורמות לאנשים להגיע למצב קשה ולסנן מתוכם את אלה שלא אמורים להגיע למצב כזה. כך שמהסטטיסטיקות האלה אי אפשר להשליך על רמת המחוסנות של מחלימים.
בדיוק נתקלתי בזה, לא מכירה את הסיפור ואת הפרטים בכלל.

• תודה
Reactions: MOM

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai

MOM

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

אכן, הייתי חייב להדגיש שגם מי שהחלים חייב להיזהר כי אינה דומה פעם ראשונה לשניה (כן, גם אצל צעירים. מהיכרות אישית.)
אני רק ציינתי לגבי הסטטיסטיקה.

דיוק רב

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
הקובץ עם כל נתוני הקורונה מסודר לפי ערים - מתעדכן כל צהריים עם נתונים מעודכנים ליום שלפניו. (משוער ומעובד לפי קובץ 'תוכנית הרמזור', דיוק כ- 90% מהנתונים האמיתיים)
וטבלאות מיוחדות לשכונות החרדיות המרכזיות יותר (ירושלים, בני ברק, בית שמש וביתר עילית) - מתעדכן רק בימי ראשון או שני על פי הנתונים שמופיעים במאגרי משרד הבריאות הרלונטים. (חולים פעילים, נפטרים במצטבר, מאושפזים במצטבר ומידע על חיסונים)
סיכום כל הנתונים שהתפרסם בלוח הבקרה (דשבורד) של משרד הבריאות. - מתעדכן בסוף יום.

RRRRR

משתמש מקצוען
הוא לא נפטר מקורונה

אם פי 17

משתמש מקצוען
אכן, הייתי חייב להדגיש שגם מי שהחלים חייב להיזהר כי אינה דומה פעם ראשונה לשניה (כן, גם אצל צעירים. מהיכרות אישית.)
אני רק ציינתי לגבי הסטטיסטיקה.
לא קראתי את כל האשכול.
אבל המשפט הזה - חזק!
תדגישו אותו שוב ותקראו אותו בקול-
תזהרו!! מחלימים יקרים, אין ב+
יטוח לאף אחד ואינה דומה פעם שניה לראשונה.
אני מחלימה, מאומתת שנית.
הרבה יותר קשההההההההההההההה . עצוב:(

#מולטי#

מיתוג בעזרת AI
מנוי פרימיום
מכירה מחלימה
עם 2 חיסונים
ונדבקה שוב!

מחלה מתעתעת....

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
למישהו יש מידע על מחוסנת פעמיים לפני חודשיים מאומתת כרגע
לפני לידה
יש בגל הזה נשים שהגיעו למצב קשה?

כוכביתוש

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
למישהו יש מידע על מחוסנת פעמיים לפני חודשיים מאומתת כרגע
לפני לידה
יש בגל הזה נשים שהגיעו למצב קשה?
יש ויש לא רוצה להפחיד אבל אחת ילדה ואחרי שבוע הידרדר המצב ונפטרה

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

אמא ועוד..

משתמש מקצוען
יש ויש לא רוצה להפחיד אבל אחת ילדה ואחרי שבוע הידרדר המצב ונפטרה
את כותבת מידיעה או משמועה?
כי היתה אחת שהסתובב לגביה כזו שמועה אבל בנות המשפחה טענו שזו ממש לא היתה הסיבה וגם עבר זמן רב מהחיסון.

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
את כותבת מידיעה או משמועה?
כי היתה אחת שהסתובב לגביה כזו שמועה אבל בנות המשפחה טענו שזו ממש לא היתה הסיבה וגם עבר זמן רב מהחיסון.
כי מי שאני מדברת עליה, נכון לאתמול היתה ביום השני מתחילת התסמינים (היא אמרה לי שמיום רביעי היא מצוננת, במוצ"ש התחילו התסמינים הקשים באמת, מדובר בחולשה, כאבי שרירים, צינון, איבוד טעם וריח, מעט שיעולים שנובעים מהאף הסתום, כאבי גרון, ראש ועיניים, נדודי שינה, חוסר תאבון, רעב בלתי נשלט) אבל אין לה תחלואה קשה, ב"ה.
הבנתי שאם חוסנה לא מזמן, ההגנה דומה להגנה של החיסון השלישי שניתן רק 7 ח' אחרי החיסון השני, לא כך?

ומה שאני שמעתי בגל הזה, שב"ה כמעט ולא הגיעו נשים במצב הזה להרדמה והנשמה
באשכול מקביל פתחתי בקשת תפילה על אב וביתו
ביתו, אכן במצב, שוחררה אתמול לביתה עם תמיכת חמצן, אחרי שהיתה במעקב מערב ר"ה בבי"ח, ב"ה שומרת על סיטורציה תקינה.
ועוד אחת בחודש חמישי שכרגע עם תמיכת חמצן בביתה.

אמא ועוד..

משתמש מקצוען
רפו"ש!!

התכוונתי לשמועות על אחת שנפטרה..

הרופאה שלי אמרה שאחרי 2 חיסונים "אין סיכון מוגבר למחלה קשה"... (לא מחלימה). ה' יעזור..

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
רפו"ש!!

התכוונתי לשמועות על אחת שנפטרה..

הרופאה שלי אמרה שאחרי 2 חיסונים "אין סיכון מוגבר למחלה קשה"... (לא מחלימה). ה' יעזור..
אמן
אני לחוצה עליה ברמות
פעם אמרו שמי שמאבד ריח וטעם הסיכוי לתחלואה קשה נמוכה, זה עדיין ככה?

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
טוב, תודה!
ב"ה, מדברת איתה, מרגישה הרבה יותר טוב, קצת משתעלת,
התסמינים מתחילים לחלוף לה, חוש טעם וריח עדיין אין...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה