דרוש מידע מידע על גירודים בגוף

לוי יצחק.

משתמש מקצוען
הייי,
האם יש לכם מידע על משחה
שיכולה לעזור לגירודים שמלווים עם דם בכפלים של הגוף לילד בן 3
(בידים ,ברגלים, מאחורי האוזן ,והצוואר)
תודה:)
חשוב מאוד!!!
התקפות בגרד מגיעות בדרך כלל מאלרגיה מסויימת
למאכלים מסויימים או לסוגי סבוני כביסה/גוף
שווה ללכת למומחים לבדוק אלרגיות
הכי חשוב זה המון תפילה לקב"ה
זה נסיון לא פשוט.

שיר השירות

משתמש מקצוען
עד לאבחנה מקצועית
כדאי לנסות להוריד מוצרי חלב מהתפריט
בד"כ הגירודים מתחזקים לאחר אכילת מוצרי חלב (במקרי אטופיק)
גם במבה מזיקה במקרים שכאלו
חשוב להשלים את החלבונים ממקורות אחרים
אין קשר ישיר בין אטופויק למוצרי חלב או במבה. אבל יש הרבה חולי אטופיק שיש להם גם אלרגיה לבוטנים ולחלב.
מניסיון של כמה שנים עם ילד אטופיק, אין שום צורך להוריד סתם סוגי מאכלים מהתפריט ללא בדיקת אלרגיה.

שרה 2020

משתמש פעיל
קופצת על האשכול
יש לבת שלי גירודים רק בגב
לא מגרדת בדרכ כי אין לה גישה לגב
אבל קבוע מבקשת ממני לגרד
אין לה שום סימנים הכל חלק נקי וצבע עור רגיל
מה יכול להיות - ויטמין די?
או שצריך לבדוק
אם כן איך מתחילים לבדוק כזה דברים בלי שום סימנים

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
קופצת על האשכול
יש לבת שלי גירודים רק בגב
לא מגרדת בדרכ כי אין לה גישה לגב
אבל קבוע מבקשת ממני לגרד
אין לה שום סימנים הכל חלק נקי וצבע עור רגיל
מה יכול להיות - ויטמין די?
או שצריך לבדוק
אם כן איך מתחילים לבדוק כזה דברים בלי שום סימנים
מה שתמיד עוזר בכל סוג של גרד זה סבון רחצה עדין (למשל ג'ונסון עם סימן של עיגול ירוק) וקרם לחות (למשל דרמקול) אחרי כל מקלחת.

ולגבי השאלה מה זה - באטופיק הגרד מתחיל מבפנים, לא רואים כלום אבל מגרד. אז זה אופציה. מאמינה שיש עוד, זה מה שאני מכירה מקרוב.
בכל אופן, שואלים רופא עור. גם כשאנשים 'רגילים' לא רואים כלום לפעמים הם כן רואים - קרה לי כמה וכמה פעמים.

השלגיה

משתמש רשום
יש לי ילד בן 9 שמתגרד כבר כמה שנים, הולך ובא אחת לתקופה.
מתגרד בעיקר באזור הפנים והידיים וכן ברגליים מעל העקבים (הורס נעליים אחת אחרי השניה).
היינו אצל רופא ילדים שהפנה לאלרגולוג, הנ''ל עשה לו טסט בעור ושלל אלרגיה כלשהי. חזרנו לרופא הילדים שטען שהאופציה היחידה היא כדור שלוקחים באופן קבוע ומרגיע את הגרסה.
מי מכיר את התופעה? האם שווה ללכת להתייעץ עם היימליך ודומיו?
הילד ממש סובל

#מולטי#

מיתוג בעזרת AI
מנוי פרימיום
מתגרד בעיקר באזור הפנים והידיים וכן ברגליים מעל העקבים (הורס נעליים אחת אחרי השניה).
היינו אצל רופא ילדים שהפנה לאלרגולוג, הנ''ל עשה לו טסט בעור ושלל אלרגיה כלשהי. חזרנו לרופא הילדים שטען שהאופציה היחידה היא כדור שלוקחים באופן קבוע ומרגיע את הגרסה.
הילד ממש סובל
אני הייתי במחלקת עור בשיבא, עשו ברור רציני ומקיף ולקחו לי ביופסיה מהרגל להבין את מקור הגרד. ב״ה עזרו. שווה בדיקה אצל מומחי עור.

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
הילד ממש סובל
זה נשמע שעשו לכם בדיקת אלרגיה מאד 'בקטנה' .
קודם כל ייעוץ אצל רופא עור טוב אבל אם תרצו לבדוק את הכיוון של אלרגיה אתם צריכים אלרגולוג טוב. ממליצה על קובי שדה.

#מולטי#

מיתוג בעזרת AI
מנוי פרימיום
זה נשמע שעשו לכם בדיקת אלרגיה מאד 'בקטנה' .
קודם כל ייעוץ אצל רופא עור טוב אבל אם תרצו לבדוק את הכיוון של אלרגיה אתם צריכים אלרגולוג טוב. ממליצה על קובי שדה.
מצטרפת להמלצה, רופא מיוחד, מקצועי ואנושי. הלכתי אליו פרטי ( נדמה לי בראשון לציון או בחולון) היה תור מהיום למחר. עזר לי מאד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה