דרוש מידע מידע על ועדת קבלה למעונות - לילדי אברכים

א"ב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
אולי יכעזור,
ואולי כבר ראיתם
בכל אופן משתפת מייל שהעבירו לי -

שלום כולן,
שמחה לעדכן אתכן במידע הרשמי והעדכני שהגיע אלינו אתמול כתגובת המדינה לבג"ץ נוסף שהגשנו -
לביטול ההפליה בין אברכים הלומדים דיינות לסטודנטים בקבלה למעונות.
ובכן,
כמו שודאי שמעתן המדינה הודיעה שתמשיך את ההסדר שבג"ץ קבע - לאפשר לאברכים לקבל הנחה במעון, גם ב2024
דא עקא, שבפועל הצרו את צעדי האברכים ולא הסכימו לקבל אותם לועדות קבלה.
אתמול קיבלנו, ראשית, אישור רשמי על הדחיה (מצורף)
וכמו כן הבהרה שילדי אברכים כן יוכלו להתקבל בוועדות קבלה
ויתרה מזו:
תהיה ארכה להגשת בקשות עד ה09/05 - יום שני ח' אייר
במידה ומישהי נתקלת בבעיה נקודתית, אפשר לשלוח מייל ל<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
לשם הפניה לגורמים היכולים לסייע
מודה לרב גפנר מ'אמת ליעקב' שטורח הרבה עבור ההגשה
ולכל אחת מחמשת אלפי הנשים שחתמו ונטלו חלק -
אתן הכח שלנו לעמוד מול הגזרה!
כל טוב ושבת שלום,

לאה

bnoya

משתמש מקצוען
שאלה לי...
אם שלחתי כבר מסמכים עם תלוש שכר שלי ותלוש שכר על מס' שעות נמוך של בעלי
כדאי לי לצרף גם את המסמכים שהוא אברך? זה יקדם אותי בקדימות בועדת קבלה או שזה סתם יכול לדפוק אותי עם הדרגה אח"כ שיראו שיש הכנסה יותר גבוהה?

castamir

מהמשתמשים המובילים!
שאלה לי...
אם שלחתי כבר מסמכים עם תלוש שכר שלי ותלוש שכר על מס' שעות נמוך של בעלי
כדאי לי לצרף גם את המסמכים שהוא אברך? זה יקדם אותי בקדימות בועדת קבלה או שזה סתם יכול לדפוק אותי עם הדרגה אח"כ שיראו שיש הכנסה יותר גבוהה?

כדאי לבדוק את שתי האופציות עם הנתונים המדויקים במחשבון הסימולציה.
אם בלי האברכות לא אמורים לקבל הנחה (כי אין לבעל מספיק שעות), עדיף לעדכן בבקשה חדשה למרות העיכוב וההכנסה הגבוהה יותר.

בהצלחה!

(אגב, מה כדאי להלביש את התינוק לקראת ועדת הקבלה שיעשה רושם טוב?)

bnoya

משתמש מקצוען
כדאי לבדוק את שתי האופציות עם הנתונים המדויקים במחשבון הסימולציה.
אם בלי האברכות לא אמורים לקבל הנחה (כי אין לבעל מספיק שעות), עדיף לעדכן בבקשה חדשה למרות העיכוב וההכנסה הגבוהה יותר.

בהצלחה!

(אגב, מה כדאי להלביש את התינוק לקראת ועדת הקבלה שיעשה רושם טוב?)
אני שואלת לגבי ועדת הקבלה, לא לגבי הדרגה. זה יתן לי קדימות? איפה זה ממוקם בנוהל קדימות.

(לדעתי ללכת על משהו מחויט.... תמיד עושה רושם...)

א"ב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
שכחתי לצרף את הקובץ של הבג"ץ
הנה הוא - - -

קבצים מצורפים

• תגובה ובקשה לביטול הדיון - כפי שהוגש.pdf
    KB 401.4 · צפיות: 12

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה