מידע על הר יונה

אדיר נוף הגליל

משתמש פעיל
לפי זה יש צפי להרבה דירות ירושה שאנש יכולים לרכוש ולהפוך את המצב...
יש ימים שאני חושב שנוף הגליל זה בית אבות אחד גדול. מרוב כמות המבוגרים שיש בעיר. בית כנסת ריקים בית ספר מתרוקנים . זה בדיוק הזמן לקבל את כל המוסדות האלה. ערבים לא יקבלו לא בית ספר ולא מסגד כמו שאמרתי נוף הגליל הוקמה כעיר יהודית ומעולם לא היה בא מסגד וגם לא יהיה זה לא אני אומר זה ראש העיר אומר. ואפילו היה משפט לגבי הקמת בית ספר יסודי ערבי והשופט פסק שבגלל שנוף הגליל הוקמה כעיר יהודית לא יקום בית ספר. גם אם רואים הרבה ערבים זה לא אומר שהם גרים בעיר. נוף הגליל עיר מחוז יש בה את כל השירותים כולל קרית ממשלה מפוארת שמשרתת את כל הגליל ולא רק את תושבי נוף הגליל.
מה שבטוח הממשלה תתמוך בעיר שלנו יותר מכל עיר אחרת בגלל המיקום והאתגר הדמוגרפי שסביבה

נערך לאחרונה ב:

אדיר נוף הגליל

משתמש פעיל
אכן כן ישנו קבוצה של אברכים שעובדים קשה לתווך דירות אלו לאברכים מאנש המעונינים לבוא לגור בעיר הנפלאה הזו
כבר רכשו 100 דירות ואוכלסו כ60 אם אני לא טועה אפילו יותר. עוד פרטים על הקהילה ב046565734

זה לא מעניין מי מוכר בפחות כי לא מוכרים כרגע
אבל גם עמירון וגם ערלוי ימכרו בעתיד בפחות מזה ( מבירור שערכתי)
ומי שרוצה לדפוק את הר יונה ואת עצמו שיקנה באפי קפיטל או בפרויקטים עם מחירים דומים במחירים כאלה גבוהים
ולא שיש לי משהו אישי נגד אפי קפיטל אבל יש לי משהו נגד מפקיעי שערים והורסי ישובים
ואני לא אומר את זה רק בשמי אלא גם בשם רוב תושבי הר יונה ורבני העיר

מצטער על הסגנון אבל צריך שמישהו יגיד את זה
סליחה
נכון מאוד!!!!!!!!

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
אני מודה שאני מאוד אוהב את העיר הזו והשקעתי בה רבות. מכרתי עשרות (אולי מאות) דירות ברחובות הישנים, שאת חלקם אני מכיר אישית (בעיקר יודפת מירון וגולן, שם הרגשתי שליחות להעביר דירה מבעלות של מוחמדוביץ לבן-יעקב...).

אני מודה שמצד שני בשנים האחרונות אני מחוץ לעניינים, ובאמת הגיע הזמן לחדש ימינו בשיווק דירות שם. ואם יש מישהו מבין החברים כאן שרוצה לעזור לי ולקבל פרנסתו ברווח - אשמח מאוד אם יפנה אליי לאישי. advrosenblat סודיות מוחלטת מובטחת.

יחד עם זאת, אני חושב שמאוד מגזימים כאן עם הנתונים של הדמוגרפיה. נכון שיש ערבים ואי אפשר להתעלם מהם. אך לבוא ולהגיד שכל אדם שלישי בעיר הוא ערבי? זה מוגזם, בפרט אם זה כולל גם את הציבור החרדי שגודל מיום ליום (אני מדבר על הר יונה, בעניין מרכז העיר דארף נאך א גרויסע ישיעה) בצעדי ענק אשר מי מילל שלא תהיה דירה אחת למכירה.

אני חושב שהנתנונים מוגזמים מאוד. לדעתי המצב הוא יותר לכיוון ה15-20% וכל משפחה נוספת חרדית, ולא משנה איפה בעיר, מורידה עוד יותר את הנתונים.

"להם" יש אלטרנטיבות זולות בהרבה מחוץ לעיר.

אַ ווינקל

משתמש רשום
"להם" יש אלטרנטיבות זולות בהרבה מחוץ לעיר.
המציאות מוכיחה ש"הם" לא מחפשים דווקא מחירים זולים
מי שמחפש בזול באמת נשאר בכפר עם התרנגולים,
לשם דוגמא הפרויקט ממול ל'נתיב' מצידו השני של מעלה יצחק נמכר במחירים מטורפים כבר לפני שנתיים, וככל הנראה רוב הדירות נמכרו לבני דודים
הדירות החדשות בהר יונה ב' ברחובות שיוצאים מרחוב דליה לדעתי גם כן כנ"ל

צעד אחד קטן

משתמש רשום
מלבד קבוצות ירושלמיות על אספקטרום הקיצוני עתידים להגיע לשכונה קבוצות/קהילות אחרות?
ומה לגבי סבסוד 70% מעבודות פיתוח המגרשים כפי שהבטיחו היושבים למעלה, זה ריאלי אחרי כזאת מלחמה!?

הרב יוני

משתמש צעיר
נכון ל-2019, אוכלוסיית העיר היא מעורבת ומורכבת מ:
יהודים 55.8%
ערבים 26.9%
נוצרים 18.1%
מוסלמים 10.5%
"אחרים"15.6% (אתר מכלול)

הלמ"ס פרסם כבר נתונים מדויקים ל07/2023 והם יותר מפחידים
אבל חשוב לדעת
1. העיר עם הכי הרבה ערבים בארץ זה ירושלים
(אבל זה לא מפחיד כי זה שכונות אחרות וגם בנוף הגליל זה מחולק לשכונות שכונות וזה לא מדד אמיתי בכלל)
2. בנוף הגליל זה העיר עם אחוז המוסלמים הקטן ביותר בארץ בהשוואה לערים אחרות בהתייחס למדד אחוז המוסלמים מתוך האוכלוסייה הערבית
לפי זה יש צפי להרבה דירות ירושה שאנש יכולים לרכוש ולהפוך את המצב...
זה בהחלט מה שקורה כאשר ברחובות שהזכרת מקודם כבר נקנו מאות דירות בשנה האחרונה לחרדים וכל משפחה שמגיעה לגור מבריחה עוד ועוד ערבים (כאמור נוצרים)
יש בנינים שלמים בהם אחוז החרדים כבר עבר את ה30% ואין שם כבר ערלים ב"ה

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
אני חוזר ומציע:
אם יש כאן תושב העיר שרוצה לשתף פעולה איתי ולהתפרנס יפה , אשמח אם יפנה אליי באישי (פנו כמה אך לא המשיכו) advrosenblat
יש לי עניין להביא לשם כמה שיותר חרדים שיקנו (אך לא על חשבון ההגרלות)

הרב יוני

משתמש צעיר
אני חוזר ומציע:
אם יש כאן תושב העיר שרוצה לשתף פעולה איתי ולהתפרנס יפה , אשמח אם יפנה אליי באישי (פנו כמה אך לא המשיכו) advrosenblat
יש לי עניין להביא לשם כמה שיותר חרדים שיקנו (אך לא על חשבון ההגרלות)
יישר כח הרב רוזנבלט על הדאגה ועל והרצון
אתה עושה דברי גדולים למען עם ישראל והדיור בפרט

ספציפית בנוף הגליל יש וועד דיור חזקה אף אחד לא יכול למכור דירות במחירים שלהם ואף אחד לא רוצה לקנות במקום שהוא לא יהיה חלק מהקהילה (עיין ערך עפולה גבעת המורה)
בנוף הגליל ישמחו לקחת את שירותך כעו"ד (אני מאמין ) אבל להציע שותפות בתיווך במקום שכבר רץ קדימה חזק זה לא באמת יכול להועיל

ייתכן שכל מה שזה מצליח זה בזכותך אבל כרגע זה כבר מצליח (ועדיף לא לגעת)
על כל דירה שעומדת במחיר הוועדה יש תור של אברכים
לא פלא שאין כרגע מתחרים למתווכים של וועדת הדיור בנוף הגליל

תמשיך לעזור הלאה לעם ישראל בשאר הדברים הענקיים שאתה עושה

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
יישר כח הרב רוזנבלט על הדאגה ועל והרצון
אתה עושה דברי גדולים למען עם ישראל והדיור בפרט

ספציפית בנוף הגליל יש וועד דיור חזקה אף אחד לא יכול למכור דירות במחירים שלהם ואף אחד לא רוצה לקנות במקום שהוא לא יהיה חלק מהקהילה (עיין ערך עפולה גבעת המורה)
בנוף הגליל ישמחו לקחת את שירותך כעו"ד (אני מאמין ) אבל להציע שותפות בתיווך במקום שכבר רץ קדימה חזק זה לא באמת יכול להועיל

ייתכן שכל מה שזה מצליח זה בזכותך אבל כרגע זה כבר מצליח (ועדיף לא לגעת)
על כל דירה שעומדת במחיר הוועדה יש תור של אברכים
לא פלא שאין כרגע מתחרים למתווכים של וועדת הדיור בנוף הגליל

תמשיך לעזור הלאה לעם ישראל בשאר הדברים הענקיים שאתה עושה
אני שומע ומכיר את הדברים.

אתה נשמע כמו אחד העוסקים במלאכה לפי הסגנון.

אם אתה רוצה לנהל על זה שיח רציני אשמח לטלפון ממך (חיסיון מובטח). אחרת זה לא רציני ונשמע כמו עוד הפרחת דעה כמו רבים כאלו כאן בפרוג מידי שבוע.

רוצה טוב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
לי תקוע עדיין כסף בקרקע של אפי קפיטל מקבוצת רוכשים מקום תורה
מי שיכול לעזור בנושא שיפנה אלי 4110507@ וכו'

צעד אחד קטן

משתמש רשום
שאלה לכל המתחסדים בלי לפגוע במאן דהו
למה אין וועדת דיור/הפקעת מחירים בשכונת בעלזא בירושלים וגלילותיה וגרורתיה,בית שמש בכל רמותיו,אשדוד וכל רובעיו,בני ברק וכל סימטאותיו?
אין מניעים פוליטיים/כספיים?!
האם האכיפה של וועדות הדיור מתבצעת לפי גדרי ההלכה בנושא הפקעת מחירים וכו'?!

ייד

משתמש מקצוען
לצערינו ועדת הדיור הנודדת מעפולה לא באמת מנסה לסייע למצוקה החרדית
אלא מקימים קהילונת קטנה ועוברים לעיר אחרת בתירוץ של העלאת מחירים,
חבל, יש להם יכולת להקים שכונות חרדיות גדולות עם קצת יותר רצון וכנות.

אדיר נוף הגליל

משתמש פעיל
דברתי אתמול עם משהו שגר בתוך העיר נוף הגליל ולא בהר יונה
והוא אמר לי שהוא רואה בעיניים שכל חרדי שמגיע לגור בבניין לאט לאט הבני דודים בורחים משם
השכונה צפונית תהיה בעזר השם חרדית ודתית . וקל לחרד אותה . כי מי שגר שם שהוא לא חרדי או דתי לאומי הם מבוגרים מאוד והזמן יעשה את שלו. בשכונה יש המון בתי כנסת ומוסדות ריקים וראש העיר מכוון שהכל יעבור לחרדים בעזר השם. עוד לפני ועדת הדיור המון חרדים רכשו דירות להשקעה בנוף הגליל והיום יש תור של ממש. ראש העיר העביר לקהילה את בית הכנסת הגדול של נוף הגליל שנמצא בלב השכונה . בית מדרש ענק. והכל במרחק 5 דקות באוטובוס להר יונה . לא חייב לקנות אפשר גם להשכיר . אברך שכר דירת 2 חדרים 45 מטר ב900 שח לחודש השבוע. דירות יפות . כל דירה עם נוף לגליל היפה והפחות יפה. אז די להשכיר דירות מחסן ללא חלונות בבני ברק וירושלים. יש דירות בגליל ובנגב במחירים לכל נפש.

קבצים מצורפים

• 20231220_185527.jpg
    20231220_185527.jpg
    2.1 MB · צפיות: 72
נערך לאחרונה ב:

פריפריאלי

משתמש רשום
מישהו יכול להגיד לי מה המחיר של דירת 4-5 חדרים בהר יונה
ובכמה עולה שכירות
ואם יש מספרים של מתוכים במקום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה