דרוש מידע מידע על ההגרלה של עזר מציון

מצב
הנושא נעול.

לראות את הטוב

משתמש מקצוען
כי המטרה העיקרית היא התרומה ולא ההגרלה...
מה זה קשור?
אנשים נכנסו להגרלה, והם מסוקרנים מה התוצאה, הכי טבעי בעייני,
פרסמתם הגרלה תפרסמו מועד, בלי קשר לתרומה או לא.

נ.ב- לי אישית זה לא מאד מפריע כי אני באמת לא מצפה יותר מידי, אבל אפשר להבין.

במבה נוגט:)

משתמש פעיל
כי המטרה העיקרית היא התרומה ולא ההגרלה...
ואז מה?
אנשים תורמים בשביל ההגרלה והפרס, כי לתרום סתם ככה תמיד אפשר
ובהחלט יש בזה היבט מזלזל, שדוחים את ההגרלה ולא מעדכנים בשום מקום מתי היא תיערך..

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
כל שנה לוקח לעשות את ההרגלה כשבוע ומשהו אחרי שנסגרת האפשרות לקנות כרטיסים, זה לא משהו חדש, ומי שבלחץ זה רק בגלל שהזכרון שלו קצר כנראה.
והתוצאות תמיד מפורסמות מיד אחרי ההגרלה בעיתונות ובאתר, וכן פה בפרוג תמיד מעלים את שמות הזוכים.

משתמש פעיל
כל שנה לוקח לעשות את ההרגלה כשבוע ומשהו אחרי שנסגרת האפשרות לקנות כרטיסים, זה לא משהו חדש, ומי שבלחץ זה רק בגלל שהזכרון שלו קצר כנראה.
והתוצאות תמיד מפורסמות מיד אחרי ההגרלה בעיתונות ובאתר, וכן פה בפרוג תמיד מעלים את שמות הזוכים.
נכון, אבל עבר כבר יותר משבוע מאז שנסגרה ההרשמה ותאריך ההגרלה היה אמור להיות אתמול. דוחים? אין בעיה. לגיטימי לגמרי. אבל תעדכנו עם זה, יש כאן אנשים סקרנים וחסרי סבלנות:)
מה שמפריע בכל הסיפור הזה שפתאום אחרי כל הפרסום האינטנסיבי הם נעלמים ולא מיידעים מה קורה עם ההגרלה

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
נכון, אבל עבר כבר יותר משבוע מאז שנסגרה ההרשמה ותאריך ההגרלה היה אמור להיות אתמול. דוחים? אין בעיה. לגיטימי לגמרי. אבל תעדכנו עם זה, יש כאן אנשים סקרנים וחסרי סבלנות:)
מה שמפריע בכל הסיפור הזה שפתאום אחרי כל הפרסום האינטנסיבי הם נעלמים ולא מיידעים מה קורה עם ההגרלה
איפה ראיתם שההגרלה היתה אמורה להיות אתמול?? לא שמעתי על זה בשום מקום, חוץ ממישהו שכתב פה באשכול על דעתו האישית.
ולא לדאוג זה יהיה בימים הקרובים אני מאמין אפי' עד מחר.

הודיה בן חיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איפה ראיתם שההגרלה היתה אמורה להיות אתמול?? לא שמעתי על זה בשום מקום, חוץ ממישהו שכתב פה באשכול על דעתו האישית.
היה כתוב באתר שההגרלה תהיה ב17.03.
[במייל שנשלח אחרי קניית הכרטיסים היה כתוב שההגרלה תהיה במהלך חודש אדר]

משתמש פעיל
בעת ההרשמה להגרלה. בנוסף, התקשרנו אתמול למוקד ואמרו שזה יהיה אתמול מקסימום היום בבוקר.
שוב, אין לי בעיה עם עצם הדחיה, מבחינתי שתערך עוד חודש, הבעיה היא עם חוסר התקשורת והעדכון
נו שוין, נעבוד על מידת הסבלנות

לראות את הטוב

משתמש מקצוען
גם אני ראיתי באתר.

ילדודס

משתמש מקצוען
לפי מה שהבנתי היתה תקלה מערכתית קטנה
ומהרצון שלהם להכניס את כולם באופן המדויק והנכון, נוצרו עיכובים שלא היו תלויים בהם.

עולם חסד יבנה

משתמש חדש
ההגרלה מחר בעז"ה ותיערך כמו בכל שנה בתוך שבועיים מסגירת הקופות.
התוצאות יפורסמו בעיתונים ובאתר עזר מציון,
אל דאגה!

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
על מה התלונות?
היה כתוב בקטלוג ובאתר שההגרלה תתקיים בחודש אדר ב'.
אפילו לא הגענו לחצי החודש עדיין.
לערוך הגרלה כנראה דורש לוגיסטיקה מורכבת, וא"א לסגור מוקדים ולערוך הגרלה מיד. אז יקח כמה שמן עד שהכל יבוצע בצורה הנכונה...

משתמש פעיל
על מה התלונות?
היה כתוב בקטלוג ובאתר שההגרלה תתקיים בחודש אדר ב'.
אפילו לא הגענו לחצי החודש עדיין.
לערוך הגרלה כנראה דורש לוגיסטיקה מורכבת, וא"א לסגור מוקדים ולערוך הגרלה מיד. אז יקח כמה שמן עד שהכל יבוצע בצורה הנכונה...
היה כתוב באתר שההגרלה תערך ב17.3
ומה שמפריע זה שדוחים את זה מיום ליום ואי אפשר למצוא בשום מקום מידע על ההגרלה
אני אישית התקשרתי למוקד ביום ראשון לשמוע אם יש תאריך להגרלה, אמרו לי ש"היום בערב או מחר בבוקר", משמע ראשון בערב או שני בבוקר. (זה לא קרה:))
אין בעיה, קחו את הזמן. אבל תעדכנו

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...