מידע על התוכנית החדשה של לימודי הנדסאות בסמינרים

2020$

משתמש חדש
בסמינר החדש,בסמינר הישן ובוולף נפתחה בשנה שעברה תוכנית חדשה של הנדסאים על ידי חברת סטארטאפ נאיישן.
התקבלתי אליה, אבל אני מבולבלת קשות.
אם יש משהי שיודעת פרטים אל התוכנית על העבודה שהיא דורשת
ועד כמה יש עתיד עוד להנדסאים הרגיל וכל מידע בנושא אשמח מאד אם היא תעדכן כאן או במייל 7152995@ gmail.com
אשמח מאד לכך מידע!!!!
וכמה שיותר מהר כי הלימודים כבר התחילו.....

ח.נוי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
שמעתי שבסמינר החדש ויתרו על התוכנית השנה, כי היא לא הייתה מוצלחת שנה שעברה.
הלימודים מטורפים, לומדים חומר שמיועד ל4 שנים בשנתיים.ובסוף מקבלים תעודה שמתאימה למקומות מאד מסויימים.
בשנה שעברה המון בנות בחדש יצאו מהתוכנית ועברו לתוכנית הרגילה. והמון בנות רצו לצאת במהלך השנה, אבל אז החומר הלימודי לא היה חופף, אז הן לא יכלו והצטערו מאד.
אבל הרבה סמינרים הכניסו את התוכנית של קמאטק שמשדרגת מאד את תוכנית הלימודים הרגילה. ומאפשרת קבלה להרבה יותר מקומות עבודה בהמשך.

rivkic

App.Up.Go! -פיתוח תוכנות / אתרים מורכבים / קורסים
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
D I G I T A L
גם אחותי לומדת במסלול הזה,
ע"פ מה שדיברתי עם הרכזת - נראה שהתכנית הזו מכילה תוספת ללימודי התכנות הרגילים, ולא גורעת מהם - ככה שאין בה חסרונות.

אסתר כהן1

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
שמעתי שבסמינר החדש ויתרו על התוכנית השנה, כי היא לא הייתה מוצלחת שנה שעברה.
הלימודים מטורפים, לומדים חומר שמיועד ל4 שנים בשנתיים.ובסוף מקבלים תעודה שמתאימה למקומות מאד מסויימים.
בשנה שעברה המון בנות בחדש יצאו מהתוכנית ועברו לתוכנית הרגילה. והמון בנות רצו לצאת במהלך השנה, אבל אז החומר הלימודי לא היה חופף, אז הן לא יכלו והצטערו מאד.
זה לא נכון, התכנית כן נפתחה שם גם השנה, ובשנה שעברה כל הבנות שרצו לעבור עברו, וכל מי שנשארה רוצה להשאר. (אולי יש בנות שמלכתחילה מתחרטות שנכנסו אבל לא רוצות לעזוב).

$bsd

משתמש פעיל
מה זה התוכנית הזו?
זה מיועד להנדסאיות שכבר למדו?
או שלאלה שרוצות להתחיל עכשיו ללמוד הנדסאות?
זה מיועד גם לנשואות?
אם כן, איפה נרשמים?

2020$

משתמש חדש
זה מסלול בי"ג י"ד של הסמינרים וולף החדש והישן

ושוב, אשמח לכל מידע...

kadima

משתמש מקצוען
מדובר בתוכנית ברמה גבוהה(מאוד!!)
יותר מכל תואר מקביל במגזר החרדי(אפילו יותר ממדעי המחשב בפתוחה).
לימודים קשים ודורשים.
אך מכיוון שעדיין מדובר במשהו נסיוני(המחזור הראשון עדיין לא סיים) אני ממש מקווה בשביל הבנות שבתעשיה אכן יעריכו את מה שהן עשו.- כמובן שבסטארטפ-ניישן טוענים שאכן כך וההשמה מובטחת....
לאחת שמסוגלת לעמוד בכך ולא רוצה ללכת לאקדמיה- ממליצה מאוד, ממילא אין לה מה להפסיד מבחינה תעסוקתית.
ויכול מאוד להיות שהמחזור השני יהיה יותר מסודר והגיוני מבחינת הדרישות.
המון הצלחה.

Netta

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
הנדסת תוכנה
מדובר בתוכנית ברמה גבוהה(מאוד!!)
יותר מכל תואר מקביל במגזר החרדי(אפילו יותר ממדעי המחשב בפתוחה).
לימודים קשים ודורשים.
אך מכיוון שעדיין מדובר במשהו נסיוני(המחזור הראשון עדיין לא סיים) אני ממש מקווה בשביל הבנות שבתעשיה אכן יעריכו את מה שהן עשו.- כמובן שבסטארטפ-ניישן טוענים שאכן כך וההשמה מובטחת....
לאחת שמסוגלת לעמוד בכך ולא רוצה ללכת לאקדמיה- ממליצה מאוד, ממילא אין לה מה להפסיד מבחינה תעסוקתית.
ויכול מאוד להיות שהמחזור השני יהיה יותר מסודר והגיוני מבחינת הדרישות.
המון הצלחה.
לא הבנתי, זו תכנית שונה מתעודת ההנדסאים של מה"ט?
כי גם שם יש תכנית חדשה ממה ששמעתי. (בבית המורה, לדוג')

kadima

משתמש מקצוען
זו תוכנית שונה מהתוכנית הרגילה של מה"ט.(שאכן גם היא עברה ועוברת שינויים)
התעודה היא של מה"ט ובנוסף גם איזושהי תעודה מסטארטפ ניישן.
ושוב- אחת שמבחינתה אקדמיה זה לא אופציה- ויש לה יכולות גבוהות
(מאוד!!)- ממליצה ללכת על זה.
(אם הם אכן יעמדו בהבטחות שלהם- הרי מדובר בהזדמנות פז, ואם לא- יש לה תעודה של מה"ט כמו חברות שלה מהמסלול הרגיל.)

kadima

משתמש מקצוען
לגבי נשואות- אני לא כל כך יודעת- צריך לפנות לסמינרים.
קחי רק בחשבון שמדובר בלימודים קשים מאוד מאוד, בלשון המעטה, כך שיכולות להצליח שם רק כאלה שהן או ממש ממש גאוניות או שהן מתכוונות להשקיע הרבה מאוד שעות בענין.
ואגב 1- נראה לי שכבר לא מדברים רק על שנתיים לימודים אלא יותר.
ואגב 2- יכול להיות שהרישום לשנה הקרובה כבר סגור- הבנות למדו בחופש איזה קורס הכנה במתמטיקה. (לא יודעת אם בשלושת המקומות.)
בהצלחה.

ctrl c

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
עריכה והפקת סרטים
זו תוכנית שונה מהתוכנית הרגילה של מה"ט.(שאכן גם היא עברה ועוברת שינויים)
התעודה היא של מה"ט ובנוסף גם איזושהי תעודה מסטארטפ ניישן.
ושוב- אחת שמבחינתה אקדמיה זה לא אופציה- ויש לה יכולות גבוהות
(מאוד!!)- ממליצה ללכת על זה.
(אם הם אכן יעמדו בהבטחות שלהם- הרי מדובר בהזדמנות פז, ואם לא- יש לה תעודה של מה"ט כמו חברות שלה מהמסלול הרגיל.)

לא מקבלים בסוף תעודה של מה"ט (בדוק)
אבל הידע מקיף גם את כל הנושאים של מה"ט, ובהייטק חוץ מתואר שום תעודה לא תופסת אלא רק ידע

רפ

משתמש סופר מקצוען
השאלה המעניינת היא מי מלמד בתוכנית הזאת.

2020$

משתמש חדש
מורות שמונחות על ידי דוקטורים מהאוניברסיטה שאחראים על התוכנית.

ctrl c

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
עריכה והפקת סרטים

פררו רושה

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
היי,
אני לומדת את החומר הזה עכשיו בבוטקמפ של 3.5 - 4 חודשים (SNC, elavation)
נראה לי שזה אותו חומר שלומדים בסמינרים, רק מרוכז בטירוף.
התכנית הזו ספציפית מיועדת לבעלות תואר ראשון או לעובדות עם שנתיים נסיון,
ואני יכולה לאמר לך שזה ממש קורע.

מבחינת חומר - הוא די קשה, אבל הוא נותן ידע תותחי שלעולם לא הייתי מגיעה אליו בלעדי הבוטקמפ הזה.
מבחינת השקעה - אנחנו עובדות קשה מאד, נשארות פה כל יום עד הלילה, יש פרויקטים מהתעשייה, ממובילאיי, והאקתונים.
מבחינת השמה- במחזור הקודם הצליחו להגיע להשמה של 80% (כולל הכיתה של הערבים) בחברות ממש טובות.

אז אם יש לך זמן, יכול ורצון, זה ממש שווה, כי גם אם לא תצאי עם עבודה, את תקבלי ידע שממש יכול לעזור לך.
בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה